tauka Zgłoś #1941 Napisano 6 Maja 2019 31 minut temu, bledow napisał: przekodować temperatura aby była po Can Zmień $065 na 82 i zobacz czy zadziała. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bledow Zgłoś #1942 Napisano 6 Maja 2019 1 minutę temu, tauka napisał: Zmień $065 na 82 i zobacz czy zadziała. Jest już zmieniona na 82. Jeśli nie zrobisz po can to w ogóle nie pokazuje temperatury Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bledow Zgłoś #1943 Napisano 5 Czerwca 2019 Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły jak to ugryźć ? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
KrisXP Zgłoś #1944 Napisano 18 Lipca 2019 Szanowni koledzy, zmieniłem golfa na bezynowego no i zabrałem się za przeróbkę na 1j5 ale wsad z 1j5 mam tylko z mojego dieselka. Czy ktoś by poratował wsadem od benzynki 1j5920846 full? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
DzieX Zgłoś #1945 Napisano 8 Kwietnia 2020 Ktoś się orientuje czy licznik passata W8 z końcówką 846 to to vwk503 ? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
marecek Zgłoś #1946 Napisano 10 Kwietnia 2020 W dniu 8.04.2020 o 16:40, DzieX napisał: Ktoś się orientuje czy licznik passata W8 z końcówką 846 to to vwk503 ? mam licznik z W8 na biurku, ale nie wiem o co pytasz Jak coś mogę Ci pomóc rozbierając albo robiąc fotkę czegoś, to napisz! Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
DzieX Zgłoś #1947 Napisano 10 Kwietnia 2020 O strukturę wsadu. Czy szt zgodna z licznikiem 846 czy 849 czy jeszcze inna Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tauka Zgłoś #1948 Napisano 10 Kwietnia 2020 1 godzinę temu, DzieX napisał: O strukturę wsadu. Czy szt zgodna z licznikiem 846 czy 849 czy jeszcze inna wszystkie zależy czy kupisz licznik 846 czy 849, taka będzie w nim struktura wsadu. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
DzieX Zgłoś #1949 Napisano 10 Kwietnia 2020 No nie. Na pewno są dwie struktury VWK501 i 503. Na pewno 501 jest w 847 a 503 w 849. Moje pytanie jaka jest w 846. Wszystkie 3 liczniki mam w garażu. Najchętniej zaadaptowałbym 846, ale mogę przełożyć tarcze z W8 do 849 jeśli 846 będzie miało VWK501 (lub jeszcze coś innego). Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
DzieX Zgłoś #1950 Napisano 10 Kwietnia 2020 No dobra, sam sobie odpowiem. VWK501 - http://nefariousmotorsports.com/forum/index.php?topic=7964.20;wap2 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
maj0nez Zgłoś #1951 Napisano 2 Listopada 2020 (edytowane) Witam Posiadam dwa liczniki z golfa 4 Pierwszy: 1J0 920 826K i ze Skody Octavi 1 drugi: 1U0 920 841C na tym pierwszym działa prędkościomierz po CAN i VCDS widzi prędkość zmieniłem wpis w adresie 0x065 na ABS i na liczniku wyświetla prędkość ale w VCDS nie Proszę o pomoc pozdrawiam Edit: Panowie to wyżej udało mi się ogarnąć. Mam pytanie odnośnie wyświetlania biegów przy automatycznej skrzyni biegów. Ja w każdym automacie jest PRNDS to się wyświetla a po zmianie licznika na drugi pokazuje również bieg na którym aktualnie jedziemy. Gdzie może być to zapisane? Edytowane 24 Listopada 2020 przez maj0nez Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
maj0nez Zgłoś #1952 Napisano 17 Grudnia 2020 Witajcie Jak rozpoznać jaki mam licznik, chciałem dopasować wsad ale numery są usunięte i wsad całkiem inny. Po wrzuceniu różnych wsadów często świeci się kontrolka od ABS. Pozdrawiam Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Stafikus Zgłoś #1953 Napisano 28 Marca 2021 U mnie napis powitalny wyświetla się WILKOMMEN czy można go zmienić na WELCOME? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Maattteo Zgłoś #1954 Napisano 28 Marca 2021 2 godziny temu, Stafikus napisał: U mnie napis powitalny wyświetla się WILKOMMEN czy można go zmienić na WELCOME? W Vag-com/VCDS w kodowaniu zmień język na angielski i wszystkie komunikaty będziesz miał w tym języku. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Chwilowka Zgłoś #1955 Napisano 17 Maja 2021 nie wiem czy przeoczyłem czy nikt nie poruszał tego tematu. W lifcie podświetlenie panelu climatronica jest "stewrowane" po CAN z licznika. Podświetlenie wyświetlaczy w liczniku po zapłonie wałkowane było kilkadziesiąt razy ale czy idzie zmodyfikować wsad tak żeby włączał podświetlenie climotronica po zapłonie? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Borow98 Zgłoś #1956 Napisano 8 Czerwca 2021 (edytowane) W dniu 17.05.2021 o 16:55, Chwilowka napisał: idzie zmodyfikować wsad tak żeby włączał podświetlenie climotronica po zapłonie? Nie da się niestety. Climatronic otrzymuje informacje z CAN z licznika a licznik ze świateł. Co to oznacza? To, że licznik musi mieć informację, że światła są włącznone. Same ustawienie we wsadzie licznika, żeby np. po zapłonie podświetlone było wszystko [ tak jak byś włączył światła] nie wystarczy. Próbowałem i niestety to nie zadziałało. Edytowane 8 Czerwca 2021 przez Borow98 Błąd ort. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Fryderyk Zgłoś #1957 Napisano 10 Lipca 2021 Mam małe pytanie związane z interwałami olejowymi. Kolega @riccardoa pisał kilkadziesiąt stron wcześniej, że da się zmienić interwały olejowe poprzez edycję wsadu licznika. Z tego, co udało mi się znaleźć, chodzi o adresy $169 i $16B oraz $1AB i $1AD. Pytanie, w jaki sposób wprowadzona wartość HEX odpowiada liczbie kilometrów? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
DzieX Zgłoś #1958 Napisano 15 Lipca 2022 Spotkaliście się może z pokazywaniem aktualnego przełożenia dla skrzyń DSG we wsadzie z Golfa 4 R32 DSG? Tutaj to doskonale widać https://www.youtube.com/watch?v=0oSKDSHJ7nA Wiem, że w passku temat raczej mało chodliwy, ale może ktoś coś wie? Ustaliłem, że numery liczników to 1J0920846G 1J0920826K i z nich można wziąć swoft, ale mimo, że mam 3B0920849A z softem z 1J0920846G oraz skrzynię DSG z TT8N, to licznik aktualnego przełożenia nie pokazuje. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
LIMAK Zgłoś #1959 Napisano 26 Grudnia 2022 Chodzi Ci o to aby licznik pokazywał czy masz RPND itd? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gruberek Zgłoś #1960 Napisano 22 Lipca 2023 Witam, czy ktoś ma narzędzie, które umożliwi mi odszyfrowanie zawartości eeprom 93C86 z licznika 3U0920942? Licznik z polifotowej Skody Superb w wersji UK. Sam licznik jest niemal identyczny jak 3B0920849 ale żaden program nie chce go ugryźć. Odczytałem wsad programatorem ale niestety jest zaszyfrowany. Mam tylko licznik, nie znam pinu, nie mam kluczyka i ECU. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach