Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie którędy polecacie jechać nad morze a dokładniej Władysławowo ? planuję wyjazd w nocy z niedzieli na poniedziałek .

 

nie jedź przez Nowogród bo jak wracałem pobiłem misę na moście, ciasna droga duże nierówności w nocy ciemno i ciężko, ja wyjechałem 5:30 byłem w Chłapowie 11-12 z jedną przerwą i osobiście jechałem=polecam na Ostrów Mazowiecki . Różan . Maków Mazowiecki . Ciechanów . Glinojeck i w górę 7 aż do wody. jeżeli w Gdyni są korki polecam ominąć je przez Pogórze zamiast stać w Rumi i wyjechać obok Żelistrzewo. 6h to max tak myślę. oczywiście wszystko zależy od km/h mi średnio wyszło 97 km/h jak dobrze pamiętam :) szerokości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Mławy na 7 przez Łomżę, Ostrołękę ,Przasnysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba Twoim pasztetem, mi zazwyczaj w ok 5 h sie udawało dojechac wcale sie nie spiesząc

 

Nad zatokę to tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika granatowego b5 kombi przedlift którego wyprzedzałem na zwierzynieckiej około 16 30:hyhy na augustowskich blachach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie jedź przez Nowogród bo jak wracałem pobiłem misę na moście, ciasna droga duże nierówności w nocy ciemno i ciężko, ja wyjechałem 5:30 byłem w Chłapowie 11-12 z jedną przerwą i osobiście jechałem=polecam na Ostrów Mazowiecki . Różan . Maków Mazowiecki . Ciechanów . Glinojeck i w górę 7 aż do wody. jeżeli w Gdyni są korki polecam ominąć je przez Pogórze zamiast stać w Rumi i wyjechać obok Żelistrzewo. 6h to max tak myślę. oczywiście wszystko zależy od km/h mi średnio wyszło 97 km/h jak dobrze pamiętam szerokości.

 

własnie planuje przez nowogród .. czyli na moście będe uważać ;) głownie mi chodzi żeby nie było jakiś masakrycznych kolein i dziur..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam również imienniku, miałem wrażenie że tego na tej motorynce gonisz. Zajechał mi delikatnie drogę ale mu odpuściłem. Mi się nie spieszyło, bo jechałem się rozstać z ostatnią gotówką w portfelu :) więc nie goniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No troszkę podgonić chciałem małolata :kciuki Motocykle ok, ale tych pierdziawek to nie zniose :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldeq - leć na Mławę i Ciechanów. Sprawdzone 3 tyg temu. Do Łeby z kempingiem i jednym przystankiem zaleciałem w 9 godzin. W zeszłym roku bez balastu 5,5 godziny z jednym przystankiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dajcie jakieś namiary na dobry warsztat od wtrysków.:przestraszony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poratujcie pierdułką, może komuś się wala. Zapłacę przelewem chmielowym. Mam lampy H1 + H7 i z tyłu obudowy w komorze silnika są takie gumowe kapsle zakrywające dojście do poszczególnych żarówek. Zgubił mi się w lampie od strony kierowcy ten kapsel od żarówki H7 (bliżej kierunkowskazu). Nie chce żeby waliło tam syf, a nie będę dla kapselka lampy wymieniał. . . Może komuś się wala albo wie gdzie takie coś dostanę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alledrogo lub szrot, mi kiedyś 2 mechaników wyjęło oba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i uziemiwszy samochód :) Taptam nogami albo rowerem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z nim zrobiłeś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi napywsia:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz polonez jak coś tam u mnie szorowało przy lewym kole z przodu ?? Dzisiaj się nasiliło przy pełnym skręcie i przy ruszaniu podczas pełnego skrętu w lewo słychać było takie chrobotanie. 3 razy powoli skręciłem ruszając, żeby wyczuć co to no i jeb - podjechał tak ze nie da się jechać. Prawdopodobnie przegub zewnętrzny. Dziwi mnie to, ze na odpalonym silniku na wciśniętym sprzęgle i skręcie na maxa w lewo słychać było takie dziwne głośne szuranie. Dziwne też że nie występowało pykanie przegubu podczas ruszania, jak to zazwyczaj ma miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki teraz objaw? Wrzucasz bieg i nie jedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to proste, że przegub. Gdybym był w Białym zrobiłbym w godzinkę, ale niestety zbyt szybko chyba mnie nie będzie... Polecam sklep Garaż na Hetmańskiej i przegub firmy GSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuning wersja USA (patrz lusterko).

IMG_20140817_132314.jpg

Podeslal mycek ;)

Edytowane przez kamil_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaba widziany dziś na obwodówce :) jechałem rowerem tak to ja heh i Cinul z żona jadąc w strone galerii bialej pozdro chlopy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności