Skocz do zawartości
KAWA

Telefony komórkowe - pytania dot. sprzętu, konfiguracji

Rekomendowane odpowiedzi

witam może się przyjmie a może ktoś ma problem z telefonem albo jakieś zapytanie

 

ja posiadam Iphone 3G 16GB

 

//zmieniłem temat - kuczlaw

Edytowane przez Kuczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam k800i - mozna go używać zamiennie z młotkiem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja e51 tez niczego sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung F480, duży dotykowy wyświetlacz, o dziwo bateria spokojnie trzyma 5 dni w porywach do 7 ale to jak mało rozmawiam. Śmiało moge polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia 5130 X-press music...a najlepsze to to, że dzięki mini opera piszę właśnie z niej posta:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki :ok:

7fa476845bc7dd33med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem szczesliwym posiadaczem SonyEricsson'a w910i. Duzy wyswietlacz, zgrabny i jakis taki przyjemny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam starą poczciwą Nokie N70 i nic mi więcej nie trzeba telefon służy mi tylko i wyłącznie do rozmowy.

Co do iphone to kolega kupił jak wyszły dał 400 funtów na ebayu i mu sie zepsół po kilku miesiącach ,nie dało sie naprawić gwarancji też chyba nie miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blackberry Storm + unlimited internet świetna zabawka polecam ale jak dużo używasz internetu to bateria tylko na dwa dni:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do iphone to kolega kupił jak wyszły dał 400 funtów na ebayu i mu sie zepsół po kilku miesiącach ,nie dało sie naprawić gwarancji też chyba nie miał.

 

 

iphone jest taką zabaweczką a mam 2 telefon chyba najlepszy nokia 6310i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N95 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N6131i & N2610 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k550i kocham go ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja piszę tego posta z HTC Tnty II, super sprzęcik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia 6310i-najlepszy na świecie :!:

SE c902.

Panasonic G450-leży w szafce na pamiątkę ;)

 

Wcześniej były od pierwszego... Panasonic G450 (jeszcze w 1999r-zanim Nokia 5110 się pojawiła), Nokia 3210, Nokia 3310, Sony CMD-J7, Nokia 6800, Motorola V547, Motorola V3, Samsung SGH-D900...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omnia, polecam, wczesniej nokie i se, i jak mam porownac to samsung 100x lepszy. Mniej awaryjny, szybszy, Windows Mobile, wiecej oprogramowania i wogle wogle leeeepszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia 5310 X-press music z funkcją: wbijania gwoździ, rzucania za pasami i otwierania piwa!

 

Funkcje dodatkowe mam zajefakinbiste, tylko podstawa się wali, wyświetlacz padł mi ze dwa razy, raz sam się naprawił a raz wymieniałem go osobiście nożem kuchennym - działa! aparat nie działa bo się zepsuł :D bateria czasami się tak grzeje że aż parzy - dosłownie! Przy odrobinie wilgoci telefon zaczyna świrować, najczęściej nie działają przyciski. A gdy na praktykach miałem czynność z polem magnetycznym to moja nokia potrafiła się włączać i wyłączać kiedy chce a między czasie puszczać sobie jakieś melodyjki na których ja nie miałem żadnego wpływu bo nie działały klawisze, reset baterii pomagał zawsze :) ale tylko na 20 sekund, w sam raz wystarczało by włączyć i zablokować klawiaturę i było ok do momentu aż się sama nie odblokowała. Poza tym ten telefon jest ok, wiem że jak się zepsuje to i tak się kiedyś sam naładuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności