Skocz do zawartości
laki

V-Power Diesel z technologią GTL

Rekomendowane odpowiedzi

Hm, dziś tankowałem ale nie spotkałem się z jakąś szczególną reklamą o obecności nowego paliwa ... pewnie w mojej wiosce jeszcze nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie tylko ciekawe jaka cena ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bedzie taka sama jak Diesel V-Power albo bardzo zbliżona ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie bedzie taka sama jak Diesel V-Power albo bardzo zbliżona ...

jezeli tak to pewnie bede lał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pic na wode fotomontaż....chwyt reklamowy i tyle...chyba w PL tylko takie rzeczy robią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to lepsze paliwo to jest poprostu nie "chszczone " czyli takie jak powinno byc normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zlydzial1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pic na wode fotomontaż....chwyt reklamowy i tyle...chyba w PL tylko takie rzeczy robią

 

może poprzesz czymś swoją teorię ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z artykułu wynika że zastąpi dotychczasowego V-Powera. Myślę że cena jednak nieznacznie wzrośnie. A brak reklamy tłumaczyłbym tym, że muszą "upłynnić" na stacjach najpierw zapasy starego V-Power'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę już od ponad roku na V - Pover Diesiel i powiem że widzę różnicę w ilości spalanego paliwa, kiedyś zdarzyło mi się parokrotnie zakatować na innych stacjach i spalanie trochę mi wzrosło o jakieś 0,2-0,3 l

 

Ale jeszcze jedno co zauważyłem nie każdej stacji Shella paliwo jest takie same róznie z tym bywa nie wiedząc czemu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jeszcze jedno co zauważyłem nie każdej stacji Shella paliwo jest takie same róznie z tym bywa nie wiedząc czemu ?

powiem ci taką ciekawostke( pracowałem na przepompowni paliwa) ze na stacje przyjezdza beczka i leją tam gdzie jest mniej w zbiorniku(to czesta praktyka) i jakoś dziwnie zawsze "mylą" sie na niekorzyść klienta (czytaj lejesz V-POWER D a masz zwykły D.

Te paliwa tak naprawde różnią sie tylko dodatkami ale w koncu za te dodatki płacimy wiecej za litr!! Także stężenie tych ulepszaczy jest róźne w różnych dostawach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tankowałem i ...

Cena: 3.89zł/l ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj tankowałem i ...

Cena: 3.89zł/l

jakie pierwsze odczucia, czuc te 20 KM więcej? hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech jest V Power Diesel, V Power 100, V Power 95...

Dla mnie to raczej pic, choc moze na dluuuuuga mete (jak ktos przeprowadzi testy) moze sie okaze, ze jednak ten V Power okaze sie troche lepszy dla nowych silnikow.

 

PS. nie dzialal mi opcja "cytuj"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez jakiś czas lałem V-power Diesel i nie widziałem różnicy. Mało prawdopodobne by non stop wlewali tam zwykły D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie w Olsztynie 20 gr różnicy między zwykłą ropą a GTL.

A czy się różnią - ciekawe artykuły na temat technologii GTL i produkcji tego paliwa w necie. Na pewno nie jest to zwykła ropa + dodatki uszlachetniające.

Ja zalałem i nie spodziewam się +20 czy 30 km/h ale wystarczy, że ma praktycznie zerową zawartość siarki i niespotykanie wysoką liczbę cetanową, co sprawia, że pali się ono w bardziej czysty i wydajny sposób niż zwykły olej napędowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mikan

no wlasnie z artykulu wynikalo ze duzo czystsza jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o to paliwo dla mnie to ściema/marketing jak nic , zrobiłem na nim ponad 7kkm i najmniejszej różnicy nie widzę , ani mocy ani oszczędności.

wracam do tego na czym jeżdżę od pierwszego kilometra tego samochodu , czyli zwykły diesel z BP (dlatego z BP ,że program partnerski nic więcej)

 

miałem oczywiście na myśli vpower

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zalałem 53 litry nowego V-Powera z GTL i możecie mi nie wierzyć ale silnik ciszej pracuje :) o spalaniu jeszcze nie powiem bo zrobiłem na razie 100 km ale dam znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności