Skocz do zawartości
dominik1980

[B5] Reflektory Dayline Black

Rekomendowane odpowiedzi

witam kupilem lampy do passata b5 rok 99 lampy dayline black takie z listwa do jazdy dziennej chcialem zapytac czy ktos z kolegow takie ma i jak wam swieca mi wydaje sie ze swieca nisko mimo to ze sa ustawione na diagnostyce ponadto zalozylem xenony do soczewek o barwie 6000 tys prosze o wasze opinie dziekuje...

passat.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos moze pomoc to bede bardzo wdzieczny dolozylem xenony sa to lapmy soczewkowe powinny swiecic idealnie jednak wydaje mi sie ze pozostawiaja duzo do zyczenia prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jaką żarówke masz soczewke ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowym forumowiczem stalem sie niedawno posiadaczem passata B5 rok 1999, moc110km, kombi, kolor srebrny, zalozylem lampy dayline black z soczewkami i diodami do jazdy dziennej, bylem na diagnostyce ustawilem lampy jednak wydaje mi sie ze zasieg jaki maja nie jest taki jak powinien byc a mianowicie swieca za krótko mimo to ze regulacja jest na zero jesli ktos z kolegow ma takie lampy to chcialbym zapytac jak wam swieca i jeszcze jedno co moze byc przyczyna ze czasem gasna cyfry na wyswietlaczu po zalaczeniu swiatel moze zbyt duzy pobor pradu????? pomocy prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soczewki i lampy sa na H1 tak jak i oryginalne wczesniejsze kupilem lampy i dokupilem xenony z zarowka H1 do tych wlasnie lamp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i tu może być problem słabego świecenia bo te lampy nie sa przeznaczone pod xenon nie maja na nie homologacji i jak sie jakis glina przyczepi to leci dowodzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zapewne sprysków też nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I zapewne sprysków też nie ma :(

 

skończmy juz z tymi spryskami proszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli ktos moze pomoc to bede bardzo wdzieczny dolozylem xenony sa to lapmy soczewkowe powinny swiecic idealnie jednak wydaje mi sie ze pozostawiaja duzo do zyczenia prosze o pomoc

Daj zdjęcie jak to świeci na ścianę, będzie łatwiej ocenić co może być nie tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat o policje sie nie boje mam to gdzies tyle tylko ze jak dzwonilem przed zakupem to mi powiedzieli ze xenon mozna spokojnie wlozyc i ma pasowac idealnie i teraz nie wiem co robic wedlug mnie slabo swieco a dokladnie za krótko trzeba szukac drogi pod swiatlami jasno jest ale na jakies 10 metrow moze chociaz nie wiem nie mierzylem wczesniej mialem c klase i tam jak zalozylem ksenony do s\zwyklych lamp to mowiac obiektywnie nie wiedzialem co to sa swiatla dlugie tak pieknie swiecily a tu kicha nie wiem moze to przez soczewke nie mam pojecia moze wy cos jeszcze doradzicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze to przez soczewke nie mam pojecia moze wy cos jeszcze doradzicie

Może to być wina soczewki, może też być wina słabego zestawu ksenonów... itd. Daj zdjęcia to będziemy wiedzieć na czy stoimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podkręć trochę lampki tak, żeby strumień światła poszedł w górę.

Ja w swoich tak samo miałem, świeciły bardzo mocno, ale tylko na kilka metrów przed autem. A jak będziesz jechał na diagnostykę, to ustawienie lamp dasz na 2 tym pokrętłem przy włączniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podkręć trochę lampki tak, żeby strumień światła poszedł w górę.

Ja w swoich tak samo miałem, świeciły bardzo mocno, ale tylko na kilka metrów przed autem. A jak będziesz jechał na diagnostykę, to ustawienie lamp dasz na 2 tym pokrętłem przy włączniku.

 

Bardzo madre! W zeszlym roku malo co z drogi nie wypadlem bo jakis kolo, z naprzeciwka jechal sobie na pseudo ksenonkach podkreconych do gory, ze mnie oslepil. Musialem sie zatrzymac, bo przez dupka jeszcze zle by sie to skonczylo. (sytuacja dziala sie w Polsce of course) Homologacja jest homologacja, czyt. dopuszczone do uzytkowania lampy czy zarowki.

 

Zrob sobie prezerwatywe z gumy do zucia i ''jedz'' na tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo madre! Homologacja jest homologacja, czyt. dopuszczone do uzytkowania lampy czy zarowki.

Zrob sobie prezerwatywe z gumy do zucia i ''jedz'' na tym.

 

Święte słowa! Jak coś z perspektywy kierowcy świeci jak długie, to oślepia kierowcę z przeciwka jak długie. Nie ma cudów. Warto pomyśleć nie tylko o sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy nie mam zamiaru podnosic swiatel tak aby oslepialy kogos, poprostu chce wyregulowac je tak jak nalezy a temat zalozylem po to aby zapytac czy ktos moze ma takie lampy i mial taki problem,???? a i jeszcze jedno czemu czasem przy wlaczaniu swiatel po zamontowaniu xenonow nie wyswietla sie przebieg i godzina moze jest zbyt duzy pobor pradu przy ich starcie???? mam nadzieje ze szybko zrobie zdjecia autka i sie nim pochwale pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie za duży pobór, tylko przetwornice możesz wypier... na śmietnik. Klasyczny objaw "JAPOŃSKICH" (czyt. badziewnych) przetwornic (opcjonalnie popsutych)

Edytowane przez maxipalia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no moze i to prawda musze to jeszcze sprawdzic dzieki za rady a mialy byc super ciekawe co to za gowienko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można jeszcze założyć filtry na zasilaniu przetwornic. Czasami pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przetwornice sa z filtrem mialybyc juz takie wypasione dalem 500 i nie wiem co robnic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przetwornice sa z filtrem mialybyc juz takie wypasione dalem 500 i nie wiem co robnic

 

Najprościej będzie jak kupisz sobie samochód z oryginalnym xenonami. Moim zdaniem te wszystkie badziewia z alledrogo można sobie wsadzić gdziekolwiek chcesz.

 

Porównywałem "możliwości" takich dwóch zestawów z oryginalnym xenonami w volvo i nie ma porównania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności