Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

Ale kuczi już pewnie w trasie - będzie na miejscu to mu przez CB podpowiedzą

 

Spoko, trafiłem ;) Bus ma końcową stację na parkingu od Jerozolimskich :) Dzięki za podpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest może ktoś tutaj kto mógłby zobaczyć co się stało z moim radiem CB??

mnie słychać b.dobrze natomiast ja nie słyszę nic,sprawdzałem na innej antenie,z inną gruszką i jest to samo

Alan 48 Plus Multi B ,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MauroO jest szpecem o CBkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pochwalony Preziu,dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toz nic nie zrobil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@77Marek

 

dzięki :) dostałem to czego chcialem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy piszę do Was z wielką prośbą o sprawdzenie tego autka :

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-pilnie-tdi-navi-xenon-pdc-alu-C13698826.html

Ja sam mam do Warszawy koło lub ponad 600km i troche głupio jechać po auto w ciemno ;/

Sprawa wygląda tak, że Preziu był tak miły i obejrzał to auto, mówi, że "bidy nie ma", ogólnie poza wiejskimi wstawkami i lekko bitym przodem nic tam się nie dzieje, ale powiedział, że po prostu najlepiej sprawdzić auto VAGiem i na pewno ktoś się tu znajdzie ;)

 

Z góry dzięki za wszelką pomoc czy informacje,

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal, fotki Ci juz wyslalem.

To co ja zauwazylem:

1. Z zewnatrz troche zaniedbany, wewnatrz czysto (tylko kierka wytarta)

2. Byl po lekkim dzwonku, po nim zostal zmnieniony zderzak bez spryskow (spada z lewej strony, byc moze to tylko spadla ze slizgu, luszczy sie chrom na zderzaku), lampy na bixenon, przednia szyba 2002, ale VW

3. badziewne listwy chromowe z alledrogo

4. lekkie wgniecenie na tylnej klapie

5. purchle na granicy dachu z przednia szyba

6. lamiacy sie lakier na tylnym spojlerze po bokach

7. bagaznik caly, brak wlepki w bagazniku

8. Duza navia, 202 kkm na szafie

9. tylne tarcze do wymiany, przednie ok

10. zawias przedni na pierwszy rzut oka OK

 

cza by go zwagowac i moze niech ktos jeszcze rzuci okiem\

 

aaa wg mnie byl lakierowany blotnik lewy i chyba cieniowne drzwi ale czujnika lakieru nie mialem (na prezesowskie łoko tak) :)

kto podjedzie i pomoze chlopakowi ??

Lokalizacja 2 km od Wolomina.

 

PS. czujniki parkowania z tylu ma dolozone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

moge podjechac z vagiem ale za tydzien bo teraz mocze duuupe na mazurach...

 

 

ps. przy okazji: zwalil mi sie przedni silownik od zamka ktos wie jak otworzyc drzwi serwisowo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z tym passatem. Sam chciałem go kupić jakieś dwa miesiące temu. Obejrzałem go przy Puławskiej w firmie gdzie jeździł nim jakiś prezes od siedmiu boleści. Teraz są inne zdjęcia bo wcześniej były jeszcze przedstawiające silnik. Kolega z którym jeździłem ten samochód oglądać widział go teraz na giełdzie Żerańskiej. Wżery na dachu tuż przy szybie zdyskwalifikowały samochód całkowicie ponieważ przez to sprzedałem swojego wcześniejszego passata. Preziu napisał delikatnie, że samochód był po lekkim dzwonku. Moim zdaniem dobrze dostał w przód skoro obudowa komputera w grodzi silnika jest pęknięta. Nawet ramiona wycieraczek są źle pozakładane. Wiadomo, że po wymianie szyby serwis odwalił sztukę. Na koniec ciekawostka licznikowa, którą udało się sprawdzić za pomocą VIN. Rzeczywisty przebieg jest o wiele większy niż pokazuje to licznik. Ale to już moja tajemnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No... i wszystko jasne... wielkie dzięki za informacje. Kurde, właśnie coś mi sie tak wydawało, że to auto już wisiało na necie dużo wcześniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochód jeździ w jakiejś firmie i jest w ciągłej eksploatacji. Kusząco wygląda tylko na zdjęciach a właściwie kusi tylko kolorowa navi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia tak naprawdę nie oddają jego prawdziwego stanu, bo Preziu porobił kilka fot i było widać, że jego stan jest taki średniawy (jeśli chodzi o wygląd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że poci się uszczelka pod głowicą w okolicy trzeciego cylindra. Ja wytargowałem na 17 700 ale szybko się rozmyśliłem po przekalkulowaniu kosztów. No i ten dach z wżerami mnie odstraszał. Kolega z forum Tomcio może coś na temat mojego ostatniego samochodu powiedzieć a szczególnie wżerów na skraju dachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś z warszawy kto zrobił by mi domykanie szybek z pilota, ryglowanie drzwi po 15km/h czy doświetlanie drogi. Jeżeli był by ktoś chętny pomóc i ma VAG to proszę o PW. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek godz.20 Fort Wola - pasuje?:dobrze Pewnie a nawet na pewno ktoś zrobi !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poniedziałek godz.20 Fort Wola - pasuje?:dobrze Pewnie a nawet na pewno ktoś zrobi !!!

Może ja:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryśiu jak zwykle pomocny i niezawodny:dobrzeCieszy że już w W-wie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie robie recenzje na temat myjni samochodowych proponuje mycie calego nadwozia bezdotykowo + odkurzanie +mycie szyb+czyszczenie deski i wszystkich elementow plastkikowych koszt to jedyne 35 zl zainteresowanych prosze o kontakt 517-662-778 Normalnie kosztuje 85zl

Edytowane przez mlody9073

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, a gdzie ta myjnia ??

bo ja bym sie moze pisal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności