Skocz do zawartości
sebam

Chętnie przewiozę (forumowy kurier)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuje transportu z Pułtuska lub okolic w kierunku Sieradza, Łodzi i okolic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Może ktoś przewiezie klape bagażnika od kombi z warszawy do miejscowości Lubin woj.Dolnośląskie?Za przesyłke mi krzyknęli 230Pln i klient sie wystraszył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Jakby ktos chcial to w piatek 12.04.2013 jade z Częstochowy do Wrocławia. Mysle, ze bede mial troche miejsca wiec moge cos zabrac komus lub wziac droga powrotna w niedziele 14.04.2013.

Jakby ktos cos chcial to pisac PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś o północy (może troche po) śmigam w kierunku LIDZBARKU puste auto jak ktoś coś ma chętnie wezmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jedzie ktoś z okolic Kłodzka, Wałbrzycha na Górny Śląsk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę z Polanicy ale dopiero 5 maja. Jak coś małego (będę jechał z rodzinką) i nie spieszy się to możemy pogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jadę z Polanicy ale dopiero 5 maja. Jak coś małego (będę jechał z rodzinką) i nie spieszy się to możemy pogadać.

 

Dzięki za chęć pomocy, ale chodzi o drzwi do Renówki, czyli przynajmniej trzeba kombi z dużym pustym bagażnikiem :dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 maja zmierzam w kierunku Bytomia z lubelszczyzny,odwiedzam Katowice,względnie Mysłowice.W razie czego pv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy będzie ktoś jechał na trasie opole warszawa w najbliższym czasie? muszę przewieść 4 alufelgi 16.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje przewiwsc przedni zderzak do passata b4 z Tarnowa do Zamoscia. Pw lub 698-384-834

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję przetransportować skrzynię biegów do Bytomia albo w okolice (do 100km od Bytomia) Skrzynię mogę przerzucić w Żyrardowie/Skieniewicach/Warszawie i okolicy. Jeśli ktoś jest w stanie udzielić mi pomocy to będę wdzięczny. Piszcie na pw. Mogę sypnąć groszem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźmie mi ktoś 2 fotele samochodowe ze Śląska do Krakowa?

:help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jade jutro do piotrkowa w godzinach popoludnipwych bede jechal prze Wiskitki mszczonów rawe tomaszów jakby ktos cos potrzebowal info na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W przyszłą sobotę 29.06 jadę sam z Kołobrzegu do Gliwic. Wyjeżdżam koło 10-11. Jadę D102, D109, DK6, S3, A6, DK3, A4. Chętnych lub potrzebujących proszę o kontakt na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedzie ktos moze z polski do niemiec, holandi i möglby mi plyte z polski przywiezc?

autostrada A2 zjazd porta westfalica miedzy bielefeld, bad oeyenhausen a hannover (moja wies ma nawet zjazd z autostrady)

 

dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jutro ( piątek) jade z Częstochowy pod Radom przez Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Radom i koniec trasy w Łaziskach pod Ciepielowem. Miejsca, hmmm, duzo :P

Jeśli ktoś coś to pisac tu. Czas do okolo 13-14 jutro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może troche późno ale zawsze jade na wakacje dziś w nocy nad morze. będę jechał z Częstochowy - Łódź - Toruń - Gdańsk - Władysławowo - a potem po 3 dniach czyli w poniedziałek jade do Dźwirzyna i jestem tydzień potem moge coś zabrac do Częstochowy.

Z dużymi rzeczami może być problem bo rodzinka z małym dzieckiem ale zawsze można spytać. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek jadę z wawy do Sterdyni, przez obwodnicę Wyszkowa, Brok lub względnie na Stanisławów, Węgrów, Sokołów Podl... Pisać. Powrót niedziela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jedzie z Warszawy na Dolny Śląsk ?

 

P.S. Nieaktualne

Edytowane przez serek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam poszukuje kogos jadacy z polski przez niemcy. ktos kto ma w samochodzie miejsce na 1 plyte cd. mieszkam niedaleko austostrady a2 miedzy hannoverem a bielefeldem. wrzucenie do skrzynki pocztowej niemieckiej tez by wystarczylo. jak na razie szukam w taki sposöb bo koszt przesylki to prawie wartosc plyty - jak nie da rady to zamöwie z polski. dzieki z göry dla chcacych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności