Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

wymieniłem opony na zimówki. Ale cholera ciepło się robi. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniełm pompę wspomagania i zalałem nowym plynem, jutro zobaczę czy wszystko jest szczelne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawiłem wreszcie wskaźnik poziomu paliwa:)) jeszcze tylko zimne luty zostały ale to niech elektronik polutuje bo ja sie boje spalić ścieżki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem oponki na zimowe i wymieniłem świece :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W prawie moim:-D A6 wyprałem cały bagażnik wraz z rozebraniem go na kawałki(ławka dla dwójki dzieci), ogarnąłem część wnętrza po przypaleniu po zwarciu na klemach akumulatora, oraz wymieniłem wszystkie sześć przewodów zapłonowych na nowe:-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zszedłem na dół,odpaliłem gada,zajechałem po :piwo: do Tes-sklepu :lol i zaparkowałem wreszcie na prawie swoim miejscu...Przy okazji pomierzyłem parę rzeczy i wiem że mody będą pasować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedalem go w cholere...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem odebrać dowód w wydziale komunikacji zabrany przez policje w za przyciemnione przednie szyby wystałem się w kolejce 1,5h po czym Pani powiedziała nie ma jeszcze dowodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zimowe kapcie założone, a jutrroooooooooooooooo........ wlepa!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz skocze zalac pod korek ;) to co pod domem mi zostalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedalem go w cholere...

To juz nie gazujesz auta, czy własnie go zagazowałeś i trzeba było sie pozbyć:D?

 

 

Zaraz skocze zalac pod korek ;) to co pod domem mi zostalo...

Tankujesz wspomnienia po pasku...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posłuchałem jak klepie wk**** się i poszedłem do domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To juz nie gazujesz auta, czy własnie go zagazowałeś i trzeba było sie pozbyć:D?

 

 

 

Tankujesz wspomnienia po pasku...?

widzisz i jednak mialem racje ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem... hahahahaha...

sprzedalem 1.8t, a zalalem pod korek 1.9tdi ;) i to tdi mialo byc gazowane jakby znalazl sie jakis dobry i bezpieczny patent...

Nastepnym razem zanim cos palniesz to pomysl co przeczytales i nie drwij bo sam sie osmieszasz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatankowałem do pełna i zmieniłem koło na zapasowe bo padła opona xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzisz i jednak mialem racje ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem... hahahahaha...

sprzedalem 1.8t, a zalalem pod korek 1.9tdi ;) i to tdi mialo byc gazowane jakby znalazl sie jakis dobry i bezpieczny patent...

Nastepnym razem zanim cos palniesz to pomysl co przeczytales i nie drwij bo sam sie osmieszasz:)

W tamtym poście nie napisałeś co sprzedałeś,a co ci zostało.Nie każdy jest jasnowidzem i wie że masz dwa samochody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe pytanie to było koleniu;)No może z lekką dozą humoru, ale na pewno bez żadnych podtekstów;)

 

Sprzedalem go w cholere...

Z tego wynika, ze to 1,8T , jakiś pozaziemski kod jest tu ukryty?Aaaaa...może do wróżki miałem się udać zanim posta napiszę:hmm

 

 

Zaraz skocze zalac pod korek ;)to co pod domem mi zostalo...

No tu chyba złamałem szyfr:lol

Tak teraz drwię jak najbardziej:haha

I polecam Ci wziąć codzienną porcję leków, bo nadciśnienie i mania prześladowcza, to poważne choroby:-D

 

widzisz i jednak mialem racje ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem... hahahahaha...
Buchachacha , hehe, hihi...:dobrze
i to tdi mialo byc gazowane jakby znalazl sie jakis dobry i bezpieczny patent...

Tak się skałda, ze czytałem twój smutny temat w którym dość dokładnie napisałeś co i w jak górnolotny sposób chciałeś zagazować;)

Nastepnym razem zanim cos palniesz to pomysl co przeczytales i nie drwij bo sam sie osmieszasz:)

Palnięciem , to można chyba nazwać większość twoich postów i pomysłów,nie? Przynajmniej mam poczucie humoru, również na własny temat;)

 

A szkoda, ze nie zalałeś ropą tego 1,8T przed sprzedażą :lolTak dla równowagi:lol

Tak, to też była drwina:lol2

Edytowane przez Buszmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem moja kruszynke do lakierowania po nieszczęsnej przecierce :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''Tak się skałda, ze czytałem twój smutny temat w którym dość dokładnie napisałeś co i w jak górnolotny sposób chciałeś zagazować''

 

 

widzisz drwisz a jednak ci klepki brakuje najpierw piszesz ze nie wiesz o ktory chodzi, pozniej ze tak bo czytales, pozniej o zalewaniu ropa 1.8t...proponuje ci samemu zakrecic sie za dobrymi tabletkami...

Ja daje sobie rade i moje posty jezeli chodzi o scislosc sa poparte praktyka, jakims cudem ata wciaz sie kulaja, zas co po niektorych forumowych znachorow opowiesci wpedzaja nie jednego w koszta lub strate czasu i nerwy ;) znam to z praktyki wiec nie mow mi kto tu co ''palnol''. To ze wiekszosc ma nie jedna zime za soba nie znaczy ze ''potrafia dzieci robiec'' czasem sie gubia ale zarzakaja sie ze oni starzy to wszystko wiedza...

hehe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem u kolejnego magika który powiedział że choćby miał przy nim umrzeć to on będzie jeszcze mruczał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności