Skocz do zawartości
KAWA

Telefony komórkowe - pytania dot. sprzętu, konfiguracji

Rekomendowane odpowiedzi

A jeszcze jedno pytanko: jak przeglądam naszą stronkę, klikam na mobile style i jest ok ale przy kliknięciu czy to w odnośnik czy następną stronę tematu nie pamięta tego stylu i mam zawsze fixed(2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno pytanko: jak przeglądam naszą stronkę, klikam na mobile style i jest ok ale przy kliknięciu czy to w odnośnik czy następną stronę tematu nie pamięta tego stylu i mam zawsze fixed(2)

 

A zmeniasz styl przed logowaniem czy po zalogowaniu? Powinno być przed zalogowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kuczi, nowy dzwiek juz smiga :ok:

Router ustawie jak wroce do domu.

 

Sorry Święty że wcześniej nie zajrzałem do tego tematu.

 

W każdym telefonie z androidem aby dzwonki dowolne były dostępne dla dźwięków powiadomienia czy alarmów trzeba utworzyć foldery Notifications i Alarms i do nich powrzucać dźwięki. Tak jest od 1.0. A dla dzwonków rzecz jasna Ringtones i nie potrzeba żadnego zewnętrznego oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, nie mogę się zalogować w stylu mobile bo jak kliknę zaloguj to przełącza mi na fixed(2).

Marcin dzięki :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na połączenie z wifi pomógł reset routera i ustawiłem od nowa zabezpieczenia, teraz śmiga :ok:

Pozostało ogarnąć temat mobile style...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozostało ogarnąć temat mobile style...

 

Ja korzystam z aplikacji tapatalk ;) Jest płatna w markecie ale warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Andrzej, nie mogę się zalogować w stylu mobile bo jak kliknę zaloguj to przełącza mi na fixed(2).

Marcin dzięki :ok:

 

No to nie wiem dlaczego, powinno logować się. Spróbuj jeszcze zresetować fona i wtedy logować się w mobilu. Chociaż ja również polecam tapatalk jak Kuczi też z niego korzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam "problema" :wmorde Pacjent - Sony Erricson Xperia X10 MiniPro, sieć Te Debile (czyli: T-Mobile). Nie odbiera mi MMSów. Znalazłem stronę konfiguracyjną, ale... po wpisaniu nr telefonu, modelu, typu i rodzaju usługi, sms konfiguracyjny przychodzi, wyskakuje komunikat, że zaktualizowano a tu nadal Du...pa, bo nie można pobrać wiadomosci MMS. O co tu do %$#@$ chodzi :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam "problema" Pacjent - Sony Erricson Xperia X10 MiniPro, sieć Te Debile (czyli: T-Mobile). Nie odbiera mi MMSów. Znalazłem stronę konfiguracyjną, ale... po wpisaniu nr telefonu, modelu, typu i rodzaju usługi, sms konfiguracyjny przychodzi, wyskakuje komunikat, że zaktualizowano a tu nadal Du...pa, bo nie można pobrać wiadomosci MMS. O co tu do %$#@$ chodzi

olej te auto-konfigurację i wprowadź dane ręcznie. ja pamietam jak kiedyś w Asusie P750 (na WM 6) miałem taką samą lipe. nie wiele pomagało. az tu pewnego pieknego dnia robiłem update romu i wpisywałem konfigurację od początku i zaczęło hulać.

Tu pommocne linki:

http://img12.imageshack.us/img12/5626/zdjcie008co.jpg

http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/stali_klienci/uslugi_do_telefonu/konfiguracja_telefonu/parametry

http://pdaclub.pl/forum/operatorzy-gsm/android-2-3-4-t-mobile-ustawenia-mms-internet/

 

to takie na szybko wygooglowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że też googlowałem i znalazłem takie zapisy, wprowadziłem recznie i też nie działa :kwasny:

 

EDIT//

Dobra - poradziłem sobie :D W ustawieniach telefonu, ale w takich zaje....ście zakopanych w opcjach MENU, znalazłem opcję "Pobierz ustawienia dla mms i internet" .No i teraz pobrało samo i w koncu to gówno działa :bry2

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem w innym dziale ale tu nie zaszkodzi tez:p

 

Mam maly problem który wybrac telefon

Samsung galaxy mini 2 czy sony xperia U?

Dodam ze ma głównie służyć do dzwonienia i szperania w necie. nigdy nie mialem telefonu z dotykowym wyświetlaczem i troche niezgrabnie sie obsługuje nimi wiec to tez prosze miec na uwadze . Czekam na opinię.

 

Dodam ze te 4gb ktore oferuje sony wystarczyły by mi w zupełności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tym C702

Otóż dziś rano było wszystko ok, ale jak około 10:00 ktoś zadzwonił do mnie to nie słyszałem rozmówcy(na głośno mówiącym też nic), potem dla sprawdzenia zadzwoniłem do brata (który stał obok) a ten mówi że mnie nie słyszy :/ na końcu włączyłem muzykę i cisza.

Chciałem zmienić soft i zatrzymałem się na tym

beztytfff.jpg

Robię wszystko wg instrukcji, ale nic się nie dzieje więcej

Czy to wina zwykłego kabla USB ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma Iphone 4S sparowane prze BT z RNS 510 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś ma Iphone 4S sparowane prze BT z RNS 510 ???

 

Zależy jaką masz wersję sterownika

 

---------- Dodano o 09:18 ---------- Poprzednia wiadomość o 09:17 ----------

 

Mój kochany One X łączy się z Bluetoothem w Touareg'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, Nokia E51, sprawuje się bardzo dobrze i nie mam zamiaru zmieniać telefonu na nic nowego itp. nawet wymieniłem obudowę, korpus, płytkę klawiatury. Pojawił się jednak problem z baterią, lekko już spuchła i słabo trzyma swoje parametry, choć pojemność energy profiler pokazuje 1117mah. Szukam zatem nowej baterii, ori jest dość droga i na dzień dzisiejszy trudno wyczaić czy to jest ori czy lepsza/gorsza podróba, więc skłaniam się do zakupu zamiennika i teraz pytanie czy ktoś używa i może polecić producenta (na allegro są bluestar, atx, andida i parę innych jeszcze tańszych). O dziwo producenci zamienników dają rok gwarancji, a niby ori pół, więc coś w tym jest. Rozumiem, że zamiennik może padnie za rok, ale za te pieniądze to można wybaczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup maximusa, dobre zamienniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z tym C702

Otóż dziś rano było wszystko ok, ale jak około 10:00 ktoś zadzwonił do mnie to nie słyszałem rozmówcy(na głośno mówiącym też nic), potem dla sprawdzenia zadzwoniłem do brata (który stał obok) a ten mówi że mnie nie słyszy :/ na końcu włączyłem muzykę i cisza.

Chciałem zmienić soft i zatrzymałem się na tym

beztytfff.jpg

Robię wszystko wg instrukcji, ale nic się nie dzieje więcej

Czy to wina zwykłego kabla USB ??

 

Spróbuj podłączyć kabel do innego portu USB naciśnij i przytrzymaj c i dopiero podłącz kabel. Możesz jeszcze próbować przeinstalować sterowniki, jeśli tak się nie uda próbuj Phoenix'em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Mam jako dugi fon Nokie N95 8GB

miejsca wolnego mam ponad 4 GB sms wywaliłem Jedynie to mam okolo 250 zdjęć (rozmiar 190mb)

Ale non stop wyskauje że mało miejsca na telefonie i nawet smsy nie dochodzą do mnie ponieważ nie ma miejsca na telefonie :/

Macie jakieś pomysły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie Mam jako dugi fon Nokie N95 8GB

miejsca wolnego mam ponad 4 GB sms wywaliłem Jedynie to mam okolo 250 zdjęć (rozmiar 190mb)

Ale non stop wyskauje że mało miejsca na telefonie i nawet smsy nie dochodzą do mnie ponieważ nie ma miejsca na telefonie :/

Macie jakieś pomysły

 

Na początek sprawdź zajęte miejsce na poszczególnych rodzajach pamięci, Aplikacje->Biuro->Menedżer plików. Twoje komunikaty wskazują na zapełnienie pamięci telefonu C i na nią zwróć uwagę. Sprawdź czy twoje zdjęcia nie są zapisane w pamięci telefonu C. Jeśli tak to należy je przenieść na pamięć masową 8GB - prawdopodobnie dysk E. W ustawieniach Aparatu/Kamery miejsce zapisywania zdjęć i filmów zmienić na pamięć masową. Po tych zabiegach ponownie sprawdź użycie pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na początek sprawdź zajęte miejsce na poszczególnych rodzajach pamięci, Aplikacje->Biuro->Menedżer plików. Twoje komunikaty wskazują na zapełnienie pamięci telefonu C i na nią zwróć uwagę. Sprawdź czy twoje zdjęcia nie są zapisane w pamięci telefonu C. Jeśli tak to należy je przenieść na pamięć masową 8GB - prawdopodobnie dysk E. W ustawieniach Aparatu/Kamery miejsce zapisywania zdjęć i filmów zmienić na pamięć masową. Po tych zabiegach ponownie sprawdź użycie pamięci.

Dzieki pomogło :) Musiałem wywalić nawigacje Garmina Najwięcej miejsca zajmował a i tak nie używam od kąd mam tomtoma a tylko miejsce zajmował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności