Skocz do zawartości
dominik1980

[B5] Reflektory Dayline Black

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co patrzylem to chyba nie ma przetwornic 55w a moze to wina okablowania a nie przetwornic??? juz sam nie wiem poprostu mnie to drazni jak cholera bo musze gasic auto i znowu zapalac i nie ma roznicy czy najpierw wlacze swiatla czy wczesniej zapale silnik!!!! co mam robic???

 

;) Tu masz przykładowy zestaw,ale osobno też da się kupić.Gorzej będzie je od kogoś porżyczyć na spróbowanie bo jest tego jeszcze stosunkowo mało.

A tu tak tylko do przykładu 75W :)http://leddhs.en.alibaba.com/product/281760912-209692354/75w_xenon_ballast.html

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak kolego ale po pierwsze nie u nas a po drugie jak sprawdzic ze to wina przetwornic??? kupie nowy zestaw na 55w i okaze sie ze to samo i co wtedy???? a pozyczyc nie ma gdzie, a moze to wina kabli a nie przetwornic????.....a moze lepiej kupic taki zwykly zestaw za 200zł i bedzie moze dzialalo???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak kolego ale po pierwsze nie u nas a po drugie jak sprawdzic ze to wina przetwornic??? kupie nowy zestaw na 55w i okaze sie ze to samo i co wtedy???? a pozyczyc nie ma gdzie, a moze to wina kabli a nie przetwornic????.....a moze lepiej kupic taki zwykly zestaw za 200zł i bedzie moze dzialalo???

 

Na oby dwóch jest tak samo?Jak nie to podmień przetwornice,lub pożycz od kogoś i sprawdź co się dzieje.A jeżeli już chcesz zmieniać,to nie kupuj jakiegoś badziewia za 200 PLN bo możesz mieć więcej problemów niż dobrego efektu...W tym przedziale cenowym to już zależy jak trafisz,bo "może" akurat będzie działać,ale przeważnie powodują zakłócenia.Nie brał bym na Twoim miejscu zestawu za 200 PLN

 

---------- Post added at 15:58 ---------- Previous post was at 15:56 ----------

 

no tak ale na chlopski rozum skoro jest moc na przetwornicy 35 W i to moze jest powodem ze przy starcie gasna zegary bo idzie za duzy pobor proadu to jak dam jeszcze wiecej to bedzie gorzej chyba???? pytam tu i pytam ale jakos nie moge sie dopytac????

 

Co do poboru prądu-biorą taki sam jak zwykła żarówka,to przetwornica reguluje napięcie.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli to napewno wina przetwornic???a moze kable te od przetwornic czy raczej nie??

 

---------- Post added at 19:48 ---------- Previous post was at 19:40 ----------

 

a jeszcze jedno po zmianie przetwornic na inne tez sie tak dzialo wiec to moze wina auta a nie przetwornic???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli to napewno wina przetwornic???a moze kable te od przetwornic czy raczej nie??

 

---------- Post added at 19:48 ---------- Previous post was at 19:40 ----------

 

a jeszcze jedno po zmianie przetwornic na inne tez sie tak dzialo wiec to moze wina auta a nie przetwornic???

 

To proste-podmień chociaż jedną stronę i sprawdź (tylko całość) .

Jakoś dziwny objaw u Ciebie występuje...Albo coś poprostu robi zwarcie.A jaka sutuacja jest przy zwykłej żarówce?

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na normalnej zarowce jest oki pytalem w tym sklepie co kupilem te lampy i facet powiedzial ze nie powinno sie montowac Hid Xenonu wiec moze to jest wina moze cos z przewodami w lampie lub na polaczeniu lampa + kable + przetwornice moze wtedy cos sie tam dzieje zlego skoro nie mozna wkladac xenonu do lamp, kiedys juz sprawdzalem inne przetwornice i tez sie tak dzialo wiec pewnie to bedzie przyczyna ze moze nie wolno xenonu dawac tylko na zarowce H1 trzeba jezdzic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na normalnej zarowce jest oki pytalem w tym sklepie co kupilem te lampy i facet powiedzial ze nie powinno sie montowac Hid Xenonu wiec moze to jest wina moze cos z przewodami w lampie lub na polaczeniu lampa + kable + przetwornice moze wtedy cos sie tam dzieje zlego skoro nie mozna wkladac xenonu do lamp, kiedys juz sprawdzalem inne przetwornice i tez sie tak dzialo wiec pewnie to bedzie przyczyna ze moze nie wolno xenonu dawac tylko na zarowce H1 trzeba jezdzic....

 

Xenonu nie można do takich lamp dawać bo poprostu nie ma na taki manewr homologacji ;)

Skoro przy normalnej żarówce jest OK to przy dobrym zestawie HID powinno być tak samo.W końcu przetwornica jest też zasilana 12V i reszta już niema nic wspólnego z reflektorem.

Posprawdzaj połączenia w lampie,jak będzie OK to daj inny zestaw(lepszy) HID.Ja także nie jestem zwolennikiem dawania HID'ów do takich lamp,ale to Twoja sprawa ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomozcie... Planuje zakupic LAmpki Depo Soczewka lecz na poczatek nie na xenon lecz H7+H7. Doradzcie jakie konkretne zarowki do nich zakupic na swiatla mijania i drogowe, czytalem o philips blue vision lub philips gt150 ze podobno sa super ale moze sa jeszce jakies ciekawsze chociaz watpie po przeczytanach postach :D Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osram Night Breaker - i wszystko w temacie:ok

 

Philipsy za to mają takie ładne mleczne światło:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy pomozcie... Planuje zakupic LAmpki Depo Soczewka lecz na poczatek nie na xenon lecz H7+H7. Doradzcie jakie konkretne zarowki do nich zakupic na swiatla mijania i drogowe, czytalem o philips blue vision lub philips gt150 ze podobno sa super ale moze sa jeszce jakies ciekawsze chociaz watpie po przeczytanach postach :D Pozdrawiam

 

Czyli z tego wynika że będziesz zmieniał później lampy?Lepiej od razu kup D2S/H7 i będziesz miał z głowy następny zakup ;)Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli z tego wynika że będziesz zmieniał później lampy?Lepiej od razu kup D2S/H7 i będziesz miał z głowy następny zakup Pzdr.

 

Szczerze? to wogole nie interesuja mnie xenony, zeby miec takie musialbym od razu instalowac wtryski, samopoziomowanie itp itd, naczytalem sie na forum o tym i zrezygnowalem, dla mnie za duzo zabawy i kasy na takie zaspokojenie. Zatem chce odmlodzic sobie pasunia i pierdyknac mu soczewki ale na zwykle H7. Dodam ze moj ojciec ma w focusie z 2004r lampki na h7 i zapierdzielaja jak nie jeden xenon(bez przesady :D), po prostu rewelka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze? to wogole nie interesuja mnie xenony, zeby miec takie musialbym od razu instalowac wtryski, samopoziomowanie itp itd, naczytalem sie na forum o tym i zrezygnowalem, dla mnie za duzo zabawy i kasy na takie zaspokojenie. Zatem chce odmlodzic sobie pasunia i pierdyknac mu soczewki ale na zwykle H7. Dodam ze moj ojciec ma w focusie z 2004r lampki na h7 i zapierdzielaja jak nie jeden xenon(bez przesady :D), po prostu rewelka.

 

No wtryski to napewno byś musiał zainstalować :lol

Proszę Cię,nie porównuj zwykłych H7 do xenonu ;)

A co już tam kupisz-to zależy od Ciebie,ja tylko mogę doradzić,ważne żebyś Ty był zadowolony.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wtryski to napewno byś musiał zainstalować

 

:DDDD Spryski :DDD

 

NIe porownuje, nie mowie ze xenon nie daje rady, ale swieci naprawde przyzwoicie :)

A JAkby H7 nie dawalo rady, bede odkladal 10zl miesiecznie do swinki skarbonki i uzbieram na te spryski :D i samopoziomowanko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bede odkladal 10zl miesiecznie do swinki skarbonki i uzbieram na te spryski :D i samopoziomowanko :)

 

Podoba mi się Twoja decyzja ;)

No jeżeli reflektory są w dobrym stanie i pożądna żarówka to też będzie dobrze świecić,ale xenon... ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale xenon...
to jest xenon i żadna, zwykła żarówka nie da takiego światła jak xenon!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest xenon i żadna, zwykła żarówka nie da takiego światła jak xenon!

 

Pozdrawiam

 

To też napisałem w poście #72 ;)Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no, a ja poprawiłem hehe żeby każdy to wiedział.

 

Pozdrawiam

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale moje dayliny to straszna porażka,nie dość że świecą słabo to na dodatek cały czas parują-MASAKRA.Zamierzam zmienić na oryginalne soczewki Hella H7/H7.Jesli ma ktoś kłopot z parowaniem tych lamp,albo co lepsze jakoś sobie z tym poradził to proszę o pomoc,bo już te lampy nie daja mi spać-dzięki

 

---------- Post added at 07:29 ---------- Previous post was at 07:28 ----------

 

a tak fajnie sie zapowiadały-kasa w błoto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę szczery-ani to nie świeci ani nie wygląda... :-D

Ale każdy ma swoje upodobania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze coś takiego :)

W moich okolicach nie widziałem jeszcze :)

Ebay

 

lhp-pas97jm-8-tm1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności