Skocz do zawartości
POLMOS

wymiana foteli w 3b od 3bg opis foto

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a czy fotele z passata b5 fl Sedan podejdą do b5 przed liftem KOMBI? Jesli tak to na pewno przerobki beda powazne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzewam kotleta -sorry

Problem jest taki :

kanapa tyl z 3bg sedan wsadzona do 3b sedan i slabo to lezy miedzy siedziskiem a oparciem jest dosc spora szpara, ktos to juz przerabial jak sobie z tym poradzic ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się pod temat,

 

Słuchajcie od gościa kupiłęm komplet foteki tylko nie powiedział mi czy to od sedana czy od kombi, podłączyłem dzisiaj przednie fotele wraz z poduszkami i jest git !!! ale mam problem z tyłem, a mianowicie kanapa dolna ma dwa uchwyty do mocowania natomiast ja w moim paseczku b5 kombi miałem rozkładaną i była podłączona na bolec więc nie mam możliwości teraz zamontować tej nowej, a teraz częśc druga, oparcie jest dzielone ja moje stare ale szystko pięknie tylko że wejście na bolec było wyżej więc go zmieniłem i jest git ale już środek gdzie jest rolka to już kłopot jest za wysoko porównując mój stary fotel z tym nowym i nie wiem jak go skręcić. Jest wprawdzie możliwość odkręcenia ale mimo moich największych starań i sił nie da się odkręcić aby obniżyć bo jest otwór. Powiedzcie mi co nalezy z tym fantem zrobić. czy może nie da się nic zrobić. :/

 

ps. a myśłałem, że gość byl spoko i sprzedał mi dobrą rzecz za rozsądną cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie, czy mógłby ktoś wrzucić zdjęcia wtyczek do poduszek z Passata B5 przed liftem i wtyczek z Passata B5 FL?

Chcę sobie kupić fotele do Passata B5 przed liftem rocznik 98. Aktualnie mam fotele z poduszkami i oba są podgrzewane. Samochód był już trochę poprzerabiany jak go kupiłem, m.in. panel gdzie jest radio itp itd. I chcę sprawdzić, czy ktoś już kiedyś po prostu nie przerobił wtyczek, bo może po prostu kupię fotele z FL i będą pasowały bez przeróbek (a chcę kupić fotele z poduszkami i podgrzewane). Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź. :)

Edytowane przez lolyt_xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam a ja mam takie pytanie czy wie ktos czy bedo pasowac fotele z b6 kombi do b5 kombi ???

Czy koledze udało się pozyskać wiedzę na powyższe zapytanie?

 

Osobiście nurtuje mnie pytanie (powtórzę się) czy fotele od PASSATA CC będą współgrały z moim PASSATEM B5 FL (sedan) ??

 

Fotele od CC są 4 osobowe, natomiast w moim pasku jest 5 miejsc i 5 zagłówków jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie..

Zwróciłem ostatnio uwagę, że B6 (sedan) ma identyczne mocowanie tylnej kanapy jak w moim B5 FL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jasin7632

witam. mam takie pytanko moze ktos podpowiedzialby mi jak prawidłopo podłączyc kable airbag fotela bo zalozylem do swojego auta od passata 3B i kable różnia sie kolorami, a nie chce pomylic zeby mi poduszki nie wywalily.. kolory w fotelach to brązowy, czarny, niebieski, a w mojej instalacji: kierowca: brazowy, bialy, niebieski.. Pasazer : brazowy, biały, zielony.. dziekuje pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałem zauważyć na bazie swojego doświadczenia Paasat B5 1999r. kombi, że nie wszystkie fotele w passacie są takie same.

U siebie wymieniałem fotele materiałowe na skórzane z alcantarą i okazało się, że tylna kanapa ma zupełnie inne zawiasy a górna część kanapy ma inny rozstaw mocowań. Musiałęm tapicerkę z nowej kanapy przełożyć na starą kanapę. Na całe szczęście koszt nie duży. 150zł.... Sprawdzajcie wszystkie szczegóły... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy, mam takie pytanie, przepraszam jeżeli już się pojawiło. Czy fotele i kanapa z b5 3b sedan podejdzie mi do passata b5 fl również buda sedan ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Znalazłem na allegro fotel jaki potrzebuje do swojego paska, konkretnie chodzi o wzór tapicerki. Niestety w moim jest poduszka a w tym, który zamierzam kupić nie ma. Czy jest taka możliwość, żeby przełożyć całą poduszkę z mojego fotela do "nowego"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest taka możliwość, żeby przełożyć całą poduszkę z mojego fotela do "nowego"?
W Vectra B rozbieralo sie plecy fotela i przekladalo poduche. W passku pewnie bedzie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Znalazłem na allegro fotel jaki potrzebuje do swojego paska, konkretnie chodzi o wzór tapicerki. Niestety w moim jest poduszka a w tym, który zamierzam kupić nie ma. Czy jest taka możliwość, żeby przełożyć całą poduszkę z mojego fotela do "nowego"?

 

Nie ma poduchy bo wypaliła, czy nie ma seryjnie? bo jak nie ma seryjnie to nie jestem pewien czy będzie miejsce na cały osprzęt aczkolwiek może mało widziałem ale fotela od Paska bez poduchy w serii nie widziałem :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość borysgto
Mam podobny problem jak kolega 11rafal, tzn w fotelach z 3bg (dodam że z anglika) jest jedna kostka - 3 kabelki, niebieski brązowy i biały, natomiast w aucie są to 2 kostki, jedna z brązowym kabelkiem, i jedna mała z dwoma kabelkami: żółto-zielony i żółto-niebieski.. Pozwoliłem sobie już naspamować do wegla, jak ktoś wcześniej radził, ale na razie brak odpowiedzi - ktoś jeszcze zmagał się z takim problemem?

 

ten sam problem jak u kolegi. pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie, rozsypała mi się gąbka siedziska w przednim fotelu. Mam Paska po lifcie, czy podejdzie gąbka siedziska z przedniego fotela do Paska z przed liftu czy są jakieś różnice??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam Paska po lifcie, czy podejdzie gąbka siedziska z przedniego fotela do Paska z przed liftu czy są jakieś różnice??
Jak sie przygladniesz fotelom na zdejciach, to w niektorych przypadkach sa minimalne roznice w wygladzie - pomijam kolor i strukture tapicerki. Proponuje podjechac pod szrot i sie przyjrzec z bliska.

 

Chyba, ze fotel z przed liftu ma identyczna tapicerke jak ten po liffcie to chyba mozna brac ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o samą gąbkę z siedziska bo tapicerę sobie chcę przerzucić swoją, a obicie i tak ściągam do prania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi chodzi o samą gąbkę z siedziska
Wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , a myslal ktos o calkowitej wymianie foteli na np na fotele od Audi ? wiem ze szyna po ktorej sie porusza fotel jest zupelnie inna , jestem ciekaw czy np przelozenie gabek oraz tapicerek na na stelaz od foteli z passata by cos zmienil , troche wieksza zabawa, jestem ciekawy czy ktos modził w ogole cos takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) czy fotele i tylna kanapa z b5 fl sedan podejdzie mi bez problemów do mojego b5 fl kombi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fotel kierowcy mi opada. często muszę kilkukrotnie podnosić go w ciągu dnia. chce go wyjąć i spróbować namierzyć problem- chyba, że jest on znany- znalazłem kiedyś jeden wątek, gdzie napisali że jakaś sprężynka wypada. bez zdjęć, bez podpisania gdzie i jak naprawić

 

jak zdemontować fotel kierowcy (mam poduszki- odłączam akumulator?) co sprawdzić, co zrobić by nie opadał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak zdemontować fotel kierowcy (mam poduszki- odłączam akumulator?) co sprawdzić, co zrobić by nie opadał?
W poliftowym wymienialem siedzenia bez odlaczania aku. Wazne aby w tym czasie nie przekrecac stacyjki, a najlepiej kluczyk jak najdalej od niej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności