Skocz do zawartości
mazbasi

Wyłączenie immobilisera

Rekomendowane odpowiedzi

nie pisz, że nie można, bo można. Nie wiem jak, ale można.

bo wylaczyc sie nie da mozesz po prostu wstawic symulator!!Wtedy auto wchodzi w stan awaryjny!!! ale wylaczyc sie nie da!!!

Takie zapytanie, co ma wspólnego mapa z ECU z immo? Innymi słowy jaka występuje zależność między ECU a immo siedzącym w szafie? Ja bynajmniej nie dostrzegam żadnej...

Co ma wspolnego--hmmm w licznku w ECU i kluczyku znajduje sie immo jesli jeden z tych skladnkow sie nie zgra to nie ma opcji odpalenia auta

Edytowane przez Omni81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co ma wspolnego--hmmm w licznku w ECU i kluczyku znajduje sie immo jesli jeden z tych skladnkow sie nie zgra to nie ma opcji odpalenia auta

Zapewne masz na myśli immo3, bo w immo2 lub immo1 na 100% ECU nie znajduje zastosowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś w stanie wyłączyć mi immo jak mu podeslę wsad licznika? Tu gdzie mieszkam immo mi nie potrzebne, a chcę zamontować zdalne odpalanie. W ostateczności wydłubię pastylkę, ale wolałbym nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktoś może krok po kroku opisacjak wylączyć immo. Co trzeba miec skad wziąć itd. Bede bardzo wdzieczny za każda imfo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy czy ktoś może krok po kroku opisacjak wylączyć immo. Co trzeba miec skad wziąć itd. Bede bardzo wdzieczny za każda imfo

Wybacz, ale sądzę nikt o zdrowych zmysłach nie poda Ci takich informacji, dlaczego, nietrudno się domyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, ale sądzę nikt o zdrowych zmysłach nie poda Ci takich informacji, dlaczego, nietrudno się domyśleć.
Rozumiem,to może chociaż podpowiecie jak zakodować nowy transponder . Bul jest taki,że nie znam pin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bul jest taki,że nie znam pin.

Jest niezbędny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest niezbędny.
Rozumiem,że tu się raczej nie dowiem jak go wyciągnąć z tego licznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz Vag Tacho lub Vag Commandera i ściągasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem,że tu się raczej nie dowiem jak go wyciągnąć z tego licznika.

Wiesz ile razy było tu to opisane? Wystarczy poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupujesz Vag Tacho lub Vag Commandera i ściągasz
To wiem ale czytałem coś o liczeniu jakiejś sumy kontrolnej nie wiem, co do czego i boje się w ciemno za to zabierać. W wag tacho jest takie '' read pin'' tam będzie mój pin to chyba za proste. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To wiem ale czytałem coś o liczeniu jakiejś sumy kontrolnej nie wiem, co do czego i boje się w ciemno za to zabierać.

Nic nie musisz liczyć ręcznie. Chyba, że chcesz się bawić na piechotkę zawartością epromu, choći to nie jest trudne. Jednak czymś i tak trzeba go odczytać.

W wag tacho jest takie '' read pin'' tam będzie mój pin to chyba za proste. ?

Tak właśnie jest... ;)

 

24603993.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie jest...
Dzięki kolego teraz walcze na pewniaka sory za zawracanie głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kolego teraz walcze na pewniaka sory za zawracanie głowy.

I na przyszłość czytamy dokładnie to forum... :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I na przyszłość czytamy dokładnie to forum...

Kolego a mógłbyś polecić jakiś dobry kabelek do tego pin-u.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego a mógłbyś polecić jakiś dobry kabelek do tego pin-u.?

Było i to wiele razy. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam vag can comandera odczytałem pin z licznika, no i d....a dalej nie mogę zalogować się do sterownika. Zero wpisuje potem pin z pola login vag can comandera . Proszę o jakąś podpowiedz czemu odrzuca ten pin. W końcu się udało zakodowałem klucze, dzięki wszystkim za pomoc.

Edytowane przez gumisiek
SUKCES FULL!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!!

Widze że są tu zdania podzielone na temat wyłaczenia immo. Więc powiem krótko:

Jestem właśnie po zabiegu wyłaczenia immo. Gość wyciągnął komputer coś w nim pogmerał potem wsadził go na miejsce, odpalił auto i elegancko. Nastepnie wyciągnął licznik i wylutował diodę od immo żeby nie migała. Na koniec odłaczył cewkę od antenki pod kierownicą i moje problemy sie skończyły. Też ten temat śledziłem i to co sie tu naczytałem to posrac sie można ze smiechu z niektórych wypowiedzi. Także jeżeli ktos ma z czyms problem to niech poświęci pare wieczorów na forum szukając jasnych i sprawdzonych wypowiedzi innych kolegów, a nie przeczytaja pierwszy lepszy który im wyskoczy i wtedy jeden mądrzejszy od drugiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie dotyczące wyjęcia pastylki z kluczyka da sie wyjąćpastylke z kluczyka który nie ma w sobie przycisków otwierania centralnego zamka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie dotyczące wyjęcia pastylki z kluczyka da sie wyjąćpastylke z kluczyka który nie ma w sobie przycisków otwierania centralnego zamka?

 

Pewnie że się da, tylko problem jest taki, ze zapewne kluczyk jest nieotwieralny (zalane tworzywo), którego nie da się otworzyć nie niszcząc go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności