Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

oł rajt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. Ma ktos pożyczyć CB na jutro??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o moze Łukasz aka wardog11

 

Zamówcie i dla mnie :) lewe duże lustro, prawe małe. A ktoś wie do czego się podłącza te maty - tzn czy działa razem z podgrzewaniem tylnej szyby ? Bo u mnie w standardzie nie ma podgrzewanych lusterek :/

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie. Ma ktos pożyczyć CB na jutro??

Ja mogę Ci pożyczyć tylko musisz jakoś wpaść do mnie bo tam trochę rozbierania będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ma ktoś pomysł jak przyciemnić diody w nawiewie i w przycisku ogrzewania szyby ? Bo 3mm dioda z rezystorem 1kohm jednak daje trochę po oczach ... dałem też diodę w panel środkowy z pokrętłami i w porównaniu do tamtych świeci bladziutko (tzn. akurat).

 

P.S. Co z tymi matami grzewczymi pod lustra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieksze rezystory lub dodatkowe jakies powinny oslabic diody

 

co do mat to slyszalem ze niektoprzy podlaczaja w jakis sposob do podgrzewania tylniej szyby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wieksze rezystory

 

problem w tym, że w przycisku ogrzewania szyby w ogóle ciężko rezystor wcisnąć ... może jakoś przysłonić czymś :) z resztą się zobaczy jak to będzie współgrało z podświetleniem deski. Przy tym dzisiejszym posranym wietrze robota stanęła - teraz zamierzałem zrobić przyciski w drzwiach i panel kontrolny, ale wytrzymać na zewnątrz 30min i kombinować rękoma bez rękawiczek to tortura :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Łukaszu, żebyś pojawił się kiedyś na spocie i odebrał te maty. Żeby nie zaistniała taka sytuacja, że któryś z kupujących się rozmyśli, a ja zostanę z tymi matami :)

A więc tak:

1. Piotr: 1 duża, 1 mała - 12 zł

2. Paweł: 1 duża, 1 mała - 12 zł

3. Łukasz: 1 duża, 1 mała - 12 zł

Przesyłka za free, gdyż zamówienie będzie zawierało 10 mat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko Łukaszu, żebyś pojawił się kiedyś na spocie i odebrał te maty

 

zawsze jestem kiedy mogę ... pracuję na zmiany i często nocka mi wpada w niedziele - a wtedy najczęściej są spoty :/ ale ok, jakoś to będzie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Zamówienie poszło. Mam nadzieję, że w piątek dotrą maty, to by były już na niedzielnego spota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy bede mial jak sie w niedziele wyrwac ale jak cos to sie zglosze do ciebie po odbior. A tak wogole to dalej nie wiem co jest, szarpie mi autko jak przyspieszam tak jakby sie przyduszal na ulamki sekund. Sprwdzilem przewody, filtry wymienione. Macie moze jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szarpie mi autko jak przyspieszam tak jakby sie przyduszal na ulamki sekund.

 

na zimnym i na ciepłym? Kiedy się zaczęło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
problem w tym, że w przycisku ogrzewania szyby w ogóle ciężko rezystor wcisnąć ... może jakoś przysłonić czymś z resztą się zobaczy jak to będzie współgrało z podświetleniem deski. Przy tym dzisiejszym posranym wietrze robota stanęła - teraz zamierzałem zrobić przyciski w drzwiach i panel kontrolny, ale wytrzymać na zewnątrz 30min i kombinować rękoma bez rękawiczek to tortura :/

w takim razie proponuje kawalek plastkiowej butelki chyba Ice Tea ma czerwone butelki co troche przyciemni :)

 

a na spocie sie zjawie :) w koncu mam wlepe :P i moze juz bede mial zimowe kolka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na zimnym i na ciepłym? Kiedy się zaczęło ?
zaczelo sie po tym jak dodalem do paliwa srodka do czyszczenia wtryskiwaczy, a szarpie na zimnym i na cieplym, nie ma roznicy i szarpanie zaczyna sie zalezy od biegu ale w okolicach 2000-2400 obrotow i wyzej. Samochod normalnie przyspiesza, ma te same osiagi, tylko ze szarpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bys sam sobie tez zafundowal srodek na przeczyszczenie to tez by cie szarpalo heh

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak bys sam sobie tez zafundowal srodek na przeczyszczenie to tez by cie szarpalo heh
ale ja juz po zalaniu tego srodka wyjezdzilem ze 3 zbiorniki bez dolewania czegokolwiek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapchany filtr paliwa? Ktoś coś pisał co się działo po zalaniu stp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lałem go u siebie kilka razy i nigdy nic się nie pogorszyło. A objawy mogą sugerować nastawnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nastawnik vag ci pokaze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności