Skocz do zawartości
Stochastic

Przebieg na wahaczach - Paski 3b i 3bg.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

naczytałem się o tym zawieszeniu i teraz żałuje że wymieniałem cały kpl. w dodatku na tzw. oryginał za ok. 1000zł (Allegro) po 15k już stuka na każdej nierówności tak więc jeżeli ktoś się jeszcze łudzi że to oryginał to niech sobie odpuści. Swoją drogą jak tu mieć pewność z jakiegokolwiek źródła nawet ASO, jeżeli na rynku są takie podróby (mój mechanik był przekonany na 100% że to jest org.)

Jeżeli macie doświadczenie z takimi firmami jak FEBI, TRW lub RUVILLE - (nie znam tej ostatniej, a na Allegro jeden ze sprzedawców opisuje że to ta sama fabryka co Lem.) to się podzielcie:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie Ty jeden kolego naciąłeś się na to badziewie ja też się skusiłem na te niby oryginały zwłaszcza że nawet na forum był ktoś kto je polecał, ja kupiłem na allegro od carde czy jakoś tak się nazywał, góra wytrzymała 12 tys dół 20tys teraz szukam kolejnego kompletu ale tym razem nawet niemyślę o jakiś wynalazkach tylko kupie Lemfordera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przed wymianą kompletu wszystkie wahacze wymagały wymiany? Jestem prawie pewien ze nie zużywają się równomiernie.

W sobotę wymieniłem prowadzącego za 280 zł ale pozostałe są w dobrej kondycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy przed wymianą kompletu wszystkie wahacze wymagały wymiany?

 

Pytanie do mnie? Nie wszystkie ale jak te szybko polecialy to wolalem calosc wyp...

 

nie Ty jeden kolego naciąłeś się na to badziewie ja też się skusiłem na te niby oryginały zwłaszcza że nawet na forum był ktoś kto je polecał...

 

Ja kupiełm te wahacze od (juz nie odwiedzajacego forum, super uzytkownika) HHA i musze stwierdzic ze mam o nim zle zdanie, pomimo ze duzo jest jego postow (rad, itd, itp) na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przywiozłem Paska miał przejechane 189.000km i stukał górny tylny wahacz który wymieniłem.Nie jeżdżąc za dużo po naszych pięknych drogach zaczął ostatnio klepać górny przedni :) Się wymieni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosze siz z zamiarem kupna kompletu wahaczy do B5 , czy warto kupować na allegro na 500-600 zł , jak tak to które ?:638:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nosze siz z zamiarem kupna kompletu wahaczy do B5 , czy warto kupować na allegro na 500-600 zł , jak tak to które ?:638:
w tej cenia to tylko Master Sport troche osób na forum juz je ma (w tym ja) i jak na razie to chyba nikt nie narzekał no chyba że się nie przyznał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

240tyś i wszystko dalej gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki stary ale ile już śmigasz na master sportach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja na razie zrobiłem jakieś 7 tys ale chłopaki z Olsztyna chyba coś koło 30 tak że nie jest źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 70 tysiącach wymieniłem 2 nośne i 1 prowadzący wszystko na lemfordera, na szafie 220 tyś a w realu:583:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprowadziłem przy 231 tys , po 20 tys zaczoł stukać lewy dolny ten z przodu wymieniłem oba na febi, po tygodniu z prawej strony to samo było. narazie mam 10 tys i spokuj. Stare te orginały mam, i słyszałem że po regeneracji są bardziej wytrzymałe , słyszeliście coś o tym ? pozdr, dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz są po 700PLN, kiedyś były tańsze. Będziesz cos robił przy zawieszeniu ??
Ok dzięki. Nie, na razie nic nie będę robił i oby jak najdłużej. Pytałem, bo chciałem zobaczyć co to są za wahacze. Cena niby atrakcyjna, ale nie wiem, czy to się przełoży na długowieczność lub choćby podobną jakość do oryginału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj na forum a będziesz wiedział czy warto za taką kasę kupić wahacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem i ludzie się uskarżają na febi i jakieś tam jeszcze, te master mnie zastanowiły. Jakbym miał kupować, to chyba bym się jednak wysilił na lemfordery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w tej cenia to tylko Master Sport troche osób na forum juz je ma (w tym ja) i jak na razie to chyba nikt nie narzekał no chyba że się nie przyznał

Ile już na nich kilometrów zrobiłeś?? Sory umknął mi twoj post poniżej.

Edytowane przez yaroz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odwiedziłem znajomego mechanika i jakież było moje zdziwienie jak usłyszałem że 2 górne wahacze mam do wymiany...Testowałem już Febi i jak narazie po parunastu tysiącach nic się nie dzieje.Jutro jade na "zakupy" i skuszę się na Lemfordery,mam nadzieję że dłuuugo wytrzymają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile już na nich kilometrów zrobiłeś

 

też mam MS, 80tyś zrobione na nich ... kupiłem komplet za 500zł chyba, nic nie stuka i nie puka i ... sorry, ale nie mam zamiaru wydawać na Lemma 1700zł, niech by mi nawet te MS wytrzymały i 50tyś km - to i tak wolę kupić 3xMS niż 1xLemm ( na którym raczej ciężko dobić 150tyś km ). Wahacze wymieniam sam, koszt roboty odpada. A poza tym filozofia jest prosta - jak jeździsz i dbasz, tak masz, a koledzy z podlaskiego mogą potwierdzić, że dziury w Białymstoku nie są inne od tych w np. Warszawie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności