Skocz do zawartości
focusgr

[B5] FMIC montaż - fotostory

Rekomendowane odpowiedzi

Na wzór Kumana.

IMG_8607.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem wiem ;). Ale patrząc po allegro to IC z Meganki idzie kupić w ten samej cenie co na fmic.pl a ja, że tak powiem jestem zwolennikiem nowych części w cenie używanych.

Edytowane przez Tyber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsadzaj tego chinola,ma dużo lepszy rdzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem własnie i tak zrobię. Problem w tym, że się muszę z kimś umówić co już to robił bo ja nie mam zielonego pojęcia od czego zacząć :/. Ile zajmuje założenie FMIC'a w AFN'e B4??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mając wszystko montowałem go dzień czasu,ale wszystko miałem wcześniej przygotowane.Zostało tylko cięcie belki i skręcanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Tak się spodziewałem. Mi to pewnie zajmnie więcej czasu bo nie mam nic przygotowane bo nie wiem co mi będzie potrzebne.

A ciąć belki i zderzaka nie mam zamiaru. Tutaj piszą chłopaki, że Intercooler 550x140x65mm wchodzi bez jakiś tam przeróbek belki czy zderzaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie czytam wasze posty ,ja mam IC z T5 i tez sie zastanawiam czy go upchne do b4 afn przykładałem go i chyba wejdzie ktos moze cos takiego próbował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku planuje w końcu zrobić coś, żeby w razie problemów można było nasze b5 holować. Jak wiemy duża część osób ma zasłonięty hak i nie ma jak auto na hol wziąć a różnie może sie zdarzyć. Mam już jeden pomysł i na wiosne ruszam z akcją zrobienia go :) będzie jedna mała inwazyjna rzecz ale powinno być ok :P

 

Chyba, że ma ktoś już jakieś rozwiązanie tego problemu :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale do czego to przymocujesz ? bo tez o tym myslalem, ale nie mam gdzie i jak tego dac zeby nie uszkodzic IC ani orurowania itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do oryginalnego ucha i wyprowadzę nad przewód IC-u mnie powinno wystarczyć.

 

---------- Dodano o 20:20 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:20 ----------

 

A jak nie to zawsze na wstecznym na lawetę można wciągnąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak da sie do ori ucham to czy podczas napinania sie pasa nie oprze sie na IC ? i nie pierdyknie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie raczej nie będzie z tym problemu. Ale czy na pewno to się okaże.

Do tej pory nie zaprzątałem sobie tym głowy bo w razie konieczności wyciagam kratkę, odkręcam jedną opaskę, ściągam wąż z coolera i dostęp jest.

Jeśli jednak taki pasek nadał by się to było by to znacznie wygodniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ten sam pas. przetestowany kilka razy i napewno spelnia zadanie i nic nie urwie . jedynie jak masz ic od a5 to sa problemy. pozder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - tak mi się wydawało, że powinien być ok - Ja mam stosunkowo mały cooler, więc zawadzać nie będzie.

Odpukać, paska mam już prawie 6 lat i nie miałem potrzeby używania holu, chyba że do ciągnięcia innych, ale lepiej być przygotowanym;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedynie jak masz ic od a5 to sa problemy. pozder
i wlasnie tu zaczyna sie problem !! ucho zasloniete jest przez wyjscie od IC. No nic, na wiosne postaram sie to ogarnac, nie powinno byc z tym za wiele problemow :D tak mi sie wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie tu zaczyna sie problem !! ucho zasloniete jest przez wyjscie od IC
u mnie tez jest zasloniete , kup mala srube U ksztalt jak do wydechy . laczysz ucho z pasem i po sprawie pas przechodzi ponad rura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacze, bo myslalem o przewierceniu belki i zrobieniu oworu w zderzaku, dac zaslepke i zrobic wkrecane ucho ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz holować auto,taką krowę,za belkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w golfie III

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności