Skocz do zawartości
dominik1980

[B5] Reflektory Dayline Black

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie plecam zestaw ale 55W nie odstępuje orgi..... mam porównanie z audi a6 2003rok oto fotka z passata depo black h7 hid 55wIMG_20130116_230612.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
passata depo black h7 hid 55w

ciekawe czy nie robi zakłóceń i czy do tego są takie same żarniki jak do zwykłych hidów 35w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam wszystkim

 

Self-tester regulacji lamp - to układ, który po przekręceniu stacyjki opuszcza i podnosi lampy testując działanie silniczków niczym w oryginalnych instalacjach xenon.

 

Szukaliśmy najlepszego rozwiązania dla naszych Klientów, które pozwoliłoby pomóc przy wnikliwej kontroli policji lub diagnostów. Żadne z uniwersalnych zestawów samopoziomowania nie wykonują startowego self-testu (co tak naprawdę jest jedynym elementem, który można sprawdzić na postoju). Ponadto zestawy samopoziomowania to istna udręka w czasie ich instalacji.

 

Chcąc dostarczyć naszym Klientom rozwiązanie, które pomoże w przypadku kontroli lub przeglądu stworzyliśmy moduł self-testu.

 

Zwracamy uwagę, że to nie jest układ samopoziomujący lampy, ale jedynie układ, który go "symuluje".

 

Instalacja jest bardzo prosta - polega na wpięciu 4 kabli w instalację silniczków reflektorów.

 

Elektronika objęta roczną gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jepie,ile razy jeszcze będzie OT w tym temacie?? :doh

 

Ma być o reflektorach-nie o xenonie.Jest do tego odpowiedni wątek!

 

:hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dylemat.

kupiłem takie lampy - http://allegro.pl/xenon-hella-black-passat-b5-jak-nowe-idealne-i3153481918.html

jakie mam kupić do tego żarówki ?

czy trzeba kupić przetwornice i żarniki ?

bo do daylinów trzeba przecież tez chyba coś innego założyć tak ??

i poszukuję jeszcze jakiejś instrukcji do założenia tych przetwornic itp ( chodzi mi o ten zestaw), bo mam okazje kupić te przetwornice itp ,ale bez żarówek i nie wiem jak to zamontować w aucie :(

Edytowane przez Real Madryt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale pytanai masz... szok to ty wiesz co kupiles?

i kupiles takei lampy czy te konkretnie z allegro?

 

dayline to zupelnie inne lampy niz te co pokazales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pitek

witam mam pytanko jakiej marki najlepiej kupic lampy tylko ze mi chodzi o ringi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś poczytał to byś wiedział ;)

 

Ja stawiam na Depo,ale czy ringi pasują do Passata...Mi się to nie widzi,kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam pytanie bo mogę nabyć lampy do b5 przed fl tylko co mogę zrobić z prawym kloszem? dokupić nie idzie bo już pytałem parę sklepów, jakieś pomysły?? Lampy są sprawne

 

gg183_106320417_1_644x461_lampy-przut-passat-b5-pultusk.jpgwq328_106320417_2_644x461_lampy-przut-passat-b5-zdjecia.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wymienić tylko gdzie dostaniesz taki klosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin odpuść sobie,nic z tym nie zrobisz...Szkoda kasy na to wywalać :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj se spokoj z tymi lampami chyba ze chcesz wioche zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na twoim miejscu poszukał bym ori xenony albo jak chcesz to dam ci namiary do mojego szwagra zajmuje sie przednimi lampami do samochodów to może by ci załatwił znajdziesz go na allegro ELIASZ-LAMPY głównie handluje w poznaniu na giełdzie i w Lubinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze zmienić przód, ori już wgoóle nie świecą, dam je do regeneracji jak zakupie inne. Konkretnie zastanawiam się nad tymi co dałem poniżej, potrzebuje Waszej opinni ( może są użytkownicy ) jak one świecą, to znaczy zasięg świateł mijania, lepszy czy gorszy od ori, rozproszenie, plamy itp. Oraz jak z ich szczelnościa/parowaniem. Generalnie potrzebuje dobrej opinii czy można w nie zainwestować i poprawia mi w nocy widoczność czy sie nie ładować. Jesli nie to jakie do 3BG kupić.

 

1.

http://www.mapet-tuning.com/sklep/pa...7-p-10803.html

2.

http://www.mapet-tuning.com/sklep/pa...81-p-3823.html

3.

http://www.mapet-tuning.com/sklep/pa...55-p-9031.html

 

 

 

i te z homolagacją do jazdy dziennej:

 

http://www.mapet-tuning.com/sklep/pa...8-p-10805.html

 

Jeszcze jedno pytanie wszystkie sa n H1 a ori jest H7 czym się różnią te żarówki i czy H1 nie dają mniej światła?

Edytowane przez sledziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust opcja #3 lub #4 jak masz zbędną kasę do wydania.;) co nie zmienia mojej wizji że dayline nie pasują do Passata :P

A żarówki mają taką samą moc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musza być dayline, może macie jakieś propozcje innych lamp, zalezy mi na dobrm oświetlniu, nie chodzi o "tunning". Chciałem ori ksenon ale koszty za duże....

 

Bardziej mi zależy na sprawdzonej opinii jak te lampy co podałem się sprawują w porównaniu do ori.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce zmienić lampy używane ori hella xenon lub nowe depo, mam dylemat jakie kupić. Jak bym miał kupić depo to jakie lepiej h7 czy d2s. Mam w garażu przetwornice od hidow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ori Hella miałem Depo teraz mam Helle niebo a ziemia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co sądzicie o tym http://allegro.pl/lampy-soczewkowe-vw-passat-b5-3b-96-00-ringi-led-i3711830817.html

Oprócz tego, że w du... mi się przewraca i chce mi się tjóningó, to w mej 16letniej Passacinie mam pęknięte mocowanie prawego klosza przez co świeci mi w dół i przeglądzista mówił "że trza by to zrobić", poza tym klosze są zapuszczone, na rozbłyśnikach wylegują się malutkie martwe owadziki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to dla mnie wiocha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności