Skocz do zawartości
PeCet

Co oznacza naklejka NOC STOP z tyłu auta ?

Rekomendowane odpowiedzi

jak w tytule... spotkałem już kilkanaście aut z taką naklejką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł, bo ja prawie w ogóle nie jeżdżę w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wyjaśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ubezpieczysz w Warcie to ci takie coś przylepią z przodu i z tył samochodu ponoć jakaś zniżka wtedy jest na ubezpieczeniu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10% zniżki na AC w warcie. Moja ładniejsza połowa ubezpieczała w ubiegłym tygodniu i posiada coś takiego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusy i minusy takiej naklejki. Jadąc w nocy większe ryzyko kontroli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ryzyko? No... chyba że ma się coś na sumieniu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ryzyko? No... chyba że ma się coś na sumieniu

Ryzyko jak ryzyko, ale jak czasami trafi się jednej nocy 2 lub 3 kontrole to sporo czasu się traci ;) Dobra sprawa dla kogoś kto prawie wcale w nocy autem nie jeździ. To nie dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcja według mnie bardzo fajna, tylko naklejki ponoć są naklejane od środka, czyli np. ja do niej przystąpić bym nie mógł, bo mam przyciemnione szybki... I po prostu muszą to dopracować i zrobić naklejki naklejane od zewnątrz, choć wiadomo, że od zewnątrz zawsze łatwiej zdjąć, niż te naklejone od wewnątrz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akcja według mnie bardzo fajna, tylko naklejki ponoć są naklejane od środka, czyli np. ja do niej przystąpić bym nie mógł, bo mam przyciemnione szybki...

Możesz przystąpić, ale połowicznie ;) Naklejki wrzuca się na przednią szybę również ;) A na tył dać możesz na folię :D może będzie widać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo wykrois na folii kszalt naklejki i zerwac w tym miejscu folie (ale hardcore) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcja ciekawa, tylko pytanie, czy jest ona na terenie całego kraju ? Znalazłem w google kilka artykułów na jej temat, ale wszędzie jest wspomniane o lokalnym charakterze akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akcja ciekawa, tylko pytanie, czy jest ona na terenie całego kraju ? Znalazłem w google kilka artykułów na jej temat, ale wszędzie jest wspomniane o lokalnym charakterze akcji.

Wydaje mi się że akcja jest ogólnopolska. U mnie w okolicy też jest sporo aut w ten sposób oznaczonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc nie spotkałem się jeszcze z ani jednym tak oklejonym samochodem w Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że przewidziane jest to dla klientów Warty ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko że przewidziane jest to dla klientów Warty ...

Zniżki może tak, ale główny cel akcji jest dla każdego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam naklejki od stycznia i śmigam w nocy ale ani razu policja mnie nie zatrzymała tym bardziej z powodu naklejki NOC STOP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja szczerze mówiąc nie spotkałem się jeszcze z ani jednym tak oklejonym samochodem w Warszawie.

ja widziałem jedną Vectrę z takimi naklejkami. I chętnie też bym ją nabył. Jak będę tankował na BP to dowiem się czy w W-wie jest prowadzona taka akcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam naklejki od stycznia i śmigam w nocy ale ani razu policja mnie nie zatrzymała tym bardziej z powodu naklejki NOC STOP

 

Bo o tej całej akcji policja ma blade pojęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności