Skocz do zawartości
PeCet

Co oznacza naklejka NOC STOP z tyłu auta ?

Rekomendowane odpowiedzi

ja widziałem jedną Vectrę z takimi naklejkami. I chętnie też bym ją nabył. Jak będę tankował na BP to dowiem się czy w W-wie jest prowadzona taka akcja.

Jestem po tankowaniu na BP. Nic o takiej akcji w Warszawie nie wiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podskocz sobie do ubezpieczalni i powiedz że chcesz naklejkę może dostaniesz? Pewnie gratisowe są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem są to akcje lokalne i zależy to od miejscowej policji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że są to akcje lokalne. Napisałem na adres który podał kuczlaw i mają mi przysłać gratisowo w ramach promocji firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyobraźcie sobie taką sytuację:

naklejasz sobie taką naklejkę i auto w nocy stoi pod domem, przypadek w domu np. żona się poślizgnęła wychodząc z wanny ma rozbitą głowę; małe dziecko podczas snu spadło z łózka i ma torsje; oparzyłeś sobie rękę robiąc sobie herbatę do kolacji... i wiele takich głupich zdarzeń losowych... w każdym przypadku karetka nie podjedzie bo Pani na dyspozytorni pyta się czy przytomny, jak przytomny to że za pół godziny dojedzie karetka....

 

Każdy z nas nie tracąc czasu na dyskusje, bierze poszkodowanego na ręce i do samochodu. pamiętając że w nocy jest więcej patroli to jedziemy przepisowo żeby jak najszybciej ale bezpiecznie dojechać do szpitala.... i co ... klops :( 1 patrol... 2 patrol... każdemu trzeba tłumaczyć że to my jesteśmy właścicielami auta i że jedziemy do szpitala z poszkodowanym dzieckiem.....

2 wersja... nie zatrzymujemy sie na żądanie patrolu...no ale tu moze być jeszcze gorzej.. :((

 

 

jak dla mnie: Jestem na NIE.

ale to jest indywidualna sprawa.

 

a po drugie: nie wydaje mi się, że naklejka może pomóc mojemu samochodowi żeby nie zmienił właściciela ..

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kazdym cywilizowanym kraju w takiej sytuacji policja jeszcze z kogutem odwiezie Cie pod szpital...ale w Polsce bywa roznie slyszalem o takich co pomogli, ale tez o takich ktorzy mieli wdupie i przedluzali wypisanie mandatu;/ Akcja jest chyba od dobrego roku i jakos bez echa wiekszego i pewnie polowa "kraweznikow" nawet nie wie co to za naklejka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie polowa "kraweznikow" nawet nie wie co to za naklejka

I to jest problem tej naklejkowej akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności