Skocz do zawartości
sebam

Chętnie przewiozę (forumowy kurier)

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro do Krakowa jade lekko po południu, wracam w niedziele po południu.

 

Moge coś komuś podrzucić w którąś stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wtorek około godz. 12 jadę z Chełma do Warszawy, jakby ktoś coś potrzebował to pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę z Zielonki (koło Warszawy) do Sterdyni powiat Sokołów Podlaski. Jak coś to na pw. Wyruszam przed 12.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .

W każdy piątek miesiąca wyjeżdżam: Sosnowiec - Łódź, co drugi piątek :Sosnowiec - Łódź - Warszawa, powrót zwykle tego samego dnia . W razie pytań piszcie na PW.

 

PS.sprostowanie - ogólnie wyjazd w piątki lub poniedziałki

Edytowane przez kris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam .

W każdy piątek miesiąca wyjeżdżam: Sosnowiec - Łódź, co drugi piątek :Sosnowiec - Łódź - Warszawa, powrót zwykle tego samego dnia . W razie pytań piszcie na PW.

 

poszło pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro Sz-n - Heilbronn i okolice , powrót w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam kogoś , kto będzie jechał z Warszawy do łodzi. Potzrebuje przewieść 4 kółeczka 16"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukam kogoś , kto będzie jechał z Warszawy do łodzi. Potzrebuje przewieść 4 kółeczka 16"

 

 

dołączam się do kolegi.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede jechał z Reguł k.Pruszkowa do Łodzi tylko jeszcze nie wiem czy w poniedziałek czy we środe.

Będe wiedział dokładnie jutro do 18 jak spedytor rozdzieli kierunki dostaw.

Edytowane przez Rastaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję kogoś kto leci ze szczecina w stronę świdwina , białogardu lub koszalina .Koniecznie busem bo chciałbym odebrać lodówkę ze szczecina .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapłacę komuś kto w listopadzie lub w Grudniu mógłby zabrać do PL kilka pudeł z Leeds.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapłacę komuś kto w listopadzie lub w Grudniu mógłby zabrać do PL kilka pudeł z Leeds.

 

a nie lepiej szpaku wysłac to kurierem

30kg = 20f i masz przesyłke z pod drzwi do drzwi przez kuriera dpd

 

http://catrinatrans.co.uk/

 

polecam dobra i sprawdzona przesyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nie lepiej szpaku wysłac to kurierem

30kg = 20f i masz przesyłke z pod drzwi do drzwi przez kuriera dpd

 

http://catrinatrans.co.uk/

 

polecam dobra i sprawdzona przesyłka

Podesłałem siostrze. Dziękuję kolego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wybałuszacz

A jak wysoka jest ta lodóweczka? Chyba na stojaka musi jechać. Ja potrzebuję przewieźć sofę z Koszalina do Szczecina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak wysoka jest ta lodóweczka? Chyba na stojaka musi jechać.

 

lodówka nie musi stać wazne aby po przetransportowaniu odstawic ja na kilka godzin przed właczeniem do gniazdka , przynajmniej tak było kiedys kiedy w rtv/agd pracowałem

 

---------- Post added at 22:52 ---------- Previous post was at 22:49 ----------

 

Podesłałem siostrze. Dziękuję kolego :)

 

nie ma sprawy a na przyszłosc to wbijaj na watek zagraniczny do nas do uk i pytaj bo moze sie zdarzyc ze ktos mieszka tam gdzie twoja siostra i nie daleko od ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wybałuszacz
Potrzebuję kogoś kto leci ze szczecina w stronę świdwina , białogardu lub koszalina .Koniecznie busem bo chciałbym odebrać lodówkę ze szczecina .

 

No "sadku1979" ja kulam się w pt, sob lub nd tj. 11, 12 lub 13 listopada do Koszlina - określ gabaryty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .

W każdy poniedziałek i piątek jeżdżę na trasie : Kalisz-Ostrów Wielkopolski-Wrocław i Wrocław-Ostrów Wielkopolski- Kalisz

 

PS. Jeśli jest ktoś zainteresowany to pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jedzie ktoś w sobote z Wrocławia w kierunku morza ? Kołobrzeg, Koszalin ? Bardzo by mi zależało, bo wiemy, jak działa pkp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

wybiera się ktoś w trasę Odolanów (obok Ostrowa Wielkopolskiego) do Krakowa? termin nieokreślony, jakoś w najbliższym czasie ;)

 

:drive:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy w najbliższych dniach jedzie ktoś z kielc do warszawy? Mam do odebrania sporą przesyłkę szer.60 dł.60 wys 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności