Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ma ktoś bdb lakiernika który pomaluje element żeby nie było różnicy w cieniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ma ktoś bdb lakiernika który pomaluje element żeby nie było różnicy w cieniu ?

 

jest za błotnik 350zł maska 400 :) kwestia dogadania w zaściankach

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Się pochwalę, że kupiłem dziś opony letnie, zamontowałem , mam nadzieję że nie za wcześnie...
ja już od tygodnia letnie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, uratowaliście moje kilka stówek PLN. Dzięki. Sam załatwiłem przeciek. To nie tłoczek, tylko ta końcówka przewodu. Dziś ja jestem sprite, mechanik- pragnienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest za błotnik 350zł maska 400 kwestia dogadania w zaściankach

 

Grycuki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grycuki ?
nie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ma ktoś bdb lakiernika który pomaluje element żeby nie było różnicy w cieniu ?

 

zerknij sobie w TYM temacie czy ci odpowiada taki efekt ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cinul akurat tu to sie lakiernik nie miał na czym popisac bo miałeś swistany cały bok bo sie nie opłacało cieniowac błotnikow ... :D wszystkie elementy odzysk czy jakies uzywki ?

Edytowane przez zaba371

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cinul akurat tu to sie lakiernik nie miał na czym popisac bo miałeś swistany cały bok bo sie nie opłacało cieniowac błotnikow ... wszystkie elementy odzysk czy jakies uzywki ?

 

cały bok, tylny zderzak i po drugiej stronie tylny błotnik i odcinka na drzwiach pasażera - no akurat fotek z tamtej strony nie mam.

Przedni błotnik i drzwi kierowcy ori używki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Panowie niedrogo nabić i odgrzybic klimatyzacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto-Klima, B-stok ul. Sowińskiego 1. Tam u siebie robiłem klimę wraz z wymianą wentylatora. Dawno to już było ale pamiętam, że szybko i tanio mi to zrobili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiar, jutro podjadę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczaiłem srebrnego FL'a na taxie z wlepą na szybie po prawej stronie. Gościu nie jest od nas, a passata kupił w Zambrowie - trochę zmieszany bo nie wie o co chodzi, jak ludzie trąbią i machają do niego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisz jak sytuacja.

Byłem, na kompie sprawdzili układ dolotowy i turbinę, ciśnienie ładnie trzyma. Objaw, który występuje ciężko wywołać na żądanie. Dziś znowu się powtórzyło. Rano na zimnym jak jechałem to przy zmianie biegu obroty gwałtownie szły w dół i odczucie tak jakby coś hamowało silnikiem i plus szarpnięcia przy zmianie biegów. Muszę wozić kompa ze sobą cały czas i w chwili wystąpienia sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komu padł centralny zamek, no zamyka ale nie otwiera z pilota, niby padł mikrostyk bo i brzęczka nie ma od świateł ani nie podświetla sie pod drzwiami. I pytanie brzmi..bawić sie w czyszczenie czy tam lutowanie "zimny lut" czy kupić nowy zamek na portalu aukcyjnym i go wymienić. Bo zamek mozna wyrwać za 70 zł. No i w dodatku mój jest przekręcony czyli kluczyk kręci sie bez żadnego opory i drzwi ani nie zamyka ani nie otwiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawa wkładki i naprawa zamka, żadna filozofia a zamki za 70 zł to można sobie o kant dupy rozbić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste, no to jak proste to rozkręciłem nic nie zrobiłem tylko że teraz sie drzwi nie otwierają..:cenzura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie otwierają? Może Kolega za mocno naciągnął linkę od klamki zewnętrznej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem, na kompie sprawdzili układ dolotowy i turbinę, ciśnienie ładnie trzyma. Objaw, który występuje ciężko wywołać na żądanie. Dziś znowu się powtórzyło. Rano na zimnym jak jechałem to przy zmianie biegu obroty gwałtownie szły w dół i odczucie tak jakby coś hamowało silnikiem i plus szarpnięcia przy zmianie biegów. Muszę wozić kompa ze sobą cały czas i w chwili wystąpienia sprawdzę.

 

Grunt że jedzie jeszcze ale opisuj co jakiś czas i walcz. :wojak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sprawdziłem rurę od IC do klapy gaszącej i zauważyłem, że przy IC zawleczka wisiała sobie luzem, może tam była nieszczelność. Dodatkowo wyczyściłem tą część rury przy klapie gaszącej i przy IC. Przy klapie było trochę syfu i oleju, przy IC troszeczkę oleju. Wyczyściłem, zawleczkę lekko wygiąłem, żeby się trzymała i zobaczymy co dalej. No i termostat mam do wymiany, bo przy ostrej jeździe w pewnym momencie temperatura spadła mi do 75-80 stopni na tablicy wskaźników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności