Skocz do zawartości
sebam

Chętnie przewiozę (forumowy kurier)

Rekomendowane odpowiedzi

witam. robi może ktoś w tym tygodniu trasę warszawa-kraków (dokładnie chodzi mi o grójec- kraków), mam do odbioru 4xopony w grójcu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. robi może ktoś w tym tygodniu trasę warszawa-kraków (dokładnie chodzi mi o grójec- kraków), mam do odbioru 4xopony w grójcu. Pozdrawiam

ja bede w piatek jechal z Warszawy do Krakowa. pisz na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

takie pytanie;

Niegowonice, woj. śląskie---> Sandomierz /ew.Kraków,

chodzi o transport niedużej, lekkiej części (aluminiowa obudowa sprzęgła)

Nie ukrywam, że najlepszy byłby dla mnie poniedziałek (11IV)

Gdyby ktoś miał możliwość, mógł pomóc- byłbym baardzo wdzięczny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

takie pytanie;

Niegowonice, woj. śląskie---> Sandomierz /ew.Kraków,

chodzi o transport niedużej, lekkiej części (aluminiowa obudowa sprzęgła)

Nie ukrywam, że najlepszy byłby dla mnie poniedziałek (11IV)

Gdyby ktoś miał możliwość, mógł pomóc- byłbym baardzo wdzięczny!

 

http://wysylajnajtaniej.pl

 

no w razie czego tania alternatywa kurier DHL za 18 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro(12-04-2011) Białystok - Łomża - Olsztyn - Pasłęk - Olsztyn - Łomża - Białystok wylatuje koło 9 rano jak kogoś/coś trzeba przewieźć to śmiało

sedan, bagażnik i 4 miejsca wolne ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Płocka do Lublina 4 koła 16" - spakowane w pudełka

oczywiście zapłata jak za kuriera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wtorek Warszawa do piatku wiec jak ktos ma cos do zagarniecia z tamtych rejonow moje (Brodnica) to prv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy nikt przed świętami lub po świętach nie leci z Lublina na Warszawkę. Potrzebuję transportu dla jednej części do zabytkowego auta konkretnie to nowa rura wydechowa do samochodu Warszawa M20 waga 4 kg, długość ok 210cm, a miejscowość o którą chodzi to Zakręt koło Warszawy. Część jest czyściutka tapicerki nie pobrudzi, dodatkowo zapakowana w folię Proszę o info. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisz do tony_w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z Lublina na Warszawkę.
Latam cemenciakiem, więc mogę przy okazji zabrać graciwo, o ile to się zmieści do kabiny lub do schowka w beczce ;) Daj kontakt do siebie, to się odezwę jak będę miał kurs w tamte strony. Oczywiście ktoś musiałby to odebrać "z szosy" lub parkingu.

Dziś wieczorem jadę, ale w Kołbieli odbijam na Ostrów Maz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok będę się odzywał po świętach namiar do mnie poszedł na PW Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Może ktoś się wybiera z lubelskiego najlepiej z okolic Tomaszowa Lubelskiego,Zamościa lub okolic do Tarnobrzegu lub Sandomierza i ma trochę miejsca na zabranie 4 kółek 16" bez obuwia ;) to bardzo proszę o info :)

Oczywiście przewidziane wynagrodzenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Może ktoś się wybiera z lubelskiego najlepiej z okolic Tomaszowa Lubelskiego,Zamościa lub okolic do Tarnobrzegu lub Sandomierza i ma trochę miejsca na zabranie 4 kółek 16" bez obuwia to bardzo proszę o info

Oczywiście przewidziane wynagrodzenie

 

I chyba w tym przypadku będę mógł pomóc ;) Tylko, że kółka trzeba by mi było do Krasnegostawu podwieźć. Jeżdżę często przez TSA ;)

 

wladek1181, w poniedziałek ok 23 będę jechał z Chełma do Olsztynka, oczywiście przez Wawę ;) Tylko, że to tak trochę jeszcze świątecznie i środek nocy, więc jak coś to kontakt, ewentualnie później jakoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I chyba w tym przypadku będę mógł pomóc ;) Tylko, że kółka trzeba by mi było do Krasnegostawu podwieźć. Jeżdżę często przez TSA ;)

Oooo widzisz i pewnie skorzystam ;) bo zawsze to bliżej podrzucić to do Krasnegostawu niż do Tarnobrzegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Krakowa do Lublina nikt nie pomyka na pusto z lawetą albo czymś większym w tym tygodniu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wyjeżdżam do Leżajska, powrót dzisiaj nocą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro rano Łódź -> Skierniewice -> Warszawa, a po południu powrót. Mogę zabrać jakiś pakunek niestety miejsc osobowych brak. Aby zabrać coś z Warszawy niestety musiałoby to zostać dostarczone w okolice ul. Osmańskiej a najlepiej na sam terminal DHL.

Jak coś to proszę dzwonić 500-612-369.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leci może ktoś jutro z Łodzi do Warszawy ? Mam do zabrania jedną większą paczkę, dołożę się do paliwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to znaczy większą? Ale jak coś śmigam jutro rano (około 6:00). Jak potrzebujesz jeszcze to dzwoń 500-612-369.

Ale niestety w Wa będę tylko w jednym miejscu i niestety nie będę mógł nikomu tego nigdzie zawieść. Musiałby się odbiorca ze mną zdzwonić i podjechać wieczorem do hotelu (ul. Poleczki) gdzie będę i odebrać.

W razie potrzeby wracam do Łodzi w czwartek wieczorem. Będę śmigał przez (Żyrardów lub Hutę Zawadzką to jeszcze do ustalenia w zależności od korków) potem Skierniewice i Łódź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś może w najbliższym czasie ze Szczecina tu na Dolny Śląsk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności