Walczę od wczoraj z montażem składanych lusterek cały problem problem jest w tym ze nie mogę znaleźć sygnału masy po zamknięciu samochodu. Całość robie na przekaźniku 361 przekaźnik sprawny, po dotknięciu masy na krótko wszystko działa. Brak błędów na centralnym/komforcie wszystkie drzwi lampki działają prawidłowo. Wszystkie przewody od modułu do zamka „prześwietlone”. Miał ktoś kiedyś takie problemy ewentualnie jakiś pomysł jak to ogarnąć?