Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie to dobry pomysł ;) ciekawie będzie wyglądać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się zastanawiam chłopaki czy xenonów nie kupić... Tylko nie wiem jak w tych moich chińskich lampach będzie to świecić i do tego w soczewce. Ale widziałem kolesi co jeżdżą na xenonach w Angel Eyes'ach. Doradźcie co kupić bo ja biedny chłopak z wioski i nie znam się na tym. Przepaliła mi się żarówka i nie chce mi się tyłka ruszać - wolę kupić xenony :) Zna się ktoś na tym ?? Tylko nie pytajcie o spryskiwacze i samopoziomowanie bo wiadomo jak jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a lampy swoje bedziesz sprzedawał??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, ja montowałem miesiąc temu - przetwornice oryginalne VW, palniki Osram, i okablowanie - lampy z soczewką kupiłem DEPO H7+D2S, wygląda ładnie, świeci skutecznie, teraz przymierzam się na spryski ... już wszystko prawie gotowe, tylko boję się troszkę zderzak ciąć na ori dysze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a ja chcę wstawić w te swoje lampy które mam tylko przetwornice mi potrzebne i żarniki. Nie znam się na tym i nie mam pojecia czym się różni zwykły xenon od Hidów i o bi xenonów albo co to te D2S i te inne oznaczenia ?? Najlepiej żeby to był jakiś zestawić w przystępnej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czy masz odpowiednie oznaczenia na lampach bo bedziesz placil mandaty przy kazdej kontroli :) do xenonow musza byc chyba oznaczenia D2S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nic takiego nie ma - poza tym jak kupiłem lampy to było napisane na pudełku żeby nie stosować hidów powyżej 6000 K ale na kloszach nie widzę żadnych oznaczeń tego typu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć WAM

wiecie może ile będzie kosztowało przełożenie szyby z klapy do klapy

w b3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D2S to jest typ palnika xenon,ma inne mocowanie w lampie niż żarówka np. halogenowa H7. Cinul, a jakie masz lampy ? Masz ori soczewę pod halogen Helli, ori pod xenon, czy zakupiłeś jakiś zamiennik ? 6000K to temperatura barwowa ( ta akurat o barwie światłą dziennego) , lampa xenonowa się nie grzeje (dlatego np mogą być problemy z roztopieniem lodu na niej zimą) ale pierwsze słyszę takim ograniczeniu na lampie.

Zestaw HID jest kompletnym "zestawem" do posiadania "xenonów" - masz gotowe praktycznie wszystko, co trzeba założyć żeby "xenon" świecił w twoim aucie. Wadą tego rozwiązania jest fakt, że taki tani zestaw ( a właściwie przetwornice ) powoduje zakłócenia: radia samochodowego, radia CB ... u mnie jak testowałem takie coś, to przy włączaniu świateł uchylał się szyber ... :) i dlatego postawiłem na oryginalne rzeczy - drożej ale pewniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CINUL weź sobie poczytaj: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=93

 

 

dobrze prawi :) jest jeszcze kilka innych wątków poświęconych tej tematyce.

Ale jakby co, podpowiem Ci, że w B5 chyba najłatwiej przetwornice wsadzić pod lampę i przymocować do ramy - tak jest sporo miejsca i montaż niezbyt trudny :)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !!!

 

zakupiłem tydzień temu paska i potrzebuję paru informacji.. Trochę szrotowaty jest, ale jeździ ;) Brakuje paru drobiazgów, które muszę dokupić, może powiecie mi gdzie w Białym mogę dorwać jakiś szrocik, lub takie części w dobrych cenach.. Byłem dzisiaj na zabłudowskiej, ale nie wszystko jest a i ceny mniej atrakcyjnie niż na allegro. Brakuje np obudowy od filtra przeciwpyłkowego, jakiegoś tam plastiku ze środka itp.

 

Na co dzień jeżdżę hondą, więc nie bardzo się orientuję co i jak :P Może ktoś pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GG kolegi z Białegostoku, który posiada passka na częśći (angol).

3458840

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrob fotki z pod maski

napisz liste czego szukasz

a najlepiej to bylo trzeba wczoraj wpasc na spota to bysmy zoabczyli czego mu brakuje :)

ja swojego juz prawie skompletowalem :) zostaly jeszcze tylko oponki zimowe

:)

 

tak wiec zrob liste moze ktos cos ma na zbyciu :)

a w jednym miejscy wszystko dostaniesz :)

U SIENKA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za sieńka to dziękuję, nie stac mnie :P Na spota strach wpadać, bo to naprawdę szrot :) Powypadkowy i jeszcze automat :/ No, ale przynajmniej prosto jeździ :) Jadę jutro na orbitalną sprawdzać zawieszenie, bo chyba jakiś wahaczyk do wymiany (pewnie nie jeden :P ) Coś podobno przy półosi ze skrzyni podcieka, więc pewnie po jakiś uszczelki do sieńka wpadnę. A kiedy teraz jest spot, to może obejdzie się bez cykania fotek :P

 

co z pamięci to brakuje mi:

- obudowy filtr przeciwpyłkowego

- ułamał się bolec od sterowania lusterkami, ale to widzę, że jest na allegro

- 2 kołpaki

- jakiś plastik od podłokietnika

- schowek ma chyba ułamane ramię, bo z jednej strony wypada

- coś mam z czujnikami od drzwi pasażera i kierowcy

Edytowane przez Leeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a swojego juz prawie skompletowalem zostaly jeszcze tylko oponki zimowe

A ja już zakupiłem. 616 zł za 4 szt z transportem do domu. Frigo Directionanal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już zakupiłem. 616 zł za 4 szt z transportem do domu. Frigo Directionanal

no ja wlasnie firgo niechce :| jakos zle mi sie kojarza zastanawiam sie nad fulda montero 3 i barumami :) fele juz mam leza i czekaja na oponki a jutro ma snieg padac :| i bedzie lipa jak mi auto zacznie tanczyc zwlaszcza ze nie jezdzilem jeszcze przednionapedowka po sniegu, za to tylni naped mam opanowany dosc dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z przednim napędem bajka :D fajnie wyciągnąć można z poślizgu ;] w odpowiednim momecie reczny itp wiadomo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za sieńka to dziękuję, nie stac mnie :P Na spota strach wpadać, bo to naprawdę szrot Powypadkowy i jeszcze automat :/ No, ale przynajmniej prosto jeździ Jadę jutro na orbitalną sprawdzać zawieszenie, bo chyba jakiś wahaczyk do wymiany (pewnie nie jeden :P ) Coś podobno przy półosi ze skrzyni podcieka, więc pewnie po jakiś uszczelki do sieńka wpadnę. A kiedy teraz jest spot, to może obejdzie się bez cykania fotek :P

 

co z pamięci to brakuje mi:

- obudowy filtr przeciwpyłkowego

- ułamał się bolec od sterowania lusterkami, ale to widzę, że jest na allegro

- 2 kołpaki

- jakiś plastik od podłokietnika

- schowek ma chyba ułamane ramię, bo z jednej strony wypada

- coś mam z czujnikami od drzwi pasażera i kierowcy

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=63482 tu masz duzo czesci moze cos znajdziesz zapytaj moze beda takie jak ci potrzebne

 

co do sienka to niektore rzeczy warto tam kupic - drobiazgi :)

wieksze czesci mozesz sprawdzic w Getem.pl taniej niz u sienka a czesci orginalne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do roboty wahacze:

- przedni dolny i tylny dolny obie strony. Co polecacie? Widziałem, że sporo zamienników w Białymstoku, ale podobno to krzaki jakieś, które wytrzymują 6 miesięcy.. Próbował ktoś u siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności