Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuję przewodów elastycznych do wspomagania i dzwigni hamulca ręcznego z obudową tunelu środkowego do b5fl z2001r.Może ktoś wie gdzie w naszym woj. można to kupić(używka oczywiście).Pisałem w dziale "kupię"ale jak dotąd nikt się nie odezwał.

Wiadomość na PW proszę.

Edytowane przez darius
NIE AKTUALNE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś na Allegro??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro sobie odpuszczam w tej sprawie, ponieważ mogę otrzymać przewody od angola zamiast kontynent.

Podobnie miałem z lampami przednimi.Używka koszt 400PLN,a w hurtowni u mnie podróbka z homologacją 2szt-578 PLN.

Równie dobrze przewody mogą być uszkodzone,aby końcówki montażowe były dobre to se w firmie zaprasuję nowe węże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Koledzy, potrzebuję porady dotyczącej lakierowania - mam oba zderzaki do wymiany i zastanawiam się, czy kupić nieoryginalny do lakierowania, taki jak np. ten http://www.allegro.pl/item714143318_zderzak_przod_nowy_vw_passat_b5_96_00_w_wa.html , oryginał do lakierowania, czy oryginał w kolorze np. taki http://www.allegro.pl/item724613308_zderzak_przod_logo_vw_passat_b5_99r_super.html

 

pzdr

 

EDIT:

Pytanie tym bardziej aktualne, właśnie przed chwilą zaliczyłem dzwonek :( ... wjechałem babie w zderzak Hondy Civic - wyjeżdżałem z Auchan na Jana Pawła, zapaliło się zielone i ruszyliśmy, ja odruchowo spojrzałem jeszcze w lewo czy nic nie leci, a kobiecie zgasło auto i puk ... mocowanie prawej lampy od strony grilla wyłamane (lampa się trzyma), zderzak ogólnie na miejscu, tylko głęboko poryty przez japońskie blachy, jakimś cudem ani błotnik, ani maska nie została ruszona ...

Edytowane przez Lukas82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie orginał tylko musisz sprawdzić czy nie był klejony i czy jest cały. nieorginalne są do dupy i ciężko je spasować.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dobrze ustawiają zbieżność i przy okazji wymienią końcówkę drążka ?? Dajcie jakieś namiary na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szaleją z tym odginaniem wycieraczek.dziś widziałem odgiętą u pawel1,8rp.Oj się porobiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie moja sprawka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie dobrze ustawiają zbieżność i przy okazji wymienią końcówkę drążka ?? Dajcie jakieś namiary na PW

Mi też się przyda taka informacja

Wymieniłem maglownice w wariancie i trzeba by było sprawdzić i ewentualnie ustawić zbieżność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już zmieniasz końcówki drążków to zmieniaj z obu stron. Jak zmienisz jedną to zaraz może wybić się druga i dwa razy trzeba płacić za zbieżność. Polecam ustawianie zbieżności w MPO na 27-lipca 80zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktos juz wie co to za pajac odgina te wycieraczki??to sa passaty z wlepami tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szaleją z tym odginaniem wycieraczek.dziś widziałem odgiętą u pawel1,8rp.Oj się porobiło.
a juz myslalem ze to cinul a jak ty na mnie trafiles w takim miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he ja tam mieszkam,było się rozejrzeć za paszczakiem:D

a ktos juz wie co to za pajac odgina te wycieraczki

jeżeli nikt ci nie odgiął to nie płacz.

Edytowane przez karol27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy, sorki że może troszkę przyspamuję, ale chce ponowić pytanie odnośnie lakiernika - czy ktoś z was kolorował elementy Passata w jakimś zakładzie? Może mógłby ktoś dobrego lakiernika polecić - nie chcę, żeby mi "pseudo-spec" spier***ił robote i później latać se skargami...

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol chyba dzis na Ciebie padlo pod białą:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zbieżność jadę jutro na Zwycięstwa to powiem co i jak. dzisiaj wymieniłem łączniki stabilizatorów bo już sfatygowane. Jutro końcówki i zbieżność. Jak to mi nie pomoże to magiel zostaje... to będę w plecy bo coś łupie mi z prawej strony i taki dziwny chrzęst jakby jakaś guma o gumę tarła. Nie mam pojęcia co to może być - bo kompletny zawias z tej strony mam już wymieniony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy i ile kosztował łączniki stabilizatorów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TRV - 63 zł. za sztukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na Gajowej 20 zł za sztukę, firma no name, ale już ponad 10 kkm przelatane i nie stuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Karol chyba dzis na Ciebie padlo pod białą

Chyba na zonę :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności