Skocz do zawartości
Gość rwojda

mikro włącznik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak wymienić siłownik centralnego zamka w tylnych prawych drzwiach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem na który nie mogę znaleźć rozwiązania a mianowicie:

 

1)po ustawieniu przełącznika oświetlenia przy podsufitce na pozycję "przy otwartych drzwiach świeci" - światło świeci się przy otwartych i zamkniętych drzwiach

2)przestało działać potwierdzenie zamknięcia jednokrotnym mrugnięciem kierunkowskazów

3)nie zapala się światło górne we wnętrzu po wyłączeniu silnika i wyjęciu kluczyka

4)nie działa dozór wnętrza

 

Wcześnie wszystko działało jak należy .

 

Sprawdzałem bezpieczniki , moduł komfortu suchy, kable przy kostce do modułu komfortu nie zaśniedziałe.

 

Proszę o pomoc

 

Może ktoś się spotkał z takim problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam !!!!

moim zdaniem to cos z kablami dochodzącymi do modułu skoro bespieczniki sa ok moduł też to ja bym dokładnie te kabelki posprawdzał jeszcze raz chyba ze to te zimne luty czy jakos tak

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jak wymienić siłownik centralnego zamka w tylnych prawych drzwiach??
to jest z przednich drzwi ale tylne są na podobnej zasadzie http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=18834 a tu od klapy http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=6561

 

---------- Post added at 12:35 ---------- Previous post was at 12:33 ----------

 

Witam

 

Mam problem na który nie mogę znaleźć rozwiązania a mianowicie:

 

1)po ustawieniu przełącznika oświetlenia przy podsufitce na pozycję "przy otwartych drzwiach świeci" - światło świeci się przy otwartych i zamkniętych drzwiach

2)przestało działać potwierdzenie zamknięcia jednokrotnym mrugnięciem kierunkowskazów

3)nie zapala się światło górne we wnętrzu po wyłączeniu silnika i wyjęciu kluczyka

4)nie działa dozór wnętrza

 

Wcześnie wszystko działało jak należy .

 

Sprawdzałem bezpieczniki , moduł komfortu suchy, kable przy kostce do modułu komfortu nie zaśniedziałe.

 

Proszę o pomoc

 

Może ktoś się spotkał z takim problemem.

krancówka przodu http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=18834 lub przewody w gumie między drzwiami a słupkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Odświeżę troche temat a mianowicie w moim pasku wszystko działa oprócz podświetlenia progu drzwi kierowcy, oświetlenia progu pasażera po str. kierowcy i światła w bagażniku(Kombi)Rozbierałem kiedyś zamek kierowcy i luty wyglądały w porządku(bład że nie przelutowałem jak miałem na wierzchu)mikro styk sprawny bo sprawdzałem miernikiem.Dziś rozbierałem zamek w bagażniku.styk w porządku bo reagował na wszystkie polecania.ale czy w zamku bagażnika też mogą wystąpić zimne luty?bo całej centralki w tym zamku nie rozbierałem i do środka nie zaglądałem.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Odświeżę troche temat a mianowicie w moim pasku wszystko działa oprócz podświetlenia progu drzwi kierowcy, oświetlenia progu pasażera po str. kierowcy i światła w bagażniku(Kombi)Rozbierałem kiedyś zamek kierowcy i luty wyglądały w porządku(bład że nie przelutowałem jak miałem na wierzchu)mikro styk sprawny bo sprawdzałem miernikiem.Dziś rozbierałem zamek w bagażniku.styk w porządku bo reagował na wszystkie polecania.ale czy w zamku bagażnika też mogą wystąpić zimne luty?bo całej centralki w tym zamku nie rozbierałem i do środka nie zaglądałem.pozdrawiam
tak w zamku w klapie jest mikrostyk ale sprawdź najpierw czemu nie ma światła w progu i cz dochodzi doń napięcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytałem czy w zamku w klapie mogą być zimne luty?bo mikrus dziala poprawnie w klapie.Jeżeli żarówka nie świeci to chyba nie dochodzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytałem czy w zamku w klapie mogą być zimne luty?bo mikrus dziala poprawnie w klapie.Jeżeli żarówka nie świeci to chyba nie dochodzi:)
tak są zimne luty (myślałem o nich a napisałem co innego :wmorde) a co do lapki to może przepaliła się lub bezpiecznik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no lampki sprawdzałem i podmieniałem dobre.bezpieczniki też sprawne bo jeden odpowiada za całe podświetlenie i centralny.Czyli najpierw pasuje zabrać sie za te zimne luty bo to może być przyczyna nie świecenia tylko tych lampek?a w klapie luty są w tym bialym siłowniku prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie no lampki sprawdzałem i podmieniałem dobre.bezpieczniki też sprawne bo jeden odpowiada za całe podświetlenie i centralny.Czyli najpierw pasuje zabrać sie za te zimne luty bo to może być przyczyna nie świecenia tylko tych lampek?a w klapie luty są w tym bialym siłowniku prawda?
a podświetlenie panelu szyb i regulacji lusterek ok ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a podświetlenie panelu szyb i regulacji lusterek ok ??

tak w porządku.właśnie o to chodzi żw wszystko dziala oprócz tych 3nieświecących lampek i to mnie irytuje.bo inni piszą że wszystko pada albo cale podświetlenie albo centralny to wtedy wiadomo.a tu tylko te 3nie świeca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbierałem właśnie zamek w klapie bagażnika i tam nie ma żadnych zimnych lutów.wogóle tam płytki drukowanej nie ma tylko piny od kostki sa doprowadzone prosto do silniczka więc powodu nie świecenia lampki w bagażniku trzeba szukać gdzie indziej niż w zamku.wykluczam tu też mikro styk ponieważ poruszając nim zamyka on i otwiera drzwi. więc dziala a tu fotki całego zamka i jego środka:

201103114183.jpg

201103114184.jpg

201103114185.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy brzęczyk świateł i oświetlenie wnętrza korzystają z jednego mikrostyku, czy osobnych? Pytam bo u mnie po otwarciu drzwi kierowcy oświetlenie wnętrza działa, ale brzęczyk świateł zamilkł jakiś czas temu. Samo piezo w zegarach działa, odtwarza dźwięki ostrzegawcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie działa mi pilot w kluczyku. Baterie są ok. Jak przyciskam to dioda świeci, ale nic poza tym. Ani nie zamyka, ani nie otwiera. Gdzie mogę szukać usterki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie działa mi pilot w kluczyku. Baterie są ok. Jak przyciskam to dioda świeci, ale nic poza tym. Ani nie zamyka, ani nie otwiera. Gdzie mogę szukać usterki?
jak masz kluczyk jajo to trzeba przelutować płytke ja tak robiłem co 3miesiące i w końcu zmieniłem klucz na scyzoryk

 

---------- Post added at 23:14 ---------- Previous post was at 23:10 ----------

 

Rozbierałem właśnie zamek w klapie bagażnika i tam nie ma żadnych zimnych lutów.wogóle tam płytki drukowanej nie ma tylko piny od kostki sa doprowadzone prosto do silniczka więc powodu nie świecenia lampki w bagażniku trzeba szukać gdzie indziej niż w zamku.wykluczam tu też mikro styk ponieważ poruszając nim zamyka on i otwiera drzwi. więc dziala a tu fotki całego zamka i jego środka:
radze przeczyścić lub wymienić nie zamek tylko tą drugą część ktura łapie bolec nie wiem jak to nazwać tam przychodzą dwa kable chyba i cięgno od zamka ja tak zrobiłem i pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc wyslesz mi zdjecia, jak dorwac sie do tego mikrowlacznika, i zimnych lutów? [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak sprawdzić czy ten mikro włącznik działa poprawnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. podepne sie do tematu, (szukałem odpowiedzi na forum, ale nie znalazłem),dlatego bardzo prosze o wyrozumialosc i nie usowanie odrazu postu poniewaz nie moge sobie z tym poradzic. Otóż po zgaszeniu silnika i po wyciagnięciu kluczyka ze stacyjki oświetlenie wnętrza kiedys zapalalo sie tak po 2 sekundach a teraz od dluzszego czasu zapala mi sie dopiero po około 30 sekundach i do póki sie nie zaswieci oswietlenie wnetrza nie moge zamknac samochodu z pilota dodam że oprócz tego mankamentu oswietlenie działa tak jak powinno, włącza się natychmiast po otwarciu samochodu , po przekreceniu stacyjki aby odpalic tez gasnie , ale po wyjeciu kluczyka zapala sie dopiero po ok 30sekundach Wie ktoś co moze byc przyczyna i jak to zmienić? pomocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kostka w stacyjce do sprawdzenia , czy stacyjka działa prawidłowo - po wyciągnięciu klucza słychać charakterystyczne cyk ? , sprawdzić moduł czy nie ma wilgoci + kable oraz podpiąć pod vag-a i sprawdzić błędy w module czy są zapisane jakieś, jak to obadasz to pewnie znajdziesz odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a wiec vag okazal blad taki Siłownik zamka centralnego lewy przód-F220

nieprawidłowy sygnał - BŁĄD SPORADYCZNY. W stacyjce slychac taki cyk, i dzisiaj jeszcze sprawdzalem i oswietlenie dziala jak sie otwiera samochod zamyka, dzwi otwiera tylko jak zgasze samochod i wyciagne kluczyk nie zaswieca sie odrazu nawet jak sa dzwi otwarte. i nie wiem co dalej szukac. Jest moze jakis pomysl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności