Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Passat poszedł na serwis. Wymiana sprzęgła oraz dwumasu. Przegląd zawieszenia bo coś tłucze, zmiana laków na zime ;) Na razie jest Chrysler :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

założyłem moduł LED flux jako oświetlenie bagażnika. wieczorem fota;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyłem drania całego, i komorę silnika umyłem, wypastowałem nabłyszczaczem żeby się świecił jak psu...

a chamidło po zabiegu nie odpalilo:/ jak wreszcie z łaski z kabli zaskoczył to po 3km okazało sie ze kopułka cala zalana

ehh i weź tu zrób coś dla takiego...:PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skasowałem wezwanie na inspekcję serwisową :bleble

Całe 10 sekund roboty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem konsolkę środkowa :P Narazie tylko przód, bez tunelu na tył i nawiewów ale jest bajka :) Tylko mieszek muszę kupic, bo ten ma połamany ten stelaż i na starej konsolce był na klej przyklejony... :-/ Aaaa i szczupak się odwdzięczył :P Jak założyłem, poszedłem do domu zanieść narzędzia i odrazu wyszedłem bo miałem nim jechać do sklepu... W drzwiach kamienicy zastałem jakiegoś Pana który pyta "Przepraszam, nie wiem Pan kogo jest ten czerwony passat?". Myślę sobie, hmm wiem, ze fajnie wygląda, ale bez kitu, żeby mnie w domu zachodzić :crazy: Mówię, ze mój, wychodzę z kamienicy, słyszę tylko jak Pan mówi "Wie Pan, próbowaliśmy zatrzymać, ale tamten nissan i tak był bity"... Szczupak stał w poprzek drogi, zatrzymał się na Nissanie, który stał po drugiej stronie drogi i zrobił się mały korek :oops: Jak założyłem konsolkę, to zapomniałem, wrzucić biegu :> Ale odpukać nic się nie stanęło... Uffff...

 

Tom :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w autku wymienione dwie końcówki drążka,dwa wahacze dolne proste ,ustawiona zbieżność,wymienione filtry gazu i wyregulowana instalacja LPG,autko szykuje się do zimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Wie Pan, próbowaliśmy zatrzymać, ale tamten nissan i tak był bity"... Szczupak stał w poprzek drogi, zatrzymał się na Nissanie, który stał po drugiej stronie drogi i zrobił się mały korek

 

ale masz farta :lol trza było zdjęcie zrobić:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umyłem alu i czekają do wiosny czyściutkie i przy okazji postanowiłem umyć paszteta. Coś mnie podkusiło żeby umyc szczotką a nie gąbką i ........... dajcie mi zyletki :( na całym aucie rysy:dolamam

 

ale i tak go wyczyściłem w środku odkurzyłem, skóre zapuściłem i sprawdziłem wszystkie płyny. wszystko w normie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dałem mu spokój, pojechałem służbową Skodą na delegację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wymienić klocki i tarcze z tyłu, ale zabrakło klucza żeby zaciski odkręcić. Może pod wieczór z kumplem się uda. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatankowałem i sam go umyłem. Niech się cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja umylem gabka passata, tzn nie gabka tylko myjnia i nie ja tylko moja kobieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie gniazdo USB w samochodzie, naprawiłem alarm i umyłem swój samochód i przy okazji żony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj go umyłem i pastowałem i po południu mała traska , w czasie powrotu do domu ze Skawiny odpalił mi się komunikat "BITTE TANKEN" podjechałem dzisiaj to skasować :bleble Dzisiaj też 200 km i znów auto brudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności