Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie! Wiem, że to dział Off Topic, ale chyba łatwiej takie tematy rozwiązywać w dziale Tech. Po to jest stworzony. Na pewno Mazowsze też czyta dział techniczny, a nie tylko mazowiecki OT. :nono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i zapowiadają deszcz od 21 do końca dnia :[ to nie myję fury :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i zapowiadają deszcz od 21 do końca dnia to nie myję fury

 

Buuu to zrobiłem błąd bo umyłem wczoraj...zawsze musze tym sposobem wywołać deszcz :hehe ...a kiedyś w sejmie musieli się o to modlić :P

Do zobaczyska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, groźba opadów przesunięta na 22... to może jednak jakąś myjnię zaliczę dziś jeszcze przed przyjazdem :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra, groźba opadów przesunięta na 22... to może jednak jakąś myjnię zaliczę dziś jeszcze przed przyjazdem :>

 

No to ładnie nas siostry urządziłyście. A ja się głupi posłuchałem i nie umyłem. Myślę sobie: Marek na AWT zna się jak mało kto, więc jak pisze "nie myć" to znaczy "nie myć". A auto jest po deszczowej trasie i zawracaniu na błocie. ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...zapowiadają deszcz od 21...

Marek, nie kracz!

 

Godz. 17.10

No I Marku wykrakałeś, na Saskiej Kępie już pada, a nawet troszkę błyska się i grzmi:(.

 

A ja się głupi posłuchałem i nie umyłem.

Tomku, a nie możesz umyć, żeby się od nowa brudził? Zawsze jest szansa, że może jednak nie będzie padać i wtedy będziesz miał już czyste autko!!!

I o ile przyjemniej jest jeździć czystym i zadbanym samochodem:)!

Edytowane przez Grześko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie nas siostry urządziłyście. A ja się głupi posłuchałem i nie umyłem. Myślę sobie: Marek na AWT zna się jak mało kto, więc jak pisze "nie myć" to znaczy "nie myć".

 

No dobra, odszczekuję. Już padało, więc nie było warto myć samochodu :D

 

Jak chodzi o 1.8T to Marek nigdy się nie myli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam prosbe mogłby ktos mi sprawdzic to auto ewentualnie przejechac sie nim:http://moto.allegro.pl/item1038634173_mercedes_clk230_kompresor.html

 

Oczywiscie za wache zapłace i jakies dobre piwko.Nie chcialbym zrobic sobie wycieczki do Wawy.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ja mieszkam warszawa-wesoła,tomek- 502244589

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja trochę z innej beczki szukam kogoś kto mógłby zdjąć mi SIM-LOOCK-a z telefonu sony ericsson satio s 1 telefon jest na gwarancji więc żeby śladu niebyło , bo niechciał bym stracić gwarancji :taksobie, z góry serdeczne TXH za namiar:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
telefon jest na gwarancji więc żeby śladu niebyło , bo niechciał bym stracić gwarancji

 

wydaje mi sie ze samo zdjecie sima powoduje utrate gwarancji no ale moge sie mylic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze samo zdjecie sima powoduje utrate gwarancji
A jak sie to ma, jak bym poprosił o zdjęcie sim locka w autoryzowanym serwisie sony ericssona ? A poza tym niema u nas w grupie :kumple kogoś kto to robi? :kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaj mam kawalerskie kumpla co sie hajta w dni zlotu :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!!!Mam pytanko.Co to moze byc z moim paskiem?Na ostatnim spocie bardzo mi pomogliscie z tym tempomatem,ale teraz sie cos z nim dzieje.Po przejechaniu 5-6km komputer wariuje:prętkosciomierz nie dziala,wskaznik paliwa lata,komputer gada Bite Tanken.Co z nim moze byc?Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema!!!Mam pytanko.Co to moze byc z moim paskiem?Na ostatnim spocie bardzo mi pomogliscie z tym tempomatem,ale teraz sie cos z nim dzieje.Po przejechaniu 5-6km komputer wariujerętkosciomierz nie dziala,wskaznik paliwa lata,komputer gada Bite Tanken.Co z nim moze byc?Pozdrawiam

Porady techniczne w dziale : http://forum.vw-passat.pl/forumdisplay.php?f=19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z regionu pożyczyć wyjmak do przewodów wysokiego napięcia do VR6? Wymienić przewody mogę nawet na miejscu więc nawet nie muszę pożyczać, kwestia tego czy ktoś w ogóle ma.

 

edit: dało radę zrobić to zwykłymi szczypcami :)

Edytowane przez Nuttie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nikt z Wa-wy nie miał zamaru pojawić się na spocie?

 

Może ostro padać, ale to chyba nie problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyżby nikt z Wa-wy nie miał zamaru pojawić się na spocie?

 

Może ostro padać, ale to chyba nie problem?

Tadeusz, to jest cisza przed burzą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz, to jest cisza przed burzą

 

Dokładnie ;)

Chociaż ostatnio przed spotami to więcej jest "niestety nie będę..." ;) A Ci co są standardowo to już się tak nie chwalą.

Ja zamierzam w końcu dotrzeć :D

PS: Hmmm...chyba mowa nie była o naszym cyklicznym? A ja tu wyplam jak Filip z konopii indyjskich :wstyd

Edytowane przez Radoslav

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności