Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

W przeicągu 3 tygodni zmieniłem przednie klocki, tylne odboje, tuleje na przednim lewym bananie, ze 3 razy umyłem i zrobiłem jakies 2,5 tys. kmów. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasio właśnie przeszedł bezproblemowo coroczne badanie techniczne :). Jedyna sugestia Pana diagnosty to ustawienie zbierzności, co też zostało wykonane. Brak kata nie był problemem. Amorki przód 64/63, tył 53/52 :D jestem dumny.... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Amorki przód 64/63, tył 53/52

mialem 73/72 58/57 i wymienilem wszystkie, bo mialem wrazenie, ze jezdzi jak pijany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba zatarlem tdi :( i tak byl na wykonczeniu.zobaczymy co mechanik powie.a teraz bujam sie 1.6 AHL masakra ile to pali,a z trudem dotrzymuje kroku dostawczakom hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj zafundowalem mu pranei tapicerki karcherem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny pracowity dzień :D wymieniłem chłodnicę a nową no stara miała dziurę :D

Zdj?cie0113.jpg

Zdj?cie0114.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś wymieniłem w passaciku sworznie, końcówki drążków, dwie tylnie tuleje na wachaczu, oponki z przodu :) jestem mega zadowolony wkońcu jeździ jak trzeba tylko zbierznosc musze ustawic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mycie szamponem z woskiem plus szybki od wewnątrz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamontowałem boczne listwy od higline'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatankowałem pod sam korek, ofc... :on:

 

ehh... a potem jak go kumple zatankowali na warsztacie to po przyjściu do auta zobaczyłem wielką kałużę ropy pod autem... zatankowali mi go ponad korek... QDE... :|

Edytowane przez KruK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągnąlem tylną blende i zabezpieczyłem farba antykorozyjną narażone elementy,a nastepnie lansik po skąpanym w słońcu miasteczku:D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnowiłem tylna klapę w swoim passku, przy okazji gila i tylne nadkola.

Zegnaj ruda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykręciłem wszystkie plastiki w bagażniku i pomyłem w każdym zakamarku, tak samo pod wykładziną i tylną kanapą. Aż wstyd pisać co tam było:eek:, więc napisze tylko, że już jest czyściutko:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wymiana oleju w silniku i sprawdzenie poziomu oleju w skrzyni biegów + wymiana filtra powietrza + ogólny przegląd "spodu" auta;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymyłem wszystkie szyby z zewnątrz jak i od środka, bo jutro go czeka dłuższa traska ;)

oraz przetarłem światła by być widocznym :D

aaa, przedmuchałem mu jeszcze głośniki by nie zapomniał co to głośna muza :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemocowanie uchwytu anteny cb w inne miejsce + konserwacja śladów po starych śrubach, wymiana oleju, filtrów oleju i powietrza oraz "domocowanie" wanny pod silnikiem poniewaz latała jak szmata xP oraz pomalowałem drzwi garażu zeby paskowi sie lepiej mieszkało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wtorek założyłem przekaźnik 99 :cool:(kupiłem na Allegro za 17zł+6zł przesyłka), a dzisiaj wreszcie założyłem "brzęczyk" przypominający o włączonych światełkach. :DTeraz już nie zapomnę ich wyłączyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymylem szybki z obu stron, wypolerowalem felgi, zatankowalem i zresetowalem ECU, ale fajnie lata na benzynie :D (mam LPG)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zdemontowalem konsole srodkowa, zamontowalem podtrzymanie na napoje z tylu. Poniewaz przy zakupie byl on "luzem" ze mozna by go bylo wyciagnac.

 

Nastepnie zafundowalem kompleksowe mycie na nowo zamontowanej konsoli srodkiem Pronto ( ktore samo czysci i "sprzonto":hyhy:).

 

Dzis bylo dokrecenie zamka klapy bagaznika, bo sie poluzaowalo na nakretkach. Nastepnie bylo mycie calego pojazdu i woskowanie. Jedynie maski bo juz godzina byla 18 chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moj pasio stoi na dworze brudny i zakurzony:( nie bylo czasu umyc, nic przy nim nie robilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności