Skocz do zawartości
rosiek

Ciekawostki licznikowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy w b5 fl licznik bez fisu da sie zmienic cos zeby na zegarku lub wyswietlaczu przjechanych km wyswietlaly sie inne informacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cinek2004 , u nas na forum golfa greg podawał keidyś, że wreszcie rozgryzł boscha.

Tu masz rozkład jazdy:

 

8977691600_1404896539_thumb.jpg

 

(nie wiem tylko czy ten Bosch to immo2 czy już 3, może organizacje mają taką samą mimo lat)

 

 

 

A swoją drogą, chyba jeszcze tego tu nie macie:

 

 

 

Od siebie dodam tylko, że jeśli komuś kontrolka tempomatu nie świeciła w ogóle, to teraz ożyje i będzie pracować właśnie w opisany przez Kubę sposób.

(cytat z forum golfa)

 

Ten patent z tą kontrolką tempomatu jest super. Od razu zmienniłem w pasku i alhambrze. Z tym, że w alhambrze wartość była E0 ale po zmianie na F0 kontrolka działa jak zawsze powinna była:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten patent z tą kontrolką tempomatu jest super. Od razu zmienniłem w pasku i alhambrze.

A ja w Pasku i Sharanie 7M3 (obydwa z wartością E9) :ok

... bajer. :jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po zmianie licznika na 1/2 fis z 3B męczy mnie kontrolka czujnika poziomu oleju. Mam blaszaną miskę, więc czujnika nie posiadam.

Czy jest możliwość wyłączenia tej funkcji w zegarach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest popatrz w kodowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zmieniać 4-tą cyfrę. Niestety bez skutku. Pamiętam, że 0 na 4 miejscu nie chciało się zapisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie zegary poszły w śmietnik. W obecnych zegarach z 3bg męczy mnie kontrolka poduszek, błędów w sterowniku brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poprzednie zegary poszły w śmietnik. W obecnych zegarach z 3bg męczy mnie kontrolka poduszek, błędów w sterowniku brak.

 

A zmieniłeś sterownik poduszek i dołożyłeś Can?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniłem. Kodowanie can zmienione na 00000 dzięki czemu w poprzednich zegarach z can nie paliły się poduszki i abs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na wstępie witam wszystkich.

 

Moje pytanie jak zmienić sygnał prędkości, wymieniłem licznik na pełen FIS, moje auto bierze sygnał z abs-u, a licznik z czujnika w skrzyni. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kolego Rosiek czy możesz przybliżyć bardziej o co chodzi z aktywacją pól zaznaczonych na czerwono?

 

Pozdrawiam

Bez tytułu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego Rosiek czy możesz przybliżyć bardziej o co chodzi z aktywacją pól zaznaczonych na czerwono?

Pozwolę sobie ,,przybliżyć,, :hyhy

 

Miłej lektury:

http://forum.vw-passat.pl/threads/38404-Kontrola-przepalenia-zarowki-w-3BG

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio bawiłem się vagiem i jest tam opcja ile paliwa jest w baku ( ile litrów ) czy można tą informację zaadoptować do menu na komputerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś mi powiedzieć jak przeprogramować lub co ustawić w vagu aby na postoju przełączało mi z l/km na l/h ?

 

Obecnie na postoju mam wyświetlane coś takiego:

 

7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na eu trzeba przekodować czyli o ile dobrze pamiętam to trzecia cyfra ma być 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś mi powiedzieć jak przeprogramować lub co ustawić w vagu aby na postoju przełączało mi z l/km na l/h ?

 

Obecnie na postoju mam wyświetlane coś takiego:

 

[ATTACH=CONFIG]123072[/ATTACH]

 

Witam.

Właśnie coś takiego mam teraz w autku kumpla co prawda w golfie 5 ale właśnie spalanie pokazuje ile km przejedzie na litrze paliwa i nie wiem jak to zmienić na standard czyli ile litrów na 100 km. Golfik ze skandynawii a tam własnie przelicznik mają na ilość przejechanych km na 1 litrze paliwa.

Może ktoś podpowie co i jak zmienić.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak zrobić test wskaźników bawiłem się kiedyś w B5 i chce sprawdzić licznik w T4 bo mi szwankuje wskaźnik paliwa i nie mogę tego odnaleźć gdzie to zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jak zrobić test wskaźników bawiłem się kiedyś w B5 i chce sprawdzić licznik w T4 bo mi szwankuje wskaźnik paliwa i nie mogę tego odnaleźć gdzie to zrobić ?

select>instruments>output test.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybka odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim :D Który z woj. Opolskiego umie przerobić wskazówki żeby świeciły bez włączania świateł ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności