Skocz do zawartości
makas1982

Przeróbka lamp soczewkowych

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do wszystkich pytanie ,chodzi o przeróbke lamp xenonowych orginalnych z europejskich na angielskie slyszalem ze we wszystkich soczewkowych lampach jest to mozliwe z angielskich na polskie i odwrotnie tylko nie wiem co tam trzeba poprzestawiac...Jezeli ktos na tym forum by wiedzial to prosze o pomoc..Bo tu w angli nie moge nigdzie dostac orginalnych xenonow a jak sa to strasznie drogie nie oplaca sie Jedynie przerubka by wchodzila w gre...

Edytowane przez makas1982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo tu w angli nie moge nigdzie dostac orginalnych xenonow

A ta Aukcje widziałeś? £ 95 to chyba nie jest aż tak dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki .Ale i tak interesuje mnie przerubka bo posiadam takze vw sharana i takze bym chcial miec xenony Do paska wielkie dzieki zobacze za ile da rade je sie kupic.Pozdrowionka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem masz przeslone na soczewkach ktora przestawiasz w zaleznosci po ktorej stronie drogi latasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem masz przeslone na soczewkach ktora przestawiasz w zaleznosci po ktorej stronie drogi latasz

Właściwie to nie wiem dokładnie, ale z opisów na forum wnioskuje ze ta przesłoną można zmienić tylko na światła symetryczne. Nie da się tego zmienić, z prawo, na lewo stronne i odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam lampy FK na soczewce i mam mozliwosc zmiany left hand/right hand podobnie kolega mial w ori swiatlach vectry b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmień tą PRZERUBKĘ :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to nie wiem dokładnie, ale z opisów na forum wnioskuje ze ta przesłoną można zmienić tylko na światła symetryczne. Nie da się tego zmienić, z prawo, na lewo stronne i odwrotnie.

 

Tak jest tez (o ile dobrze pamietam, bo rozbierałem to przed rokiem) w lampach xenon Helli w Audi A6 C5. Jest tam przesłona, ktora mozna albo wychylić i wtedy mamy światła asymetryczne albo mozna schować za przesłoną stała i wtedy mamy swiatła symetryczne, czyli np. USA.

Jeżeli w Anglii stosowane są symetryczne to można to łatwo przestawić, ale jeżeli asymetryczne dla ruchu lewostronnego to nie ma tam takiej mozliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ze nie da rady przerobic lamp z europejskich na angielskie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... popraw tego ortografa najpierw w temacie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi
To znaczy ze nie da rady przerobic lamp z europejskich na angielskie?

 

ja nie rozumiem w czym problem, masz chodliwe wersje europejskie, sprzedaj z zyskiem, w to miejsce kup od pierwszego lepszego polaka w polsce za grosze angliki z auta sciagnietego na czesci/przerobke i voila ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To znaczy ze nie da rady przerobic lamp z europejskich na angielskie?

 

Jeśli tylko przesłone da się odkręcić i obrócić o 180* to można to zrobić. Jeśli jednak przesłona jest na stałe połączona z soczewką i odbłyśnikiem to nie ma możliwości zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To znaczy ze nie da rady przerobic lamp z europejskich na angielskie?

Z tego co wiem to da się przerobić lampy w 3BG z wersji angielskiej na europejską. Rozmawiałem o tym z osobą która robi przekładki passatów. Trzeba jedynie jakąś blaszkę spiłować, żeby dało się ja obrócić. Nie wiem dokładnie jak to ogląda bo dopiero niedługo będę robił taką operację na w 2 passatach 3BG. Czekam tylko na dobrą pogodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w pasku lampy i mozna smaiło przestwic przesłone, na nasze czy angielskie, dodam ze lampy sam robiłem, czy sa do kupienia to nie wiem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wybieram się na Święta do GB i szukałem informacji na temat przepisów drogowych i znalazłem informację, że za brak przerobionych świateł na ruch lewostronny mandat wynosi 1000 funtów. I tu nasuwa się moje pytanie, czy istnieje jakaś możliwość łatwej przeróbki świateł, ewentualnie czy za brak przerobionych świateł mogą mnie ukarać w dzień - w planie mam jazdę w dzień więc raczej bez świateł?

Dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna w GB kupic naklejke na lampe, ktora zmienia strumien swiatla:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie mam pytanko gdzie ją można kupić (stacja benzynowa, sklep, itp) i jaka jest w przybliżeniu cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na każdej stacji już po stronie angielskiej możesz sprawdzić gdzieś na stacjach blisko przeprawy no i na pewno kupisz na promie.

 

---------- Post added at 16:50 ---------- Previous post was at 16:49 ----------

 

a cena chyba jak dobrze pamiętam to 6 pounds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności