Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Umyłem go :) Taką ładną pogodę dziś miałem, że musiałem z niej skorzystać... Pod koniec miesiąca uruchomię Karcher'a i wypiorę tapicerkę-będzie już wtedy zupełnie "odpicowany" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem w swoim VW 600km i po drodze na autobahn'ie z załadunkiem 400kg odstawiłem passata 3bg 130KM :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żona pozwoliła mi wprowadzić VARIAnTA pod dom :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkurzyłem w środku plastiki przeleciałem sonaxem do matu potem na bezdotykową (18 zł poszło nie żałowałem mu :D ) po myjni przegoniłem go 140 km/h żeby wysechł i pod domem wytarcie tam gdzie suszenie nie pomogło :) nabłyszczacz na oponki i zapaszek do środka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem amoryyyyyyyyy!! :D Ale czadowo się auto (znów) prowadzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też :) Akurat dzis dotarły amorki na tył (bilstein) to wymieniłem i umyłem silnik :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis umyłem szybki w paszczaku. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj otworzyłem garaż, spojrzałem, stwierdziłem, że trzeba bedzie go jutro umyc, bo sie zakurzył i zamknąłem garaż:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaliczył myjnie ręczną 35 zł, no ale całe lato prześmigał po górskich wioskach więc należało mu się, po myjce nowa forumowa zawiecha zapachowa zawisła na lusterku ( walneło zapaszkiem, że musiałem szyberdach na maksa otworzyć ).

Po myciu przegląd techniczny 162 zł no bo z gazem,ale nie żałuje na trasie wychodzi 8,2 na 100 km miasto 10,2, przegląd przeszedł bez jęknięcia coś wspaniałego zawsze trzeba było szukać znajomości, a teraz drugi rok z rzędu jadę z ulicy i przegląd przechodzi na 5, no może dzisiaj na 4+ bo wyszło, że lewy tył amorek zdycha.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana tarcz hamulcowych i klocków z tyłu - kurde szkoda że sam tego nie zrobiłem, czasu mało :( - teraz lżejszy jestem o parę stówek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaszałałem i wymieniłem łącznik elastyczny rury wydechowej, przeprowadziłem "sekcję zwłok" katalizatora (krótko mówiąc - zrobiłem z niego "pustaka" :) ) i wymieniłem dwie poduszki pod silnikiem. I ku przestrodze - fota - jak może się rozwalić poduszka.

 

obraz009a.th.jpg

 

 

ps: Byłbym zapomniał. Jeszcze drzwi dziś zamknąłem z kopa - bo się wkur...em :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps: Byłbym zapomniał. Jeszcze drzwi dziś zamknąłem z kopa - bo się wkur...em

 

Oj, uważaj bo odda........:P:573:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj wymieniłem światła Postojowe z Led na Philips Blue Vision :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozbebeszyłem drzwi, progi i trochę deski, podłączyłem podświetlenie drzwi, na razie tylko strona pasażera, spuściłem czynnik z klimy, jutro dalsza walka!

 

przy okazji spaliłem chyba z 4 bezpieczniki :D dobry ze mnie elektryk :):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umyłem odkurzyłem 3 browary wypiłem...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załozyłem magiel ze wspomaganiem, i dalej walcze z reanimacją. reszta w moim temacie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jeszcze nic z nim nie zrobiłem ale wiem jedno... spojrzę dziś na niego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zatankowalem za dwie stowki :) od razu lepiej ;)

a jutro planuje dolac troche oleju bo w weekend traska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tydzien temu zalozylem nowe lampy...musze zrobic jakas sesje teraz cudakowi, a dzisiaj wyrzucilem smieci z auta ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jeszcze nic z nim nie zrobiłem ale wiem jedno... spojrzę dziś na niego ;)

spojrzałem... i mnie ujj jasny trafił, że taki brudny jest ale dupce to, ojciec nie pozwala się do niego zbliżać więc niech brudnym jeździ :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności