Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie gdzie kupię u nas materiał / mate / uczelki pod relingi ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu z dętki rowerowej robiłem i jest git. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie otwierają? Może Kolega za mocno naciągnął linkę od klamki zewnętrznej?

 

Możliwe że i tak było, bi już otworzyłem ale przeżyłem moment grozy, bo ta linka co Kolega wspomniał w pewnym momencie "dzisiaj" wpadła mi do środka ale co na dobre wyszło to spowodowało że sie drzwi otworzyły. No i może trochę było w tym mojej winy bo zamka dobrze nie dokręciłem. Ale już jest dobrze tylko jeszcze 2 części w kładce do wymiany. A new zamek w sklepie 135 zł. oryginalny od "Szkody" Octavi i niby też pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie. Mam pytanko: co może być powodem znikania na FISie (pełnym) linijek? Pojazd to Sharan (2003) 1.9 TDI 115KM w automacie (wyświetlanie biegów nie znika). Charakterystyczne jest to, że po ponownym odpaleniu auta - np. następnego ranka, wszystko zaczyna się od nowa - FIS działa, a po pewnym czasie powoli znikają kolejne linie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę temperaturę w aucie - im zimniej, tym lepiej. Niestety, jak FIS świeci a później coraz słabiej to już jest wada kryształków wewnątrz, natomiast jeśli czasem są całkiem martwe linie, to wtedy jest wina połączenia LCD - płyta główna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, kto wie jak wyjąć ten mikrostyk z zamka. Szarpać, wydłubać, podważyć..? czy w czasie wyciąganie nic sie tam nie ułamie bo jakoś sztywno siedzi a pod spodem na jakieś śmieszne nity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obetnij te niby nity i go wydostaniesz , nowy wkręcikiem ładnie przymocujesz i będzie hulać

 

 

Ps Panowie skoro już jesteśmy przy centralnych zamkach mam i ja pytanie dotyczace b5fl 2003r , nie działa mi centralny z pilota , kluczykiem zamyka otwiera dioda mruga mikrostyki w zamkach powymieniane . co ciekawsze to w momencie gdy klucz siedzi w stacyjce i naciskam pilot drzwi się ryglują i odryglowują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zobaczyć VAGiem, czy komfort widzi sygnał pilota z wyjętym kluczem ze stacyjki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro sprawdzę a jeśli nie widzi gdzie grzebać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na logikę, centralny nie działa, gdy są otwarte drzwi kierowcy. Mówisz, że krańcówki robione, ale ciekawe, czy działają jak należy. Druga sprawa to brak napięcia stałego bez zapłonu na module...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z was potrafił by przekodować licznik elektroniczny w B4 z mil na km?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B4 nie miało kodowań. Tylko podmiana wsadu pamięci poprzez wylut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jednym słowem mija się z celem, lepiej poszukać innego zegara ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może zewnętrzny napęd DVD usb ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś może zewnętrzny napęd DVD usb ?

 

mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś może zewnętrzny napęd DVD usb ?

Chcesz przeinstalować system na netbooku? Jeśli tak, to poczytaj o możliwości instalacji z pendriva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko,spoko wiem o tym.Niestety wywalilem win8 z dysku,a zeby zainstalowac win7 trzeba bylo zmienic system plikow.Plyty recovery sa 3 wiec nie da rady zrobic win to flash i bootowalnego pena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie w Bialymstoku tanio wymienie opony na stalowkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na drugim komplecie felg opony letnie i u "swoich" wulkanizatorów płacę 40zł za zdjęcie kół zimowych i zapakowanie w worki i do bagażnika, wyważenie letnich i założenie na auto. Jeżdżę do nich od 6 lat. Znajdują się na ul.Składowej w jednym z garaży za stacją paliwko. Jak nie będzie widać gdzie jechać to na stacji można spytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, gdzie w Bialymstoku tanio wymienie opony na stalowkach?

 

 

najtaniej to 50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności