Skocz do zawartości
pogromca

Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Geoeye napisał:

Musisz kolego szukać fisa ale bez can. A tak dla reszty. Przewody o ktorych mowa w poscie 1 to kosz 1 30 zł w aso wiec varto kupic wiazki na szrocie i samemu zrobic. To samo z tempomatem wiazka prawie 200 mi powiedzieli. Wiec dorwalem wtyczke i zrobilem sam. Wyczuli temat jak nic. 

Dzięki kolego. Chodziło mi o zmiane licznika MFA na MFA, bo znalazłem kilka ale o innym numerze niż mój i nie byłem pewien czy będzie zamienny z moim. W końcu znalazłem z takim jak mój, ale chyba inny MFA też by podszedł. Znalazłem 2 liczniki przedliftowe z fisem za 350 i 400zł ;) Skromnie jak za licznik. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wertowałem cały watek i było kilka osób którym się udało zaprogramować "welcome" oraz staging w zegarach 846 lub 847. 

Sorry że odgrzeję kotleta ale czy te osoby lub inne,które wiedzą jak to zrobić, będą tak miłe i podzielą się info?? :) 

PS: Mam B5 FL 2004 rok lecz jest to wersja basic(bieda) i zmieniałem 829A na 849A i na tym liczniku wszystkie wodotryski działały. Lecz radio Gamma V nie współpracowało(3 druty z zielonej kostki radia) i na fisie nie było info o stacji radiowej. Jak się zacząłem doktoryzować to wychodzi na to że 846 liczniki gadają z radiem tylko po can(trzeba mieć tuner TMC i radio z końcówką w numerze D). Więc zaopatrzyłem się w licznik 846 przerobiłem wsad z 847E i radio jest wyświetlane na Fisie lecz staging i welcome już nie działa. Nie mam pojęcia jak to przeskoczyć ponieważ gdy sprawdzam kod to  wartości są jak powinny dla tych dodatkowych opcji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej było zmienić gamme na np delte? Ładniejsze, po canie lata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio gamma na pewno działa na fisie 849 po 3 przewodach z zielonej wtyczki po podłączeniu wg schematu w pierwszym poście. Miałem B5 z 2000r w tej konfiguracji i działało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

849 z gamma v bez problemu działa na 3lb. mam tak u siebie podłączone aktualnie.

może wystarczylo kodowanie licznika zmienić.

846 to jeden z pierwszych ff więc te wszystkie bajery mogą nie działać. zresztą mają trochę inny wsad niż 849 i jeżeli robisz w tych samych komórkach (np welcme) to nie będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@owies no włśnie nie mam wiązki do radia po canie. Brakuje mi tunera tmc aby gadał z licznikiem po can. 

@tauka kodowanie licznika mam 21115. Radio kodować także próbowałem na różne sposoby i za nic nie chciało gadać na liczniku 849. Ludzie pisali że im działa i nie potrafię zrozumieć jak. Piny mam połączone  licznik-zielona wtyczka w radiu , 30-8, 31-9, 32-10.

Mam jeszcze oprócz tego w samochodzie 846, dwa inne 849. W jednym nawet fis wymieniłem na nowy i wolałbym jeden z tych zainstalować w aucie. Brak pomysłów. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie, do delty nie trzeba tunera TMC, licznik robi dla niej za bramkę i daj wszelkie potrzebne info z samochodu.

Ciekawe jak młode radio z CANem dałoby się odpalić na tej szafie... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, dzejson90 napisał:

Radio kodować także próbowałem na różne sposoby

Czyli z 4 na ostatnim miejscu też robiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Probowalem z 4, 7 i inne kombinacje.

20191006_222006.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.10.2019 o 22:20, dzejson90 napisał:

Tak. Probowalem z 4, 7 i inne kombinacje.

Obstawiam, że nie odświeżyłeś Can Gateway. :ok

 

Edytowane przez vipereeek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kiedyś coś mi się obiło o uszy ale nie wgłębiałem się. Mógłbyś napisać o co z tym chodzi. Ja nie mam VCDS(brak komentarzy i pomocy) więc moim viakenem w kodowanie Can getway nie wchodziłem żeby nie namieszać. Wytłumacz mi prosze o co chodzi bo jeżeli to o to chodzi to być może jedyna deska ratunku :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vipereeek  eureka, ty to masz łeb ? W can getway zmiebilem kodowanie z 6 na 4 i spowrotwm na 6 i pojawilo sie info o radiu po 3 drutach na liczniki 849 ????????

20191008_182349.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Docelowo finalna wersja 3B0920849A juz po wyskalowaniu wskazowek z b6 no i za radyjkiem na fisie ???? +staging i welcome

Dzieki wszystkim co sie odezwali w tej sprawie ????

20191008_203712.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a mam inne pytanie. Mam założone radio Rcd 200 i wszystko działa jak powinno i jestem na etapie zmiany licznika z 1/2 na full FIS. Czy jakiś licznik będzie wyświetlał komunikaty z radia na FIS? Gdzieś czytałem że chyba nie ale może jest jakiś licznik z którym to zagra to taki kupię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam passata z 97roku w benzynie. Jestem na etapie wymiany zegarów z bez fis na pełen fis. Odpowiednie zegary juz mam czyli te bez can o numerze 919.

 Byłby ktos tak miły i przerobil mi soft do nowych zegarów?

O to wsady: 

z góry dziękuję.

1J0920842A A4-KOMBIINSTR. VDO V18_NOWE_ZEGARY.BIN 3B0919880 B5-KOMBIINSTR. VDO V08_stare zegary bez fis.BIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, po numerze wychodzi że nowe zegary masz xxx920xxx... Jesteś pewny że nowe zegary są bez can 919.

W tym roczniku to oczytaj sobie pin i zaloguj się nim do licznika i przez adaptacje 21 dopisz się kluczyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tauka napisał:

Hmmm, po numerze wychodzi że nowe zegary masz xxx920xxx... Jesteś pewny że nowe zegary są bez can 919.

W tym roczniku to oczytaj sobie pin i zaloguj się nim do licznika i przez adaptacje 21 dopisz się kluczyk.

No własnie sprzedawca mowil ze sa bez can. W starych zegarach mam immo 1 a w tych jest immo2. Pastylki mam. Podpiołem je do samochodu. Problem jest w tym ze pokazuje blad oleju ( nie mam czujnika) zapala sie stop i piszczy.

Można to jakoś ogarnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest 920 to nie mogą być bez can. obrotomierz ci działa?

Edytowane przez tauka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, tauka napisał:

A obrotomierz ci działa?

Obrotomierz nie dziala. Jak przeprowadzam test to wskazówki sie obracają i wracaja .

Mogę prosić jakiś kontakt do Ciebie np. numer telefonu? było by łatwiej porozmawiać.

Edytowane przez zygi75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności