Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

odbiegając od tematu ale trzymając się offtopu :D

 

 

Ilu forumowiczów potrzeba, żeby zmienić żarówkę? 1 aby zmienić żarówkę i napisać że żarówka została zmieniona 14 którzy podzielą się podobnymi doświadczeniami przy zmienianiu żarówki i napiszą o tym jak inaczej można było to zrobić 7 którzy ostrzegą o niebezpieczeństwach grożących przy zmianie żarówki 1 którzy przeniesie temat do działu „Oświetlenie” 2 którzy zaczną się kłócić i przeniosą to do działu „Elektryka” 7 którzy wytkną błędy gramatyczne/ortograficzne w postach na temat wymiany żarówki 5 którzy pojadą tym co wytykali błędy 3 którzy poprawią te błędy 6 którzy będą się kłócić czy pisze się „żarówka” czy „rzarówka” i 6 którzy powiedzą im że są głupi 2 profesjonalnych elektryków którzy poinformują wszytskich że mówi się „lampa” 15 wszechwiedzących którzy twierdzą że siedzieli w tym temacie i mówi się „żarówka” 19 którzy napiszą że to forum nie jest o żarówkach i powinno się to przenieść do forum o żarówkach 11 którzy obronią temat mówiąc że wszyscy uzywają żarówek więc temat pasuje 36 którzy będą debatować która metoda zmieniania żarówek jest lepsza, gdzie kupić żarówki, jakiej marki i które są wadliwe 7 którzy podeślą linki gdzie można zobaczyć różne przykłady żarówek 4 którzy napiszą że te linki nie działają i podeślą nowe 13 którzy zacytują kilkanaście postów pod cytatami pisząc: „Ja też” /„Zgadzam się” 5 którzy napiszą że odchodzą z forum bo nie mogą dłużej znieść kontrowersji wokół żarówek 4 którzy napiszą że „BYŁO!” 13 którzy napiszą żeby „szukać” zanim napisze się kolejne pytania o żarówki 1 który zrobi mały hijack i zapyta się jak wymienić klakson 1 który odpowie na oryginalny post po pół roku i zacznie temat od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie"rzaruwki" macie zapinane na spręzyńki,czy na kostkie.hehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś się dzieje z "szukarką" :/ - jak biorę opcję "zaawansowane wyszukiwanie" , wyskakuje mi komunikat:

"Nieprawidłowy Użytkownik. Jeśli dotarłeś tutaj z prawidłowego linku, proszę poinformować o tym błędzie administratora." WTF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj. Było już o tym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cinul a w piątek koło 10 to nie Ciebie mijałem na przeciwko Choroszczy:>?? ja jechałem w stronę W-wy a Ty do Białego

 

Nie to nie ja - no chyba że dwa tygodnie wcześniej ale to w sobotę raczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cinul a to nie Ty miales ledy pod reflektorem?:> bo to właśnie te ledy poznałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś może nieużyteczny ale sprawny zasilacz do kompa 400 W.Jeśli mógł by udostępnić na kilka dni to poproszę o przywiezienie na spot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cinul a to nie Ty miales ledy pod reflektorem?:> bo to właśnie te ledy poznałem

 

Nie ja w robocie o tej porze byłem może ktoś ma podobne ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ja w robocie o tej porze byłem może ktoś ma podobne ....

 

no to sie ktos pewnie zastanawiał czemu do niego mrugałem :D zrobione pod lampami tak jak u Ciebie, i jeszcze z zdezaku jakas jedna wieksza leda, kolor jak nie taki sam to bardzo podobny, pasek tez chyba 3B no mzoe 3bg nie przygladałem sie z tyłu bo bylem pewnien ze to Ty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---------- Post added at 19:02 ---------- Previous post was at 19:02 ----------

 

To nie wiem czyj to. Słabo sie przyjzałem ale wlepa była. Może Cinul się przyzna?? Chyba ze jest jeszcze u kogos Passat Kombi w takim kolorze

Rastaman ale ja mam sedana:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups... sorka moja pomyłka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montowal ktos z was podzybie do b5 ??

 

bo niewiem czy jak zamowie wersje z okraglym otworem na zbiornik to czy przypasuje bo u mnie jest nie taki ladny okragly jak ten :

http://moto.allegro.pl/item736055871_passat_b5_1_9_serwo.html

tylko taki mniej okragly jak ten

http://moto.allegro.pl/item734022335_vw_passat_b5_audi_a6_pompa_serwo.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montuj od Audi-cy A6 pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam do 29 mnie nie ma:D

Wczasy pod namiotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motoru nie mam :(:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rok temu byłem z waldim to może i w tym roku piwko na kopcu wypijemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu by nie :) tylko że w programie imprezy niema lotniska tylko muzeum na węglowej ( ale każde miejsce jest przystosowane do wypicia piwa )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

No i znowu jakieś jajca z Paskiem ... po pracy wsiadam do auta, wsadzam kluczyk, przekręcam na zapłon - wszystkie kontrolki się ładnie zaświeciły. Próbuję startować silnik, a tu ZONK ... wszystko zgasło, silnik nawet nie jęknął - ponowne próby nie dały rezultatu. Nie ma w ogóle prądu ... co to za cholera może być ? Jakiś bezpiecznik ?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności