Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

O dzięki. Auto jeździ, trochę szarpie jaj się już rozgrzeje, poza tym wszystko ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek Kitlasz

w msc. Zagórze gm. Korycin, przy drodze do Augustowa jest warsztat, gdzie chłopaki są dobrymi specjalistami w automatach, z tego co mi wiadomo to mechanicy wożą do nich skrzynie do napraw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy... Właśnie uwaliłem swój pełny fis na amen... Ma ktoś na kilka dni pożyczyć jakąś szafę do FLa? Lub na CANie po prostu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już poskładany i nawet jeździ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było be7 kupować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc :) Mam pytanie odnosnie tylnych lamp do B6. mianowicie chodzi mi o ringi, czy ktos z okolic zajmuje sie ich produkcja czy tez samym montazem ? Chodzi mi o takie jak robi Bimbasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zamawiać i montować, ale najpierw muszę zrobić dwumasę, chip.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Chciałem kupić do mojego AFN z 98 roku silnik wycieraczek i się okazało w sklepie , że mają dwa. Różnią się ilością "pinów" nie wiem jak to nazwać, w jednym jest 5 w drugim 7, chyba nie pokręciłem. Jak mogę to sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ben223

witam,mam problem z passatem b5 1.6ben 99rok,po dodaniu gazu wskazuwka dochodzi do 4000tys obrotów , i dalej nie idzie i sie muli , i tak w czasie jazdy jest, i jak sie przegazuje do 4000tys obrotów, i potem zgasnie, pozniej cięzko odpalic go ,A JAK odpali to na niebiesko kopci,co to moze być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdejmij kostkę od instalacji z silniczka i będziesz widział czy jest 5 czy 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zdjąłem, nie było to łatwe, okazało się, że ten trzpień w mechanizmie z prawej strony ani drgnie. Silnik w porządku. Młotek, wyczucie i bum. Pękło. Zamówiłem nowy. We wtorek zamontuję. Od kiedy mam passata jakoś tak coraz więcej doświadczeń z mechaniki zbieram, dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. Od kiedy mam passata jakoś tak coraz więcej doświadczeń z mechaniki zbieram, dziwne.

 

Jak już zaczniesz za dużo dokładać i grzebać to w końcu machniesz ręką na to wszystko :) Przynajmniej w moim przypadku tak było.

A tak na marginesie to wczoraj zrobiłem 550 km swoim beż żadnych niespodzianek :) spalanie z przyczepą 700 kg wyszło 7,5/100. To chyba przyzwoicie ?? Pierwszy raz ciągałem przyczepę 5 metrową :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ja przyczepę 4 metrową ciągam co drugi dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co ty takiego wiozłeś jak można wiedzieć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to co ty takiego wiozłeś jak można wiedzieć??

 

Nowy nabytek :) Już zaparkowana na działce

CAM00305.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowy nabytek Już zaparkowana na działce

 

super rzecz :) z ciekawości zapytam, skolko dałeś za to cudeńko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
super rzecz z ciekawości zapytam, skolko dałeś za to cudeńko

 

4500 w Biskupcu ustrzeliłem. Wszystko jest - 4 osobowe wielkie łóżko, z którego można 2 oddzielne zrobić, ogrzewanie, lodówka, ciepła i zimna woda, kuchenka 3 palnikowa, prysznic i kibel. Do tego w zestawie 2 namioty, jeden zamykany z osłonami na koła a drugi letni bez frontu :)Tak wygląda w środku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pozdrawiam kierownika srebrnego b5 sedana, który machnął ręką do mnie przy ryneczku. Nicku z forum nie pamiętam, imienia też nie ;) dopiero w ostatnim momencie skminiłem, że ktoś tam ręką macha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności