sebam Zgłoś #261 Napisano 30 Września 2011 Jutro do Krakowa jade lekko po południu, wracam w niedziele po południu. Moge coś komuś podrzucić w którąś stronę. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sadus Zgłoś #262 Napisano 1 Października 2011 We wtorek około godz. 12 jadę z Chełma do Warszawy, jakby ktoś coś potrzebował to pisać. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Desperski Zgłoś #263 Napisano 6 Października 2011 Jutro jadę z Zielonki (koło Warszawy) do Sterdyni powiat Sokołów Podlaski. Jak coś to na pw. Wyruszam przed 12.00 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kris Zgłoś #264 Napisano 7 Października 2011 (edytowane) Witam . W każdy piątek miesiąca wyjeżdżam: Sosnowiec - Łódź, co drugi piątek :Sosnowiec - Łódź - Warszawa, powrót zwykle tego samego dnia . W razie pytań piszcie na PW. PS.sprostowanie - ogólnie wyjazd w piątki lub poniedziałki Edytowane 11 Października 2011 przez kris Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
marcinL Zgłoś #265 Napisano 8 Października 2011 Witam . W każdy piątek miesiąca wyjeżdżam: Sosnowiec - Łódź, co drugi piątek :Sosnowiec - Łódź - Warszawa, powrót zwykle tego samego dnia . W razie pytań piszcie na PW. poszło pw Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
artmin Zgłoś #266 Napisano 14 Października 2011 jutro Sz-n - Heilbronn i okolice , powrót w nocy. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kargulo Zgłoś #267 Napisano 14 Października 2011 szukam kogoś , kto będzie jechał z Warszawy do łodzi. Potzrebuje przewieść 4 kółeczka 16" Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
marcinL Zgłoś #268 Napisano 29 Października 2011 szukam kogoś , kto będzie jechał z Warszawy do łodzi. Potzrebuje przewieść 4 kółeczka 16" dołączam się do kolegi.. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Rastaman Zgłoś #269 Napisano 29 Października 2011 (edytowane) ja bede jechał z Reguł k.Pruszkowa do Łodzi tylko jeszcze nie wiem czy w poniedziałek czy we środe. Będe wiedział dokładnie jutro do 18 jak spedytor rozdzieli kierunki dostaw. Edytowane 29 Października 2011 przez Rastaman Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sadek1979 Zgłoś #270 Napisano 5 Listopada 2011 Potrzebuję kogoś kto leci ze szczecina w stronę świdwina , białogardu lub koszalina .Koniecznie busem bo chciałbym odebrać lodówkę ze szczecina . Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Szpaku Zgłoś #271 Napisano 5 Listopada 2011 Zapłacę komuś kto w listopadzie lub w Grudniu mógłby zabrać do PL kilka pudeł z Leeds. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
TheBrave Zgłoś #272 Napisano 7 Listopada 2011 Zapłacę komuś kto w listopadzie lub w Grudniu mógłby zabrać do PL kilka pudeł z Leeds. a nie lepiej szpaku wysłac to kurierem 30kg = 20f i masz przesyłke z pod drzwi do drzwi przez kuriera dpd http://catrinatrans.co.uk/ polecam dobra i sprawdzona przesyłka Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Szpaku Zgłoś #273 Napisano 7 Listopada 2011 a nie lepiej szpaku wysłac to kurierem30kg = 20f i masz przesyłke z pod drzwi do drzwi przez kuriera dpd http://catrinatrans.co.uk/ polecam dobra i sprawdzona przesyłka Podesłałem siostrze. Dziękuję kolego Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość wybałuszacz Zgłoś #274 Napisano 8 Listopada 2011 A jak wysoka jest ta lodóweczka? Chyba na stojaka musi jechać. Ja potrzebuję przewieźć sofę z Koszalina do Szczecina Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
TheBrave Zgłoś #275 Napisano 8 Listopada 2011 A jak wysoka jest ta lodóweczka? Chyba na stojaka musi jechać. lodówka nie musi stać wazne aby po przetransportowaniu odstawic ja na kilka godzin przed właczeniem do gniazdka , przynajmniej tak było kiedys kiedy w rtv/agd pracowałem ---------- Post added at 22:52 ---------- Previous post was at 22:49 ---------- Podesłałem siostrze. Dziękuję kolego nie ma sprawy a na przyszłosc to wbijaj na watek zagraniczny do nas do uk i pytaj bo moze sie zdarzyc ze ktos mieszka tam gdzie twoja siostra i nie daleko od ciebie Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość wybałuszacz Zgłoś #276 Napisano 9 Listopada 2011 Potrzebuję kogoś kto leci ze szczecina w stronę świdwina , białogardu lub koszalina .Koniecznie busem bo chciałbym odebrać lodówkę ze szczecina . No "sadku1979" ja kulam się w pt, sob lub nd tj. 11, 12 lub 13 listopada do Koszlina - określ gabaryty Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tomaszek-1234- Zgłoś #277 Napisano 10 Listopada 2011 Witam . W każdy poniedziałek i piątek jeżdżę na trasie : Kalisz-Ostrów Wielkopolski-Wrocław i Wrocław-Ostrów Wielkopolski- Kalisz PS. Jeśli jest ktoś zainteresowany to pw Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lover Zgłoś #278 Napisano 17 Listopada 2011 Witam, jedzie ktoś w sobote z Wrocławia w kierunku morza ? Kołobrzeg, Koszalin ? Bardzo by mi zależało, bo wiemy, jak działa pkp... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Nord Zgłoś #279 Napisano 28 Listopada 2011 witam, wybiera się ktoś w trasę Odolanów (obok Ostrowa Wielkopolskiego) do Krakowa? termin nieokreślony, jakoś w najbliższym czasie Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
UCIEK Zgłoś #280 Napisano 28 Listopada 2011 Witam. Czy w najbliższych dniach jedzie ktoś z kielc do warszawy? Mam do odebrania sporą przesyłkę szer.60 dł.60 wys 100 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach