Ja mam ten sam problem i też za każdym razem muszę od nowa ustawiać stacje w radiu. Czytam te posty i już zgłupiałem co mam w końcu zrobić zamienić kabel czerwony z żółtym czy je raczej połączyć ze sobą?? Proszę o poradę.
Sprawdż szczelność układu hamulcowego. Kontroluj też poziom płynu hamulcowego bo mnie to wygląda na wyciek. W moim pasku tego nie ma według mnie to nie jest normalne zjawisko.