Skocz do zawartości
pogromca

Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkim mam passata B5 bez FIS została dołożona manetka wiązka i kupiony licznik od anglika i jest problem na liczniku od angola pali się kontrolka poduszki powietrznej, klocków i nie działa obrotomierz co może być. Licznik koduje się i immobilizer również auto można odpalić. Na ori liczniku wszystko jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samochód posiada can ?

can gateway zakodowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkim mam passata B5 bez FIS została dołożona manetka wiązka i kupiony licznik od anglika i jest problem na liczniku od angola pali się kontrolka poduszki powietrznej, klocków i nie działa obrotomierz co może być. Licznik koduje się i immobilizer również auto można odpalić. Na ori liczniku wszystko jest ok

Który rocznik auta,ewentualnie jakie numery starego i nowego licznika.To że ty jesteś wróżka,to nie znaczy,że i na forum są wróżbici.:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ato jest z roku 99. Końcówka nowego licznika to 922 a starego nie pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pamiętasz to sprawdź. Głównie chodzi o środkowe 3 cyfry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś była pierwsza próba wymiany licznika, podpowie ktoś czy mam dobrany dobry licznik ?

 

 

Na zdjęciu, nr mojego golasa i 1/2fis z paska 1.8T 99r jak dobrze pamiętam,

Praca zakończona fiaskiem, auto nie odpalalo i wywalalo mnóstwo błędów.

 

Jeżeli to zły nr licznika ktory posiadam, będę wdzieczny za info jakiego powinienem szukać a tego będzie trzeba sprzedać. Chyba że z licznikiem wszystko ok a źle skopiowano wsad licznika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj o zamiana licznika bez CAN na licznik z CAN bo jak widzę u ciebie to zmieniasz licznik właśnie po szynie CAN której nie posiadasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki licznik o jakim nr powinienem mieć żeby pasował bez przeróbek, typu nowe okablowanie itp. Chciałbym mieć tyle szczęścia co inni i włożyć skopiować wsad licznika i cieszyć się 1/2fis bądź pełen fis.

 

Bylem przekonany że licznik który zakupiłem był dobry, wynika to pewnie z tego że temat ma 250 stron sporo wiadomosci mi się miesza pomiedzy 3b a 3bg :/ no i wtopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to ma zagadac jak zakładasz licznik z CAN? 919 takiego licznika szukaj. Napewno będzie prosciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3B1919880 , 3B1919930 jakieś inne ? pół fis albo fis do diesla to nie problem, gorzej z benzyną, jakieś jeszcze inne końcówki prócz 880 i 930 ?

 

mimo że się na tym nie znam, to wydaje mi się że końcowe 3 liczby mają też znaczenie, bo np dopisując do kodu 3B1919880 czyli 3B1919880C wyskakują już tylko liczniki dla Diesla, podpowiecie ? czy jakieś inne kody oprócz tych 2 wchodzą w grę ? może jest gdzieś jakiś spis liczników podzielonych na takie z CAN i bez ? i dla Diesla i Benzyny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po zmianie licznika odkrecalem jeszcze kierownice,zeby zalozyc oslony plastikowe. Zapomnialem odpiac kostki od tasmy airbagu i poleciala...nawinalem ja,potem przekrecilem ta tasme do konca w prawo,a nastepnie ok 3obroty w lewo,zlozylem do kupy i teraz jak skrece w lewo,nawet lekko,to zapala sie abs i esp. Zle zalozylem tasme czy problem moze byc z tym czujnikiem esp?

Edytowane przez R@lph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jesli go zakoduje to bedzie dzialal?

Będzie.

Manetke zalozylem i nie dziala mi w niej spryskiwacz szyby przedniej,reszta ok.

Manetka ma te same funkcje i po zmianie powinno wszystko działać,sprawdź czy dobrze włożyłeś wtyczki,jeśli tak,to manetka jest uszkodzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie dziś zamontowałem manetkę fis do mojego Passata 1.9 Tdi 2000 rok ATJ mam pytanie kupiłem licznik Full fis immo 3 i co mam przepisać ze sowjego starego licznika immo 2 ??? Kluczyk bez problemu zaprogramowałem bez wymiany pastylki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie dziś zamontowałem manetkę fis do mojego Passata 1.9 Tdi 2000 rok ATJ mam pytanie kupiłem licznik Full fis immo 3 i co mam przepisać ze sowjego starego licznika immo 2 ??? Kluczyk bez problemu zaprogramowałem bez wymiany pastylki .

Patrz pierwszy post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z licznikiem juz ok,ale narobilem klopotu z tasma airbag. Zapomnialem odpiac wtyczki i rozwinela mi sie. Zlozylem ja,nawinalem,ustawilem mniej wiecej trzy obroty w lewo i teraz jak skrecam w lewo,to zapala sie abs i esp. Zle ja zalozylem czy problem bedzie z czujnikiem esp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialem odpiac wtyczki i rozwinela mi sie. Zlozylem ja,nawinalem,ustawilem mniej wiecej trzy obroty w lewo i teraz jak skrecam w lewo,to zapala sie abs i esp. Zle ja zalozylem czy problem bedzie z czujnikiem esp?

 

w obudowie taśmy jest okienko, w którym powinna pojawić się żółta plamka , dopiero wtedy masz pewność, że taśma jest ustawiona w środkowej pozycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w obudowie taśmy jest okienko, w którym powinna pojawić się żółta plamka , dopiero wtedy masz pewność, że taśma jest ustawiona w środkowej pozycji

 

dzięki kolego,to bede musiał tak ustawic,az pojawi sie ta zółta farbka,bo to jest jakos odpowiedzialne za esp,te skręty

Edytowane przez R@lph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie. Zmieniam licznik z 3b0 919 860D na 3b0 919 890MX. Mam kluczyk z zatopiona na stałe pastylka immo1 czy mogę na okres do póki nie dorobię sobie drugiego klucza z immo 2 dokleić prowizorycznie pastylkę immo 2 ?? i czy nie będzie łapać błędów z dwóch pastylek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkim mam passata B5 bez FIS została dołożona manetka wiązka i kupiony licznik od anglika i jest problem na liczniku od angola pali się kontrolka poduszki powietrznej, klocków i nie działa obrotomierz co może być. Licznik koduje się i immobilizer również auto można odpalić. Na ori liczniku wszystko jest ok

Widocznie żle czytałeś poradnik

Poduszka powietrzna komunikuje się po can musisz zakodować w can gataway

kontrolkę klocków musisz wyłączyć w kodowaniu licznika

a obrotomierz ci nie działa bo licznik się komunikuje po canie z silnikiem a ty instalacji can nie posiadasz i nie będzie działać

tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Passka B5 98r. 1.9TDI AFN i nie mam obecnie MFA ani FIS. Chciałbym dołożyć 1/2 FIS. Dużo liczników dostępnych w necie z 1/2 MFA pochodzą z 115KM PD. Czy taki licznik będzie pasował? Jeśli nie to jakiego licznika będę potrzebował - z jakimi numerami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności