Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

szukam firmy,gdzie mógłbym opłacić tanio OC,tylko OC. obecnie mam 60% zniżki i w link4 w zeszłym roku zapłaciłem 408,00 a teraz 540,00 zł. słyszałem że podrożeje,ale aż tyle?

 

Zapytaj w Axa. Też miałem w linku ale przeszedłem na axe bo było znacznie taniej. W moim wypadku był pełny pakiet ale jak są konkurencyjni to myślę że przy samym OC też.

Oprócz tego możesz zadzwonić do aviva - tam mam drugie autko i samo OC - było tanio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukam firmy,gdzie mógłbym opłacić tanio OC,tylko OC. obecnie mam 60% zniżki i w link4 w zeszłym roku zapłaciłem 408,00 a teraz 540,00 zł. słyszałem że podrożeje,ale aż tyle?

A Ty już nawet tak się ogarnąłeś po sobocie, że o takich poważnych rzeczach myślisz?:blady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Ty już nawet tak się ogarnąłeś po sobocie, że o takich poważnych rzeczach myślisz?

 

żona mi przypomniała, a tak z rana w niedzielę :) -pewnie bym jeszcze gorzej się poczuł.

 

dziś dzwonili z link4 i zaproponował 470zł - jeszcze wstrzymam się parę dni, może pękną do 410?

Edytowane przez rasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziś dzwonili z link4 i zaproponował 470zł - jeszcze wstrzymam się parę dni, może pękną do 410?

 

:) standard. Mnie dzięki obniżce utrzymali dwa lata temu - po tym jak złożyłem wypowiedzenie zaproponowali tyle co konkurencja, więc zostałem bo w takiej sytuacji nie było sensu zawracać sobie głowy z przejściem do innego towarzystwa. Rok temu była powtórka ale tym razem nie byli w stanie dorównać konkurencji więc w końcu się z nimi rozstałem.

Wg mojej opinii i tak sporo Ci zeszli z ceny biorąc pod uwagę że to tylko OC i już więcej nie zejdą. Także jak masz gdzieś dużo taniej, to warto chwilę czasu poświęcić i się przenieść. Wydaje mi się jednak że 470 to już nie jest dużo aczkolwiek mogę się mylić bo nigdy nie interesowałem się samym OC na Paska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się jednak że 470 to już nie jest dużo aczkolwiek mogę się mylić bo nigdy nie interesowałem się samym OC na Paska

 

dziś dowiadywałem się o najtańsze firmy ubezpieczeniowe....w link4 470 to najtaniej co mi zaproponowano.....wstrzymam się jeszcze.zobaczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wstrzymam się jeszcze.zobaczę.

Tylko wiesz, że odpowiednio wcześniej musisz wypowiedzieć umowę poprzedniej firmie?

Gdzie miałeś wcześniej OC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie miałeś wcześniej OC?

Mareczku, co ty jeszcze się z jajeczka nie otrząsnąłeś - pisał przecież że ma w Linku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko wiesz, że odpowiednio wcześniej musisz wypowiedzieć umowę poprzedniej firmie?

 

wystarczy 1 dzień przed z tego co pamiętam? tzn. muszą otrzymać 1 dzień przed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wystarczy 1 dzień przed z tego co pamiętam? tzn. muszą otrzymać 1 dzień przed.

No tak i jak będzie za późno , to sami przywalą do opłacenia druk i chyba mają w d...

Cytat:

Napisał MauroO

Gdzie miałeś wcześniej OC?

 

Mareczku, co ty jeszcze się z jajeczka nie otrząsnąłeś - pisał przecież że ma w Linku

No tak, tak. Jak czytałem ten post, to byłem nieogarnięty jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziś dowiadywałem się o najtańsze firmy ubezpieczeniowe....w link4 470 to najtaniej co mi zaproponowano.....wstrzymam się jeszcze.zobaczę.

Powiem tak ja w mbanku w zeszłym roku 315,60PLN:dobrze i chyba nigdzie się nie będę musiał przenosić w tym roku:hurra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak ja w mbanku w zeszłym roku 315,60PLN i chyba nigdzie się nie będę musiał przenosić w tym roku

 

Rysiu- samo OC-554,00zł -(domyślam się że masz konto w mbanku.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu na jesieni ktoś się chwalił na spocie jeszcze na dworze że, był na ozonowaniu paska w Wawie. Szukam czegoś takiego, może ktoś ma jakis dobry namiar??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rysiu- samo OC-554,00zł -(domyślam się że masz konto w mbanku.)

Mam u nich konto,a poniżej wyliczenie składki na ten rok i banan od ucha do ucha:marecek:D

2010-04-20_215221.jpg

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moze ktos z Was myslal o tym...

w sumie niezly pomysl na spedzenie weekendu czerwcowego :D

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=873648#post873648

 

a tu sie to bedzie dzialo:

 

http://nor.nysa.pl/index.php?id=p0501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukam firmy,gdzie mógłbym opłacić tanio OC,tylko OC. obecnie mam 60% zniżki i w link4 w zeszłym roku zapłaciłem 408,00 a teraz 540,00 zł. słyszałem że podrożeje,ale aż tyle?

 

sprawdz MTU w ubiegłym roku najtansze było TUW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już Cię gęba swędzi???

 

taki maly trening przed ogolnopolskim :D

jak to mowia,trening czyni mistrza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyni mistrza

No wiele Ci nie brakuje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wiele Ci nie brakuje.

 

daj spokoj...

nie bede z Toba konkurowal...jestes bezkonkurencyjny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestes bezkonkurencyjny

Taaa, to dlaczego nie pamiętam skąd mam obite i obtarte kolano? :zakrecony::dance5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności