Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodze sie, dla mnie to tez porazka cokolwiek powyzej 4300K - ale jesli masz wlasnie 4300K i dobrze ustawione to bardzo dobrze to wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wstawić fotki jak u siebie ma zamontowane przetwornice oraz puszczone kable od hidów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis juz nie dam rady, jutro wstawie pare fotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieHIDy nie oślepiają bo mają dynamiczną regulację poziomowania. I widziałem jak to działa. Miałem kiedyś B5 z dołożonymi Xenonami /ori lampy bez regulacji/ to przy jeździe po nierównościach skakało strasznie. Teraz mam drugie auto z ori instalacją Xenon i widać że swiatło nie podskakuje jak w tamtych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzis juz nie dam rady, jutro wstawie pare fotek

 

ok dzięki to czekam na fotkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może mi ktoś wstawić fotki jak u siebie ma zamontowane przetwornice oraz puszczone kable od hidów

Szukaj moich postów w tym wątku, dawałem fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukaj moich postów w tym wątku, dawałem fotki.

 

Oka oblukam cały ten wątek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to już kurde nie wiem czy kupować czy nie

chciałbym coś widzieć w nocy na drodze, na bi-xena mnie nie stać a na zwykłe żarówki szkoda mi już kasy aby robić testy, która lepsza.

Zawsze pozostaje taka opcja:

http://forum.vw-passat.pl/threads/104411-B6-Reflektory-bixenonowe-typu-quot-incognito-quot-przerobka-wg-wlasnego-projektu?highlight=incognito

Tak na marginesie-mam te lampki na sprzedaż :) W sumie swoje oryginalne H7 możesz później pchnąć na allegro za ok. 500zł (ja tak zrobiłem) i masz bixenon z porządnym odbłyśnikiem i osprzętem za 300zł :) I nie przepalają się palniki co kilka miesięcy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oka oblukam cały ten wątek

Co znaczy Oka? Czyli znalazłeś? Bo jak nie to słabo szukasz. post nr 64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co znaczy Oka? Czyli znalazłeś? Bo jak nie to słabo szukasz. post nr 64

 

Znalazłem znalazłem bo przeglądałem cały watek od początku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi chopy, czy jak kupię 55W dedykowane do CAN to na 100% trzeba przestawiać w kompie na ksenon bo inaczej to disco na desce? Bo mnie tu jakiś sprzedawca czaruje, że ma za lekko ponad 200zł komplet do CAN ale ma jeszcze lepszy (też do CAN) za 300ale różnicy nie potrafi wyjaśnić. Oczywiście zapewnia, że nie ma wpływu na CB radio itd.

Czy warto dopłacać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi chopy, czy jak kupię 55W dedykowane do CAN to na 100% trzeba przestawiać w kompie na ksenon bo inaczej to disco na desce? Bo mnie tu jakiś sprzedawca czaruje, że ma za lekko ponad 200zł komplet do CAN ale ma jeszcze lepszy (też do CAN) za 300ale różnicy nie potrafi wyjaśnić. Oczywiście zapewnia, że nie ma wpływu na CB radio itd.

Czy warto dopłacać?

Jak masz możliwość podłączenia na miejscu to by było najlepsze rozwiązanie. Założyć te za 200 i zobaczyć jak się sprawują. Powiem Ci, że ja kupiłem tydzień temu can bus 55W, które jak mnie Pan zapewniał będą w B6 działały bez zarzutu. Kupiłem, założyłem i nerwy mnie wzięły bo mrugały jak tylko odpaliłem auto. Fakt, że zakłóceń żadnych nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie ze sprzedawców w Warszawie którzy mają 55W nikt nie chce montować na miejscu - a sam nie chcę ryzykować bo nie mam kabla i programu do zabawy (o umiejętnościach nie wspomnę...)

Jeśli ktoś słyszał, zna lub może polecić kogoś w Warszawie lub okolicach - bardzo proszę o namiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to 55W czy 35W czy to za 400zł czy za 150zł wszystko to takie samo chińskie badziewie. Przerabiałem już chyba z 5 kompletów (także 55W) i zawsze było tak samo. Jedne pochodziły miesiąc inne trzy miechy, prędzej czy później zaczęły się problemy z "mruganiem". A jeśli chodzi o CB czy radio wszystkie powodowały zakłócenia, choć oczywiście co innego mówili sprzedawcy. Tak czy inaczej dla świętego spokoju odhaczyć vcdsem xenon i będzie ok. A jeżeli chcecie xenon w "normalnej lampie" to polecam ori przetwornice i palniki HID, opisywałem to już w tym wątku. Żadnych problemów z zakłóceniami radia czy CB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli chcecie xenon w "normalnej lampie" to polecam ori przetwornice i palniki HID, opisywałem to już w tym wątku. Żadnych problemów z zakłóceniami radia czy CB.

Podpisuję się pod tym obiema rękoma-jeśli chodzi o zakłócenia. Zastosowałem taki "myk" w projekcie "trixenon" w 3BG, poleciłem też ten sposób kilku zadowolonym użytkownikom. Jedyna wada tego rozwiązania, to kiepska żywotność palników xenonowych-o czym doskonale wiedzą osoby, które mają zamontowane HIDy-mniej więcej raz w roku należy wymieniać palniki, ale koszt jest niewielki chińskich palników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dla podglądu możecie zerknąć na mój problem jaki miałem :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z komentarza wynika, że poradziłeś sobie wkładając przetwornice 55W - dobrze rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, niestety nie poradziłem sobie. Problem miałem gdyż na chwilę obecną powróciłem do H7, a ksenony odsprzedałem koledze. Szukam coś co będzie hulało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, niestety nie poradziłem sobie. Problem miałem gdyż na chwilę obecną powróciłem do H7, a ksenony odsprzedałem koledze. Szukam coś co będzie hulało.

 

Szukaj z firmy Vertex sprawdzone przez kolegów na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, niestety nie poradziłem sobie.
wystarczyło zastosować filtry CAN , np takie: http://allegro.pl/warning-canceller-oszukiwacz-canbus-xenon-i2883686624.html i nie ma wtedy problemów z migotaniem świateł, "spaloną żarówką" itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności