Skocz do zawartości
pogromca

Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

w vag-com w opcjach zmien sobie WSC na jaki chcesz

workshop code

Czyli, co ? To kodowanie w ogóle nie ma na nic wpływu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli, co ? To kodowanie w ogóle nie ma na nic wpływu ?

 

WSC to unikalny kod dilera vw/audi

Edytowane przez rosiek
zeby nie wprowadzac w błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo :D Uspokoiłeś mnie, bo myślałem że coś mogę zjeb*ać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy może ktoś mądry podpowiedzieć o jakim numerze mam kupić licznik żeby 1/2FIS zamienić na pełen FIS. Obecnie mam licznik ... 920 822cx (auto z 2000r.) i umiera dlatego chcę go zamienić na pełen FIS ale tak aby nie mieć problemów z immo itd... - jaki mam muszać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jaki koszt jest przerubki passta 1,9 tdi 110 koni z licznikiem bez FIS na ful FIS i co dokładnie trzeba kupic. Prosiłbym równiez o krótka instrukcje montażu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie jaki koszt jest przerubki passta 1,9 tdi 110 koni z licznikiem bez FIS na ful FIS i co dokładnie trzeba kupic. Prosiłbym równiez o krótka instrukcje montażu

 

To może zacznij lekturę od pierwszego postu-wszystko masz dokładnie opisane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam,

czy może ktoś mądry podpowiedzieć o jakim numerze mam kupić licznik żeby 1/2fis zamienić na pełen fis. Obecnie mam licznik ... 920 822cx (auto z 2000r.) i umiera dlatego chcę go zamienić na pełen fis ale tak aby nie mieć problemów z immo itd... - jaki mam muszać??

 

3b0920842a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy kolega PATRYK jest w stanie dokonac takiej przeróbki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy kolega PATRYK jest w stanie dokonac takiej przeróbki ??

Testu jeszcze nie było :D mogę spróbować na Twoim-nie no,żartuję...Pozostawie to kolegom fachowcom w temacie z forum ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie rozmarzyłem:) i kombinuje czy dało by rade wymienić sam wyświetlacz led do mojego pasia(z dużym fisem) a konkretnie chodzi mi o ten:http://allegro.pl/item912747392_skoda_octavia_ii_licznik_benzyna_fis.html co myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak sie rozmarzyłem:) i kombinuje czy dało by rade wymienić sam wyświetlacz led do mojego pasia(z dużym fisem) a konkretnie chodzi mi o ten:http://allegro.pl/item912747392_skoda_octavia_ii_licznik_benzyna_fis.html co myslicie?

 

A czytałeś ten wątek cały? ;) Jasne że da się wymienić sam wyświetlacz...Oczywiście nigdy nie wiesz na jaki trafisz ;) Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk nie wprowadzaj kolegi w błąd-nie sądze, żeby ten wyświetlacz mógł działac w Twoim, aczkolwiek spróbować możesz jeśli tylko chcesz. Tylko czy warto ryzykować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryk nie wprowadzaj kolegi w błąd-nie sądze, żeby ten wyświetlacz mógł działac w Twoim, aczkolwiek spróbować możesz jeśli tylko chcesz. Tylko czy warto ryzykować?

 

Jeżeli wyświetlecz jest tych samych parametrów-to jak najbardziej się da ;) Poprostu się go przelutowuje.Tylko trzeba oczywiście dokładnie go sprawdzić,czego nie da się zrobić patrząc na samą aukcję.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie takie rzeczy robią ludzie-jednak p&p to to nie będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cóż nie takie rzeczy robią ludzie-jednak p&p to to nie będzie ;)

 

Dokładnie,jak to się mówi-polak potrafi.Jeżeli byłby ten sam to niema problemu,z tym że trzeba uważać podczas lutowania :) Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli wyświetlecz jest tych samych parametrów-to jak najbardziej się da Poprostu się go przelutowuje.Tylko trzeba oczywiście dokładnie go sprawdzić,czego nie da się zrobić patrząc na samą aukcję.Pzdr.
to znaczy jakich parametrów mam szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam problem

passat 2004 licznik pol/fis ...929(anglik)

mam nowy full z 2001 ...946(anglik)

pozmienialem tak jak w manualu z nowego do starego i km pieknie zmienilo ale immo dalej miga co moze byc nie tak prosze o odpowiedz bo auto stoi

po wgraniu wsadu do licznika odlaczylem kleme na 30 sek uprzedzajac podpowiedzi

 

moze byc problemem to ze licznik jest nowy? 0mil ma

zastanawiam sie czy ma wogole dodane kluczyki bo moze dlatego ze nowy to wywala mi immo bo kluczy nie ma zaprgramowanych

Edytowane przez apol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpisałem Ci na Twoje PW, podeślij oba wsady to spróbuję pomóc.

Póki co to możesz przecież bez przeszkód jeździć na starym liczniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog

Moze w tym wątku sprubóję.

Choć ja nie siedzę w temacie tak ja Wy ale moze coś podpytam.Dodam że licznik i MFD są ori (nic nie było dokładane/przekładane) U mnie na pełnym fis nie wyswietlają się komunikaty z MFD tu radio/navi ( magiczne trzy kabeli w MFD są podpięte.Wczoraj wydarłem navi) Równierz nie mam sygnalizacji otwarcia drzwi - żadnych. Choć drzwi normalnie jak otworzę zapalają światło w aucie jak również uruchamia się sygnał dzwiękowy( kiedy mam zapalone lampy mijania)

I teraz doczytałem w tym temacie że można zmienić wsad licznika. Czy zmiana takiego wsadu u mnie coś zmieni? Czy jest szansa aby te informacje się wyswietlały? Nie wiem jaki mam licznik czy z numerami 919 czy może 920.

Dla uściślenia powiem że ktoś na bank cofał licznik. Jak?nie wiem. Również zapala mi się kontrolka nie zapietych pasów. Może to bedzie w czymś pomocne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze w tym wątku sprubóję.

Choć ja nie siedzę w temacie tak ja Wy ale moze coś podpytam.Dodam że licznik i MFD są ori (nic nie było dokładane/przekładane) U mnie na pełnym fis nie wyswietlają się komunikaty z MFD tu radio/navi ( magiczne trzy kabeli w MFD są podpięte.Wczoraj wydarłem navi) Równierz nie mam sygnalizacji otwarcia drzwi - żadnych. Choć drzwi normalnie jak otworzę zapalają światło w aucie jak również uruchamia się sygnał dzwiękowy( kiedy mam zapalone lampy mijania)

I teraz doczytałem w tym temacie że można zmienić wsad licznika. Czy zmiana takiego wsadu u mnie coś zmieni? Czy jest szansa aby te informacje się wyswietlały? Nie wiem jaki mam licznik czy z numerami 919 czy może 920.

Dla uściślenia powiem że ktoś na bank cofał licznik. Jak?nie wiem. Również zapala mi się kontrolka nie zapietych pasów. Może to bedzie w czymś pomocne

 

za drzwi odpowiedzialny jest modul komfortu.

co do navi, wyswietla Ci stacje radiowe na fis czy wogole gorna czesc masz ciemna cały czas.

zakladałes ostatnio ksenony ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności