Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem:

 

-konsolę pod telefon komórkowy

-antenę oryginalną na dach

-zamek tylnych drzwi (czyli klapy :D ) bo mi się wtyczka od mikrostyku rozjechała ze starości

-podszybie

 

i teraz trzeba to zamontować - ale mi się nie chce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkurzyłem sedana,niech ma czysto;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem wzmacniacz na cala tylna półkę (od spodu) rozprowadziłem pieknie przewody i znalazlem 2 stare kolumny ALTUS w piwnicy (jest teraz kulturalnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś w końcu zabrałem się za polerkę lakieru,zeszło mi się 5 h :),efekt niesamowity,mucha nie siada(bo za ślisko:p)!!

A oto dowód ;) Pozdrawiam.

 

 

sta60004c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziś sprzątanie środka,odkurzanie,mycie szyb od środka i kosmetyka siedzisk:), sąsiedzi pytali dlaczego sprzedaję auto:)? A ja już tak mam,że auto musi być na błysk:p,pozdraVWiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalozylem pompe paliwa,ktora 2 lata wozilem w bagazniku i zapomnialem ze ja mam;),i odpalil na benzynie ,po 2 latach przerwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkręciłem antenę CB coby komuś się nie przykleiła do rąk, i popatrzyłem jak odjeżdża. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamontowałem w końcu zregenerowaną pompę wspomagania bo już ręce opadały od kręcenia po mieście .... wsadziłem soczewke do swojego B4 :D a na koniec wsiadłem, pierdłem i pojechałem spać do domu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień pracowity :D zrobiłem passacikowi konserwacje podwozia. zerwałem małego barabola ładnie zeszlifowałem i zapaćkałem cały dół BOLL'em. materiału poszło sporo 4 puchy pod pistolet czarnego mazidła i 1 pucha do profili zamkniętych :D. Zima idzie to trzeba było to w końcu zrobić. teraz to nic go nie zeźre heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzień pracowity :D zrobiłem passacikowi konserwacje podwozia. zerwałem małego barabola ładnie zeszlifowałem i zapaćkałem cały dół BOLL'em. materiału poszło sporo 4 puchy pod pistolet czarnego mazidła i 1 pucha do profili zamkniętych :D. Zima idzie to trzeba było to w końcu zrobić. teraz to nic go nie zeźre heheh

 

to teraz kolego przepchaj otwory odplywowe z profili zamknietych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to teraz kolego przepchaj otwory odplywowe z profili zamknietych

wszystko jest zrobione jak należy :) otwory są odetkane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój paszczak zrobił rundkę po mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyty, zatankowany, nowy zapach tez dynda, troche oleju dolane, dolany tez plyn do spryskow - czyli wsio gotowe do traski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie wymienione tarcze i klocki z przodu poszlo gladko :padam: , gorzej bylo z podejsciem do koncowek kierownicy :( odpuscilem sobie bo nie mam za bardo czym. Jutro warsztat niech zarobia inni :rozpacz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zepsulem go.... a moze sam sie zepsul? :( rozrusznik do wymiany, do tego lewy czujnik ABS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pucowanie wnętrza, odkurzanko, czyszczenie plastików, szybki. Przedwczoraj pogoniłem skubańca na benzynce do 150 (co za dużo to niezdrowo;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990

Podjechałem do zakładu mechanicznego aby zrobili mi porządek z tłumikiem bo strasznie brzęczał:P

Później umyłem mu felgi i zderzaki:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyłem,odkurzyłem i wypolerowałem Niunie,błyszczy się jak wiadome co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpiąłem VAGa, który pokazał dwa błędy: 00515 i 00561. Miało być mycie, ale pada cały dzień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienione lusterka,lampy przednie i założone żarówy ksenon i przetwornice(zaraz dołożone będą spryski),wymieniony zamek w drzwiach,radyjko,antena zewnętrzna,oczyszczone hamulce z przodu,olej w silniku,filterki wszystkie,paski,a na koniec P........LIŁ MNIE TIR-em.Poszły drzwi tylne lewe,błotnik,felga i zderzak.W poniedziałek postawiony będzie do serwisu VW na naprawę.K...a mać!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności