Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Pojechałem do sklepu i zamówiłem sprężynki do tyłu KYB wzmacniane oraz łozyska do przodu FAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj założyłem suba wzmacniacz nowe cb i antene:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem termostat bo już nie trzymał odpowiedniej temperatury, sprawdziłem wszystkie płyny oraz zrobiłem ogólny przegląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapłaciłem OC+NW na cały rok... a teraz pomimo, że chcę go sprzedać zastanawiam się bardzo poważnie nad lekkim obniżeniem (lekkim, gwint nie wchodzi w grę na polskie drogi)... jednak pasek chyba ze mną zostanie... ale opowiem szybko ciekawą historię-dzwoni klient i twierdzi, że 7 koła to drogo, bo on ma a3 za 9 koła z 99 roku, więc mówię, że niech zadzwoni za pół roku i powie ile do niego dołożył, bo ja się założę, że ja do mojego będę lał olej, paliwo i zmienię filtry... mam pewne auto i dlatego cenię wysoko... pozdrowionka dla wszystkich zadowolonych użytkowników :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedwczoraj ubezpieczenie , dzisiaj wymienione oba przeguby........i cisza na zakretach i przy przyspieszaniu nastała (wymieniłem cisze w aucie na pustke w portfelu :-/ )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic ale będe go zaraz mył i woskował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie nie dziś, tylko w sobotę, ale dopiero teraz się zebrałem żeby napisać:

wymieniłem filtr paliwka, wymieniłem pęknięte prawe nadkole i założyłem osłony skrzyni i silnika, które zostały kilka dni temu na pewnym dość wysokim składanym słupku parkingowym :/

przy okazji dopatrzyłem się braku śrub mocujących prawą poduszkę skrzyni (coś mi metalicznie klepało przy odpalaniu i gaszeniu) śruby wkręcone i żadnych niepokojących dźwięków już nie ma :D

no i przegoniony pasek został na wszystkich biegach, jak vauwej przykazał :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem z pasiastym do warsztatu, bo od jakiegoś czasu czasem bębny piszczały i metaliczny, nieprzyjemny odgłos docierał do mego ucha. Wymienione łożysko, szczęki ze sprężynami i cylinderek. Same bębny wyczyszczone, bo są w niezłym stanie i teraz jest super cichutko i przyjemnie. Na dniach jeszcze tylko klocki z przodu, bo trą i wymiana kabla od ABSu i będzie wszystko jak należy. :) Uwielbiam swojego pasia, że tak mało się psuje. :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wymieniłem dziś cały wydech i łożysko w pompie wspomagania i teraz tak cicho jest, że jak jadę wolno i wchodzę w zakręt to zastanawiam się czy mi auto nie zgasło:roza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój dziś dostał łożysko przednie FAG w raz z zestawem nakrętek oraz śrubą piasty.

Jutro chyba też mu zamontuję mały prezencik...:kwiatek

Springi KYB HD na tył:-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyty aż ładniej wygląda. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegląd zrobiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprawione mocowanie zderzaka (z lewej strony za nisko był) dopasowanie całego pasa przedniego, umyty, nawoskowany na myjni bezdotykowej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsadzilem nowe dywaniki, wymylem elegancko komore silnika, nasaczylem srodkiem do skor tapicerke w srodku, umylem boczki i kokpit... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ja, ale "ktoś" wczoraj próbował pożyczyć chrom z tylnej lewej listwy na drzwiach, a że przyklejona była konkretnie to tylko naderwał. Niestety listwa pogięta i nadaje się tylko do wymiany:(

Na pocieszenie udało mi się zakończyć dziś kompletowanie gratów do montażu halogenów, efekty już niedługo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"ktoś" wczoraj próbował pożyczyć chrom z tylnej lewej listwy na drzwiach...nadaje się tylko do wymiany:(

Sqrwysyn!!!!!!!!!!!:wsciekly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łeb bym mu ukręcił :/

a ja zatankowałem do pełna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotowałem auto do montażu wzmacniacz,głośników i tuby.Po analizie wyszło że pół auta w środku rozebrałem:wsciekly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprężynki z tyłu wrzucone;) Autko poszło 1,2 cm w górę co mnie bardzo cieszy, ale przede wszystkim tył stoi równo i zdecydowanie się wzmocnił/utwardził:-D

Robota zajęła około godzinki i jest banalna:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności