Skocz do zawartości
focusgr

[B5] FMIC montaż - fotostory

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj dzieku uprzejmosci kolegi gazownik zamontowalem u siebie od fmica do turbo oto taka łądna rurke

:D

 

rura.jpg

 

Kto wie, moze skusi sie kolega na robienie czegos takiego dla innych :) bo jest to idealne pod turbo brd i fmic a5 2.0tdi :D i nie trzeba sie meczyc z kolankami i silikonami:)

 

Jako, ze ja mialem juz wczesniej wszystko polaczone kolankami i silikomnami, musialem z kolega gazownik troszke poprawic rurke ktora mi wyslal, musielismy zmienic delikatnie kąt w srodku prostego odcina :D

 

Ale wszystko teraz pasuje idealnie :D

Edytowane przez neoeinz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale wszystko teraz pasuje idealnie

 

Jakie koszta takiej rureczki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytam kolegi albo lepiej powiem ze pytałes i sie odezwie w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo jest to idealne pod turbo brd i fmic a5 2.0tdi i nie trzeba sie meczyc z kolankami i silikonami
a czy pod AWX też robi? daj mi namiar na niego kolego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktoś gotowy pomysł na mocowanie do holowania przy montażu FMIC z A5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktos zapodac fotki ic z iveco w passacie b5 ? Poniewaz wszystkie zdjecia ktore znalazłem to są paski po lifcie ;/ a załozylem do siebie ic i mam mały problem z montarzem kratek w zderzaku :lol:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy okazji mycia dolotu zrobilem foto jak rurki wygladaja u mnie ;)

20120506_130121.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

traksio u ciebie rurki sa nad hakiem czy pod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
traksio u ciebie rurki sa nad hakiem czy pod?

 

Pod,ja mam dostep do haka , nie mam problemu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat b4 AFN, fmic renault megane 1,9 dci,pół na pół z ori instalacją,dodatkowo gniazdo na map 51c,iście amatorskie wykonanie pod jakieś 1,6 bara.IMG_8621.jpgIMG_8621.jpg

IMG_8607.jpg

IMG_8610.jpg

IMG_8612.jpg

IMG_8613.jpg

IMG_8611.jpg

IMG_8620.jpg

IMG_8619.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ma moze ktos zdjecia Fmica w 1.8t AWT. Interesuja mnie laczenie od turbo do fmica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy.

turbinka BRD zakupiona, teraz poszukuje jakiegoś zestawu FMIC, nie za bardzo chce mi sie dopasowywać całe orurowanie, więc poluję na gotowy zestaw. Znalazłem coś takiego na E-bayu, czyli gotowiec do Golfa 4 1.9 Tdi. I mam pytanie czy to podejdzie do passata, czy są jakieś diametralne różnice w tych dwóch autach pod maską?

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=400317132557&fromMakeTrack=true&ssPageName=VIP:watchlink:top:en#ht_906wt_952

 

Wiem ,że jest trochę krótki, ale wydaje mi się, że dla mnie wystarczający celuje w jakieś 180KM może 200KM, ale na pewno nie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ovca takie zestawy sprzedaje olek_wroc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ovca takie zestawy sprzedaje olek_wroc .

 

a jaki koszt do AVF , orientuje się ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam koledzy. turbinka BRD zakupiona, teraz poszukuje jakiegoś zestawu FMIC, nie za bardzo chce mi sie dopasowywać całe orurowanie, więc poluję na gotowy zestaw. Znalazłem coś takiego na E-bayu, czyli gotowiec do Golfa 4 1.9 Tdi. I mam pytanie czy to podejdzie do passata, czy są jakieś diametralne różnice w tych dwóch autach pod maską?

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...n#ht_906wt_952

 

 

Wiem ,że jest trochę krótki, ale wydaje mi się, że dla mnie wystarczający celuje w jakieś 180KM może 200KM, ale na pewno nie więcej.

 

Kolego w golfie jest silnik poprzeczny wiec jest calkiem inaczej orurowanie puszczone.

W passacie silnik jest wzdluznie i turbo jest po lewej stronie silnika a nie jsk w golfie z tylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki traksio za wyjaśnienie sprawy, a z kolegą olek_wroc, bardzo ciężko się skontaktować. Ostatnią wiadomość na priv wysłąłem jakieś 3 tygodnie temu i nadal brak odpowiedzi :/ Gdzieś jeszcze można dostać "gotowce" pod tdi, bo do 1.8 benzyna jest dużo, ale do dieselków już nie bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki traksio za wyjaśnienie sprawy, a z kolegą olek_wroc, bardzo ciężko się skontaktować. Ostatnią wiadomość na priv wysłąłem jakieś 3 tygodnie temu i nadal brak odpowiedzi :/ Gdzieś jeszcze można dostać "gotowce" pod tdi, bo do 1.8 benzyna jest dużo, ale do dieselków już nie bardzo.

 

Wiem ze chłopaki kupowali na ebay. Podpytaj w ot zagranicznym, może ktoś jeszcze będzie pamiętał co i gdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego traksio , spisałem sobie wszytskie graty których użyłeś przy montażu swojego FMIC, i poszperałem na e-bayu, jak się okazuje wszystko to można zamówić bez większych problemów (pełnego gotowca jednak nie znalazłem). Więc raczej pozamawiam wszystko i sam spróbuje to złożyć, jedyny problem to taki że ja chciałbym użyć intercoolera o wymiarach 550x140x65, więc trochę krótszy.

Mam takie pytanko więc do Ciebie jakie zmiany w zamówieniu tych gratów musiał bym zrobić żeby pasowało pod tego ICka, oraz czy naniósł byś teraz jakieś zmiany względem oryginału, tzn. np. mniejsza średnica orurowania itp.?

 

Generalnie mam taki problem ,że jak rozbiorę auto , to chciałbym w max 2 dni je złożyć do kupy, a sklepu z podobnymi częściami u mnie brak , więc zostaje mi e-bay i zakup wszystkiego z wyprzedzeniem. Więc muszę być w miarę pewny ,że z zakupionych gratów dam radę to wszystko poskładać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności