-
Liczba zawartości
22 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O Jimmy
- Urodziny 06/17/1982
Informacje osobiste
-
Imię
Michał
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Borek Wielki
Samochód
-
Silnik
B3 1.8 75KM (AAM)
-
Rok produkcji
1991
-
Passaty i ich własciciele z Dębicy i okolic
Jimmy odpowiedział ewelina196 → na temat → Podkarpackie / Świętokrzyskie Dyskusje - Podkarpackie
Hej hej hej, Widzę w temacie z okolic Dębicy cisza prawie od miesiąca. Z przyjemnością dołączam się do tematu. Może byśmy urządzili jakąś listę rzeczy SPRZEDAM/SZUKAM. Zawsze to łatwo podjechać jak jest nie daleko. ... bo szukam mechanizmu otwierania szyby do drzwi od kierowcy -
Nie włącza się Wentylator Chłodnicy w B3 1,9 TD (AAZ)
Jimmy odpowiedział temat → Silnik, skrzynia biegów
Okazało się, że był zatkany przewód odpowietrzający do zbiornika wyrównawczego. Nic się teraz nie przegrzewa, wentylator się załącza i ogólnie jest git. -
Nie włącza się Wentylator Chłodnicy w B3 1,9 TD (AAZ)
Jimmy odpowiedział temat → Silnik, skrzynia biegów
mi tez nie włącza się wentylator. Robiłem planowanie głowicy, wymiana prowadnic, uszczelniaczy. Obieg jest bez nagrzewnicy, bo przez ciśnienie w ukladzie chłodzenia niestety szczeliła. czujnik Temperatury jest drugi nowy EPS. Termostat wymontowałem. A... pierwszy raz jak wymieniłem czujnik na wentylatorze - działał. Po tym jak poszła nagrzewnica i zrobiłem obejście, czasem włączył się wiatrak. Wymieniłem na nowy kolejny i nic. Stykając na którtko piny na wtyczce, wentylator działa. Ma ktoś jakiś pomysł? -
19.kwiecien RZESZÓW PODPROMIE
Jimmy odpowiedział kyko passat b3 → na temat → Podkarpackie / Świętokrzyskie Dyskusje - Podkarpackie
no jest szansa, nie ma wtedy grand prix -
19.kwiecien RZESZÓW PODPROMIE
Jimmy odpowiedział kyko passat b3 → na temat → Podkarpackie / Świętokrzyskie Dyskusje - Podkarpackie
nie widziecie że to jest 2009 -
Wlepa regionalna wzór i zamówienia
Jimmy odpowiedział DJ.Tuning → na temat → Podkarpackie / Świętokrzyskie Dyskusje - Podkarpackie
Jeżeli chodzi o gadgety to z przyjemnością pisałbym się na współpracę. Jest dla mnie zaszczytem, że mój projekt został wybrany. -
Wlepa regionalna wzór i zamówienia
Jimmy odpowiedział DJ.Tuning → na temat → Podkarpackie / Świętokrzyskie Dyskusje - Podkarpackie
Dzięki za pozytywną ocenę. Cenię prostotę, nie może być na grafice nabżdżone nie wiadomo czym. Jak coś to mogę udostępnić plik. -
Wlepa regionalna wzór i zamówienia
Jimmy odpowiedział DJ.Tuning → na temat → Podkarpackie / Świętokrzyskie Dyskusje - Podkarpackie
Niestety żaden projekt nie jest dobry. Na pewno żaden z obrysem granic. Totalne bezczeszczeniem logo forum byłoby umieszczeniem na mapy, będzie to totalny kogel-mogel. Przynależność do grupy podkarpackiej określa chyba nasza tablica rejestracyjna (pierwsza jest "R"). Jeżeli ktoś chciałby to można by dodać podpis podkarpackie tego samego kroju co vw-passat.pl. -
dzięki w takim razie za poradę. Też pracuje w reklamie. Cały czas się człowiek uczy.
-
przy foliach magnetycznych trzeba pilnować żeby nie uszkodziły lakieru. Dobrze jest nawoskować auto, zawsze to tworzy się powłoka ochronna lakieru.
-
ja dziś dałem auto zonie do pracy, a sam przegnałem jej golfika
-
sprawę można załatwić na 2 sposoby: ekonomiczny i nieekonomiczny ekonomiczny: kupujesz sam folie magnetyczną w sklepie który zajmuje się sprzedażą folii dla agencji reklamowych (np. Lambda). W agencji reklamowej (taka która sama zajmuje się produkcją reklam i ma ploter tnący, albo drukujący - solvent) przygotowują ci grafikę, albo z folii wycinanej albo drukowaną na folii. Osobiście polecam wycinaną, bo ta drukowana po roku moze zacząć płowieć. możesz sobie sam to nakleic albo oni mogą. Druga opcja to zlecasz wszystko w takiej agencji, ktora zajmuje się produkcją reklam. Jak chcesz więcej informacji to pisz na PW.
-
Witam daje link do ściągnięcia zegarów http://artcco.pl/vw/zeary_passat_druk.cdr a tak one wyglądają: Będzie miło jak ktoś napisze, że ściągnął i mu pasują.
-
Witam Ja zrobiłem sobie właśnie nowe zegary w corelu. Jak ktoś chce to moge udostępnić plik źródłowy.
-
Odnowiłem tylna klapę w swoim passku, przy okazji gila i tylne nadkola. Zegnaj ruda
