Skocz do zawartości
Gość browaarr

Jakie CB / Trudny wybór CB (dyskusje)

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak kolega pisze moja pomyłka TEAM ROADCOM ja mam ta ciemna wersje bawił sie juz ktos tym radiem i co mozecie o nim powiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam... Jestem nowy na forum i podłączę się do tematu... Jeżdżę osobiście z radyjkiem "Omega" (mało znana firma) ale radio jak na swoją cenę bardzo fajne, brakuje mi tylko asc ale ogólnie spoko, do tego antenka "Sirio Omega 27" wcześniej na uchwycie na klapie, teraz na magnesie, wszystko ładnie śmiga, nie mam problemów. Wcześniej jeździłem z tym zestawem Seatem Toledo 1L i też ładnie śmigało.... Polecam ten zestawik, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TEAM ROADCOM i nie mów, że nie słyszałeś

Muszę przyznać że pierwszy raz to widzę.Coś aka Albreht...1W w AM.

brakuje mi tylko asc

SQ troszkę w prawo i masz ASC manualne ;) Poza tym, na co Ci ASC jak masz RF-Gain ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ta wersje HP czyli 4W AM do tego antenke tymczasowo SUNKER ELITE CB106 i jakos sie to zbiera lecz radio ma za duzo bajerow jak dla mnie i pogobilem sie w kanale 19 co nacisne gozik B to zmienia sie czestotliwosc tego kanalu:dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, bo napisali że ma 43 kanały.Ciekawe zatem na jakich częstotliwościach są te 3 dodatkowe.

Klawisz B zmienia kolor podwietlania i nie powinien mieć wpływu na częstotliwość pracy radia.(może usterka)

 

BTW: podejrzewam że da się to radio skonfigurować tak żeby miało 400 kanałów (tak 400) i po 4W w AM i FM.

Niewiele współczesnych radyjek ma więcej niż 40 kanałów a można coś obgadać na takim "innym" kanale nie mając praktycznie żadnego słuchacza oprócz oczywiście swojego korespondenta.

Edytowane przez rs2580

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, bo napisali że ma 43 kanały

Wystarczy że ma dziury +10kHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale 3 ?? To które?

Chyba znalazłem w manualu

1A - 26.83

2A - 26.87

3A - 26.93

Edytowane przez rs2580

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1A - 26.83

2A - 26.87

3A - 26.93

Czyli to są 3 kanały "pod" podstawową 40stką. W Polsce to nie przejdzie <26,960-27,400> ;)

Dla przypomnienia dziury międzykanałowe to:

3A - 26.990

7A - 27.040

11A - 27.090

15A - 27.140

19A - 27.190

Edytowane przez pszemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rs2580 klawisz b nie zmienia podswietlenia tylko czestotliwosci nagram filmik i pokaze co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie...zdecydowałem się i liczę na komentarz...

Radio midland alan 48 multi plus...podobno bardzo fajniste, tyle, że duże i tu jest problem... w strefiekierowcy.pl mam to za 266 zł i do tego antena titanum 7000 magnes. Podobno podróbka presidenta missouri, wysokość ok 70 cm. w tym sklepie całość to 355 zł. To samo radio w sklepach w których bywałem w Częstochowie kosztuje 350-375 zł a antenki mi polecano za około 155-220zł. Wybieram wiec sklep internetowy. Zastanawiam się jeszcze nad midlandem alan 48 classic. Świetnie wygląda to radio. Tylko ja zamoerzam śmigać za granice i nie wiem, że można je przestawiać na inne kraje uni. Jutro dopytam.

Czy jest ktoś, kto miał taki zestaw i co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak radio ale antene sobie odpuść.Miałem ją do niedawna.Idobrze że mi ją ukradli bo jest do kitu.Antena typu jak mnie widzisz to mnie słyszysz.Pomyśl nad czymś innym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem, że ma niby jakieś potrójne zwoje i że jest doskonałą podróbką presidenta i dlatego. Poza tym na b5 nie chcę fruwać z masztem jak "Dar pomorza", dlatego 70cm wydało mi się ok. Ale skoro tak mówisz, że to syf to dzięki. Poszukam czegoś innego. A gdzie montujecie cb, bo ja nie mam dosłownie w b5 miejsca. w B3 spoko, ale b5 jest tak obudowana i mam jeszcze zestaw tel po lewej stronie tunelu. Kicha hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pferd1976

mam problem z doborem radia, coś zakłóca

do passata B5fl 2005 TDI kombi (na wyposażeniu: navi MCD i zestaw głośnomówiący nokia6230), chciałem zamontować sobie radyjko, ale ma problem bo już testowałem dwa nowe i mi zakłóca. Antena nówka Wilson Little Will 100, pierwsze radio TTI 550 zsynchronizowane w sklepie, nic nie słychać w czasie jazdy zakłócenia i trzaski, słychać tylko blisko choć i to przerywało, wymieniłem radyjko na Yosana 2204 i to samo, jutro znów jadę do sklepu wymienię tym razem antenę na Sirio AS 100, czy jest coś w samochodzie co mi zakłóca w czasie jazdy, antena stoi z tylu niedaleko anteny FM/GPS, ale jak na środek postawie to to samo. Trochę głupio tak jeździć i cały czas wymieniać.... a możne te radia nie pasują do tego samochodu (gryza sie) jakie jeszcze konfiguracje śrubować, HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy coś takiego:

http://www.audiopioneer.pl/index.php/product/show/id/301

 

jak jest przestrojone itd to będzie miało takie same własności jak poczciwy uniden? zastanawiam się nad kupnem no i nie wiem czy to warte cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kupiłem od nich w zestawie z hustlerem i jestem zadowolony. Radio śmiga wzorowo. Jedynym minusem może być brak wtyczki do zapalniczki samochodowej, lecz mi nie była potrzebna ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy coś takiego:

http://www.audiopioneer.pl/index.php/product/show/id/301

 

jak jest przestrojone itd to będzie miało takie same własności jak poczciwy uniden? zastanawiam się nad kupnem no i nie wiem czy to warte cos

 

Przecież to jest Uniden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie co powiecie o takich zestawach uniden pro 520 i antena alan ml-145 i drugi zestaw prosident johnny II i antena alan ml-145 poproszę o komentarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności