Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

No no Karol, reaktywujemy ślubne jeżdżenie hehe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam jak wyciąć/zrobić tylko potrzeba pliku z wymiarami . żeby kształty nie odbiegały od innych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - poszukuję na próbę nastawnika do AHU/AFN, ma ktoś na pożyczenie może na pompie cz coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze wlepę dużą nie naklejoną, więc jeśli chodzi o nią to mogę zmierzyć lub ewentualnie podrzucić do zmierzenia.

Ta wyżej z tego zdjęcia http://wrzutnik.net/showpic.2.3bd1407444166y.JPG

 

biała i niebieska folia to odblaski ? stronę z klejem mają srebrną ? folia odblaskowa schodzi z lakierem :D ale nieważne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko srebrna wydaje się odblaskiem, niebieska nie. Białego nie ma, biały to tylko podkład do którego przyklejona jest przeźroczysta folia. Pomiędzy nimi przyklejona jest wlepa czyli znaczek i napis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No no Karol, reaktywujemy ślubne jeżdżenie hehe ;)

Kombikiem do ślubu... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Białym dostanę śruby M5x50 nierdzewne lub z kwasówki?

Chcę zamontować uchwyt do anteny cb na relingu, a zwykłe pewnie szybko zardzewieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajedź do chłopaków z CB-Centrum na Elewatorskiej, to ci zamontują tak jak trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem u nich, zakupiłem uchwyt na reling tylko śruby za krótkie i nie mieli dłuższych. Dziury na dzień dzisiejszy nie chcę jeszcze wiercić. Sprzęt do strojenia mam, więc brakuje tylko śrub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem u nich, zakupiłem uchwyt na reling tylko śruby za krótkie i nie mieli dłuższych. Dziury na dzień dzisiejszy nie chcę jeszcze wiercić. Sprzęt do strojenia mam, więc brakuje tylko śrub.

 

 

daj w dziurę po antenie FM :) a tą z kolei owiń w folię bąbelkową i zostaw (po zmasowaniu) pomiędzy dachem a tapicerką. Różnicy w odbiorze nie ma żadnej. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antenę FM w kombi mam w szybie, na dachu tylko gps i gsm (rekin).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam produkt sirio antena fm gsm i cb

 

michael230 a ta wlepe to masz może na zbyciu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dj241, zamierzam ją kiedyś przykleić, chyba że zdobędę taką do wklejenia od wewnątrz.

 

Gdzie w Białym w miarę rozsądną cenę wymienię olej na coś lepszego typu Motul, Valvoline?

Obecnie Castrol EDGE TurboDiesel 5W40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olej w dobrej cenie mają na Kombatantów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo na Handlowej 7 - Multioil. Pierwszoligowe oleje niewiele się teraz różnią, grunt aby nie podróbka. Edge nr 1 na świecie był do momentu kiedy nie zaczęto go podrabiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w sklepie galon. Znalazłem ich na allegro. Nie chcę im robić reklamy bo nie mam w tym interesu, ale siedzibę mają przy kombatantów na stacji paliw zdaje się pronaru. Otwarte długo (robiłem zakupy po 20). Cena była świetna i dostałem bańkę 5l+1l (liqui moly) więc wyszło 6 litrów. Filtry też od razu u nich wziąłem wszystkie (mann) i wycieraczki przy okazji (alca). Jak dla mnie największa zaleta to godziny otwarcia. Pracując do 16-17 ciężko jest gdziekolwiek zdążyć przed zamknięciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Michała - zrobiłem dokładnie tak samo, brałem u nich Motula już dwa razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinie od samego początku jeździsz na motulu? Pytam bo rozważam teraz wymianę Castrola EDGE TurboDiesel 5W40 na Motula Specific 504/507 5W30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie od 2008 śmigam na Motulu. Wcześniej zalany był Agip (przynajmniej tak wynikało z naklejki). Zdecydowałem się na Motula ze względu na pompowtryski i porady kolegów z naszego forum. Do tej pory nie miałem żadnych problemów jeśli chodzi o olej. Ja u siebie od początku leję 505.01 5W40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności