Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żartuj.... Muszę chyba na jakieś spotkanie pojechać i obadać, co i jak macie u siebie. Passek z 2000r. z ATJ i fabryczna gałka od B6 - raczej niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe,składany z trzech dzwonów to co sie dziwisz :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podłoga i wszystkie elementy konstrukcyjne w stanie idealnym? Dziwię się, że taką diagnozę dałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że nie wiesz, co to ironia :doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, ale dziwi mnie ta gałka. Skoro w B5 takiej nie było, a mieszek był oryginalny i kolor idealny do reszty..... Auto ze Szwecji więc może takie tam było ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kieruję do Was pytanie, coś dzieje się z turbo w moim pasku: https://www.dropbox.com/s/zq5m6klbdk29s8a/20140222_191952.mp4

Wcześniej tego świstu/gwizdu nie było. Zauważyłem niedokręconą śrubę przy rurze do turbo, więc ją dokręciłem ale nic to nie dało. Dodam, że spaliny z wydechu miały dość dużą temperaturę, nie można było przytrzymać ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wiem, ale dziwi mnie ta gałka.

A osłonę grodzi widziałeś w B5 w oryginale? Duże lusterka w oryginale w FL?Bo koledzy mają. Ludzie różne rzeczy robią pod siebie,ale po co robić aferę z jakiejś tam gałki?Gdybyś miał kwadratowe koła,czy zaspawane drzwi to problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kieruję do Was pytanie, coś dzieje się z turbo w moim pasku: https://www.dropbox.com/s/zq5m6klbdk...222_191952.mp4

Wcześniej tego świstu/gwizdu nie było. Zauważyłem niedokręconą śrubę przy rurze do turbo, więc ją dokręciłem ale nic to nie dało. Dodam, że spaliny z wydechu miały dość dużą temperaturę, nie można było przytrzymać ręki.

 

może masz gdzieś dziurę w dolocie :) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero w poniedziałek sprawdzę, ale z tego co się przyglądałem to rury podłączone do turbo są brudne, zaolejone właśnie na łączeniach z turbo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kieruję do Was pytanie, coś dzieje się z turbo w moim pasku: https://www.dropbox.com/s/zq5m6klbdk...222_191952.mp4

Wcześniej tego świstu/gwizdu nie było. Zauważyłem niedokręconą śrubę przy rurze do turbo, więc ją dokręciłem ale nic to nie dało. Dodam, że spaliny z wydechu miały dość dużą temperaturę, nie można było przytrzymać ręki.

 

Sprawdź łącznik elastyczny (plecionkę) ja mam u siebie rozwaloną i turbo świszcze jak po swapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć Cinul dotarla do Ciebie wiadomość na pv ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarła, dzięki za zainteresowanie. Na chwilę obecną jest tak: płynu cieczy chłodzącej nie ubywa, moc jest, na bagnecie oleju brak jakichkolwiek pęcherzyków i oznak płynu w oleju. Tylko na korku miałem brązowy osad. Najprawdopodobniej jest tak, jak mi większość kolegów mówiła, że samochód nie dogrzany. Faktycznie bardzo rzadko się nagrzewał, bo to tylko z chaty do sklepu albo na uczelnię zaledwie kilka km dziennie. Ostatnio nie robiłem żadnej dłuższej trasy i na to wygląda że zebrała się wilgoć. W zasadzie olej mam już do wymiany i być może przez jego słabe właściwości tej objaw mógł się pojawić. Póki co pojeżdżę jeszcze i będę obserwował co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEE Panie, to nawet się nie zastanawiaj tylko wyczyść dobrze korek i zauważ co się będzie działo. Bardzo często olej się zbiera jako smar na korku jak masz takie mega przebiegi:)

 

 

Mam zapytkę - ma ktoś może na użyczenie na klika dni wolne wtryskiwacze do tdi? Bo chcę dać swoje na sprawdzenie a auto potrzebne codziennie...

Edytowane przez polonez15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko jasne w temacie obyło się bez zbędnych kosztów , korzystając z ładnej pogody przegoń autko i będzie wszystko oki :passatfan

Edytowane przez rainman777
regulamin pkt 4.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam zapytkę - ma ktoś może na użyczenie na klika dni wolne wtryskiwacze do tdi? Bo chcę dać swoje na sprawdzenie a auto potrzebne codziennie...

moje w kle leża, ale z tego co pamietam tylko 3 bo 1 stary rozebrał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzania szyby to on raczej nie ma, chyba że wymieniona szyba.czujnika tez nie ma w tej co na zdjeciu a grzane szyby tylko z czujnikiem wychodziły. Zapewne wlasciciel myli z nawiewem na szybe ;) tapicerka welurowa tez to raczej nie jest. Myślę że to handlarz i zdjęcie nie przedstawia auta z ogłoszenia. Najwiecej się dowiesz jak pojedziesz obejrzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie jest akurat prawdziwe, sądząc po widoku okolicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może handlarz odruchowo zaznaczył wszystkie opcje przy wystawianiu auta. 2-ga sprawa to nierealny przebieg w 12-to letnim aucie. Magiczne 190 tys przy sprzedaży. Dodaj jeszcze ze 100tys i może będzie w miarę realny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności