Skocz do zawartości
Gość arq

Czy ciężko dołożyć TEMPOMAT w passacie B5 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie niemożliwe do wykonania, ale mogę się mylić
Skoro są silniki np AEB z tempomatem i bez, to chyba nie powinno być wiekszych problemów, kwestia dołożenia gratów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z was orientuję się ile kosztuje założenie tempomatu do 3bg w aso?? np z ich częsciami a ile gdy miałbym swoje części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W aso Szczecin zestaw doposażeniowy 395 zł. Wiem bo akurat też zamierzam założyć tempomat. Czyli lepiej gdzieś samemu wytargać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A benzynowy paszczak też ma elektroniczny gaz? Bo jak nie to nie dołożysz albo jest to spory problem, wiem bo w a8 chciałem benzynie założyć i był spory problem może nie z częściami a samym zrobieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

cena jeszcze nienajgorsza, w uk biorą za to ok 150 funtów ( nie ASO ) czyli jakieś 700zł a same części nowe jakieś 60 funtów na ebayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nosze sie z zamiarem dolozenia Tempomatu, przydatne uzadzenie w samochodzie a zwlasze kiedy robi sie dlugie trasy. W zwiazku z tematem mam pytanie, z samym zalozeniem i podlaczeniem z pewnoscia nie bede mial zadnego problemu zato pojawia sie on z aktywacja uzadzenie, trzeba to zrobic poprzez VAG-a jako ze takiego uzadzanka nie posiadam chcial bym je zakupic bo jest bardzo przydatne i oto wlasnie pojawia sie pytanie "Ktorego Vag-a wybrac" na allegro sa tysiace ofert wiec zorientowanych w temacie prosze o pomoc co myslicie o tym http://allegro.pl/item818709551_vag_k_can_commander_full_licznik_immo_diagn_fv.html autko to passat 2003 comfortline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad jestes w uk ... jak chcesz moge ci pomoc ... bo sam zakladalem u siebie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O vagach jest inny temat. Proszę nie zaśmiecać wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jak najbardziej do tematu, dotyczy zalozenia tempomatu a dokladniej aktywacji i nie wiem czy to sie nada do tego samochodu zeby to aktywowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poszukaj tematów o vagu i tam poczytaj jakie mają funkcje. Nie będziemy tu pisać o vagach skoro jest już kilka tematów o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A skad jestes w uk ... jak chcesz moge ci pomoc ... bo sam zakladalem u siebie ...

 

West Yorkshire, Leeds

 

To poszukaj tematów o vagu i tam poczytaj jakie mają funkcje. Nie będziemy tu pisać o vagach skoro jest już kilka tematów o tym.

 

Temat o vagu znaleziony, pytanie zadanie we wlasciwym watku. Sorry za OT

Edytowane przez newusher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W aso Szczecin zestaw doposażeniowy 395 zł.

 

cena się zgadza tylko zapomniałeś dodać 300zł za robocizne czyli razem prawie 700zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cena się zgadza tylko zapomniałeś dodać 300zł za robocizne czyli razem prawie 700zł

pomoge z jak ktos ma problem w uk moj kod to de159pu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam b5 z końcówki 97r z silnikiem 1.9 TDI 90 km AHU/AHH nie wiem jaki mam pedał gazu więc nie jestem pewien czy mogę założyć tempomat, jutro sprawdzę ale pytanie me jest takie: co bym potrzebował gdybym miał pedał z linką ?? opłaca się w takim wypadku zakładać go ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dylemat:

http://cgi.ebay.co.uk/VOLKSWAGEN-PASSAT-CRUISE-CONTROL-KIT_W0QQitemZ120525629093QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item1c0fe326a5

takie cos znalazlem na aukcji.

numer czesci: 3B0998527B

moj passat B5 3BG 2001r 1,9 TDI 130KM.

Czy ta manetka bedzie pasowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie, Jak będziesz w białym to mogę Ci założyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam b5 z końcówki 97r z silnikiem 1.9 TDI 90 km AHU/AHH nie wiem jaki mam pedał gazu więc nie jestem pewien czy mogę założyć tempomat,

 

Prosty sposób na sprawdzenie czy ma się elektroniczny pedał gazu:

 

Na postoju i zaciągniętym ręcznym przygazuj do równych 2000 obrotów i utrzymując je naciśnij pedał hamulca lewą nogą. Jak obroty spadną do około 1200RPM to znaczy że masz elektroniczny pedał. Nie wiem czy w benzyniakach jest tak samo, ale ten sposób w dieslach chodzi na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanko, wstawiłem tempomat do Passat B5FL z 2001 roku silnik 1,9 tdi 131 koników, no i hmm... wszystko dobrze podłączyłem wg. schematu itp. poza tym już 2gi tempomat wkładałem do passka jednak tym razem po złożeniu wszystkiego do kupy nie działa przełącznik komputera a i sam tempomat też nie działa czy może jest jakiś bezpiecznik czy coś padło pomóżcie?. Z góry dzięki za porady. Vag nic nie pokazuje zero błędów.

 

PS kierunkowaskazy i wycieraczki działają jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostań się do kostki od tempomatu i ją odepnij, wtedy zobacz czy reszta działa w tym manetkja od komputera, ja obstawiam, że gdzieś sie rypnąłeś w podłączeniu, zdarza się ;)

Co do bezpieczników, to ja w takim momencie sprawdzam wszystkie jak leci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Jak kupiłem paska miałem manetke tempomatu ale nie działał, muslalem ze wystarczy aktywowac VAGiem ale... nie da sie, mam kabel KLL line moze on jest za słaby do tego i nie obsługuje wszystkich modułów. to ten kabel http://viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=103

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności