Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Umyłem przednią szybę od środka.

 

U mnie też by pasowało bo taka tłusta że ledwo co widac :D

 

A ja dzisiaj wymieniłem Opony Na Nowe :) Dunlop Sp Sport 9090 225/40 18'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przeszedłem koło swego jak codziennie pogłaskałem go po masce. Potem wsiadłem w służbową T4 i pojechałem na zakupy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam nową wycieraczke od strony pasażera... już załozona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyłem, odkurzyłem, wymieniłem zawieszkę zapachową, wyrównałem ciśnienie w kapciach, wlałem płyn do spryskiwaczy, dolałem olej, sprawdziłem wszystkie światła, lampy i lampki, założyłem nową zaślepke na tylną wycieraczkę, bo jakiegoś barana ręce swędziały:[już drugi raz:mad:, oblukałem czy wszystko jest na swoim miejscu i czy nie odpada. A na końcu:tankujemy:za 50zeta:-P-szaleństwo.

Teraz idę porobić coś przy żonie:582:, ale to już nie ten temat:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Umyłem, odkurzyłem, wymieniłem zawieszkę zapachową, wyrównałem ciśnienie w kapciach, wlałem płyn do spryskiwaczy, dolałem olej, sprawdziłem wszystkie światła, lampy i lampki, założyłem nową zaślepke na tylną wycieraczkę, bo jakiegoś barana ręce swędziałyjuż drugi raz, oblukałem czy wszystko jest na swoim miejscu i czy nie odpada. A na końcuza 50zeta

 

NO no widze że kolega bardzo pracowity w środku tygodnia full service ja bede pucował i polerował w sobotke

 

Teraz idę porobić coś przy żonie, ale to już nie ten temat
Można założyć nowy temat to by było interesujące ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracowite dni - kupilem komplet wycieraczek welurowych (oryginal), musialem pokombinowac z mocowaniem (w trakcie szukania kompromisu), przepolerowane auto farecla (chyba nie najlepiej ale inaczej sie nauczyc nie da), wywoskowane, porobione foty

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja umyłem bestię bo trochę się zakurzyła i co najgorsze właśnie zaczeło padac. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zepsułem wycieraczki ( a dzisiaj pada )

Wymieniłem żarówkę podświetlenie w kratce nawiewu kierowcy

zdjąłem pokrywę silnika, tę plastikową i wyczyściłem z podartej i przegrzanej gąbki, teraz trzeba wymienić te kołki gumowe

 

Ogólnie to ciągle dopieszczam auto po zakupie - bo jak to zawsze bywa mnóstwo rzeczy wychodzi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasio został umyty na myjni. Chodziło mi najbardziej o osad z klocków na przednich alusach. Karcher tak tego nie bierze jak szczoty na myjni:(

 

Potem dobicie cieśnienia do 2,3 bara bo w sobotę lecę do Italii z pełnym obciązeniem. Dolałem pól litra mieszanki G12 z wodą ( tak 50-50, żeby w zimie nie było rozczarowania). Reszta płynów na szczęście w normie :)

 

Dokupiłem też najnędzniejszej jakości żarówkę H7 ( 24,90zł !) bo na Słowacji policja się czepia o takie pierdy. Nie wiem czy nie będzie zapasową na zawsze - bo chyba nie zmuszę się jej wsadzić zamiast OSRAMa Blue Vision :cool: Potem jeszcze wizyta w PZU i wykupienie assistance na Europę w pakiecie standart (29 zł).

 

Nic mi więcej do głowy nie przyszło przed ta długą trasą więc paszczur wygrzewa się pod blokiem:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdemontowałem chlapacze(wszystkie cztery:p),przełożyłem koła przód-tył. Auto gotowe do założenia nowych,niższych springów:cool:. Chciałem umyć padaczkę ale ciągle pada,jakieś hmmmm.........3 tygodnie:mad:,pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem tarcze klocki i amortyzatory z tyłu a no i olej :) a pasek sie sprawuje idealnie weic zainwestuje w niego:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj wsiadłem do swojego i pojechałem do Szczecina z żoneczką do lekarzy, i wróciłem na resztkach paliwa. :P

Po południu dam mu się napić paliwka bo teraz pada a mi się nie chce wychodzić z domu. A i pewnie wieczorem wymienię diodową postojówkę bo się spaliła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis wymieniłem pióro wycieraczki z jakiejś no name na oryginalne bosch. Sprawuje sie świetnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś przedmuchałem turbinkę:hyhy: i potem zatankowałem za magiczne 5 zł by w jakikolwiek magiczny sposób dojechać klekotem do domu:rotfl:

Edytowane przez KruK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zatankowałem za magiczne 5 zł

 

do baku doleciało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do baku doleciało?

do baku jak do baku... ważne, że ja do domu dojechałem;) jutro tankuję do pełna także bez spięć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

A ja dzisiaj wymieniłem głośniki :D Dłubałem prawie 4godziny... Ale mam frajde z roboty :D

Po czym zrobiłem mały przegląd garażu, znalazłem dwie fajne rzeczy, które mógłbym sprzedać... No i klapa-mam za mało postów, żeby ogłoszenie wystawić :( Muszę jeszcze 40 naklepać :evil:

A jutro może umyję Passacika... Zobaczymy, jaka pogoda będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś przedmuchałem turbinkę:hyhy: i potem zatankowałem za magiczne 5 zł by w jakikolwiek magiczny sposób dojechać klekotem do domu:rotfl:

 

Za 5pln to bym nalał ale po głowie, za 0,50gr. trzeba było zatankować.Hehe.

Sorry za OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uu Maćku ;( będziesz tęsknił ? Wczoraj zamontowano relingi chrom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności