Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszły ciemne projektorki od helenki :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyborg:

Odkurzony, wymyte wnętrze, przetarte plastiki matowym gadżetem w aerozolu:D, wyczyszczona tapicerka, popsikane silikonem uszczelki i harmonijki między drzwiami a słupkiem, umyte szybki wewnątrz, naprawiona klamka schowka:)

 

W Krokodylu:

uzupełniony płyn do spryskiwaczy, ustawione spryskiwacze, zmieniona wycieraczka tylnej szyby, przerejestrowany zdiagnozowana i usunieta usterka spryskiwacza tylnej szyby(rozpięty wężyk;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniona szyba czołowa, zatarty mechanizm wycieraczek :( nowy juz w drodze, a paszczak znowu chodzi jak stara ku***. Ale i tak założyłem mu nowe dywaniki gumowe Petexa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buty zimowe założone i instalacja LPG przed zima przeszła przegląd tak na wszelki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wreszcie odstawiłem do mechanika=2-3 dni bez auta, ale... wymieni przegub, zrobi wreszcie przednie zawieszenie i będzie bez stuków... pozostanie zbieżność i kąty... a za miesiąc zafundujemy znowu coś... skubańca niby chcę sprzedać, ale rozstać się nie umiem, dlatego sobie cenię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

założone białe ledy w postojach i z tyły na tablicy wypolerowane lampy z przodu i mimo że aura nie sprzyja to umyty z dwa dni bedzie czysty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymienione dwa wachacze i przegub na prawym kole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczyszczony zawór EGR i odstawiony do mechanika na rozrząd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytuliłem i pocałowałem w maskę :D z okazji pierwszej rocznicy....... zrobiliśmy razem 23,500km...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczyściłem dyfuzor od spryskiwacza tylnej szyby i teraz pięknie sika. Niby nic ale miło mieć świadomość, że kolejny mały kawałek mojego paska działa zgodnie z przeznaczeniem.

:hurra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko1609

Dzisiaj starałam się razem z domowym mechanikiem odpowietrzyć sprzęgło w passacie b3 z 92r. Z tych naszych zabiegów nic nie wyszło a nawet jeszcze gożej niz było przed naszą naprawą. Wszystko zaczęło się od pękniętego przewodu hamulcowego i jak zrobiliśmy hamulce to skończyło się sprzęgło. Na początku opadało ale nie do końca i dało się jechać, a teraz to pedał sprzęgł jest przy samej podłodze. Jak można to naprawić i czy obejdzie się bez mechanika bo teraz to nawet nie dojadę do niego?!

 

---------- Post added at 19:38 ---------- Previous post was at 19:34 ----------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem monoblok Alpine Mrd-M605. Będzie plecki masowało... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu wyciągnięta wycieraczka szyby tylnej i zaślepiony otwór po niej. A dzisiaj:odkurzony bagażnik po psiaku, reszta samochodu po wożonych pasażerach :), plastiki na matowo, nawiewy wyczyszczone i odświeżone (teraz ładnie pachnie lasem), dolany płyn zimowy, na koniec zostało mycie bo ładna pogoda była. I jak co wieczór planuje pakiet wiosenny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem od mechanika. Wymiana oleju, płynu hamulcowego, wszystkich filtrów, tarcz i klocków przednich oraz czyszczenie przepustnicy. A jutro wybieram się na przegląd rejestracyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiana oleju+filtra, dwa lewe wahacze dolne (przedni+tylni), szyba czołowa + powłoka hydrofobowa, nowe wycieraczki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlifowanie oraz polerka lamp, efekt :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaliczony pozytywnie przegląd rejestracyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienione klocki na tył + lampka oswietlenia klimy ; )

: ( czekaja jeszcze wahacze koło przednie prawe : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddany do mechaniora na naprawę ew. wymianę mechanizmu wycieraczek i zmianę paska wielorowkowego. przy okazji ma oblookać co to tak buczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w ASO uszczelkę szyby czołowej bo mi podp....li pod CASTORAM-ą w Katowicach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności